Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

1 la mana nu ma derajeaza mesajele rautaceoase atat timp cat eu si clienti care cu adevarat ma cunosc sitiu ce fel de persoana sunt nu ma derajeaza  asa ca puteti  latra cat va tine gura aici vrute si ne vrute dar nu ma voi fute pe 50 roni sau 70 roni cum vreti voi sau pe gratis nicio data asa ca repet asa ca puteti latra cat vreti  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

travestita   stapana perversa si exigenta, imi place sa dirijez si sa ma folosesc de trupurile barbatilor si sa ii transform in instrumentul meu de magie ***uala. Caut sclavi supusi pentru umilire si exploatare care imi vor respecta toate poruncile. Pot fi fantezia ta!Transsexuala in tratament fantezia ta devenita realitate! Este timpul sa alegi ceea ce ti s ar potrivi in momente tensionate sau pur si simplu cand decizi ca viata iti poate oferii mai mult decat un *** banal. Transsexuala in tratament atractiva, reala, dotata 22/8cm de pura placere, foarte activa, pasiva, rabdatoare cu incepatorii sau vulcanica cu avansatii, detin accesorii, Gloryhole, masa masaj, dildo uri, poppers, bdsm, etc, gata sa te duca pe culmile placerii. Garantat, vei revenii! Pentru programari sau alte detalii, telefonic la 

post-227203-0-53008000-1510337467_thumb.jpg

post-227203-0-54172600-1510337475_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

              Mistress-Anya    Travestita fantezia ta devenita realitate! stapana perversa si exigenta, imi place sa dirijez si sa ma folosesc de trupurile barbatilor si sa ii transform in instrumentul meu de magie ***uala. Caut sclavi supusi pentru umilire si exploatare care imi vor respecta toate poruncile. Pot fi  fantezia ta devenita realitate! Este timpul sa alegi ceea ce ti s ar potrivi in momente tensionate sau pur si simplu cand decizi ca viata iti poate oferii mai mult decat un *** banal. Transsexuala in tratament atractiva, reala, dotata 22/8cm de pura placere, foarte activa, pasiva, rabdatoare cu incepatorii sau vulcanica cu avansatii, detin accesorii, Gloryhole, masa masaj, dildo uri, poppers, bdsm, etc, gata sa te duca pe culmile placerii. Garantat, vei revenii! Pentru programari sau alte detalii, telefonic la Non Stop

post-227203-0-98633700-1511291605_thumb.jpg

post-227203-0-80621200-1511291628_thumb.jpg

post-227203-0-45322200-1511291641_thumb.jpg

post-227203-0-04871100-1511291683_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...