Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai nea daca a vreut pula eam dat pula dar ce a fost partea urata ca nu era curat intelegi ce vreau sa zic si el acerutu sal fut nu eu la lat cu forta

Dupa 2 ani... pot sa zic ca.. daca mi-ai fi trimis mesaj sa ne vedem gratis.. la cum arati in continuare nici nu as fi discutat cu tn asa ca nu mai vbii de igiena.

In primul rand eram incepator, chiar si fara igiena sau igiena cum zici tu sa pari mai plauzibil, ti-am si zis ca nu prea am experienta si tu pur si simplu ai bagat-o tare fara sa te intereseze, nici macar nu stii sa o folosesti de pomana o ai mare.

Esti doar un bărbat machiat ti se si vede si barba pe sub fard, nu ai nimic feminin absolut nimic.

Între timp am avut câteva experiențe pe care multi dintre voi le doriți dar sunt mai greu de obținut în romania.

Am avut dating dar am fost si client la câteva staruri.

Cea mai bună experiență pe care am avut-o a fost cu Adriana Rodrigues este foarte friendly.

Si cea mai hardcore experiență am avut-o cu Karol Kovalick, din pacate nu prea vorbea engleză, pur si simplu m-a pus capra mi-a dat limbi si desi avea prezervativul pregatit a bagat-o fara dupa mi-a dat-o hardcore timp de o oră.exact ca in filmele ei, si o are de 25cm. La final mi-a arătat testele ca e curata..

Diferenta dintre abby si la cn am fost erau ca știau sa le pese de clienti si sa aibe grija la început.

Asa ca e decizia voastră daca vreti sa mergeți la abby... daca doriti sa va distrugă fundul un travestit mediocru...eu v-am avertizat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dupa 2 ani... pot sa zic ca.. daca mi-ai fi trimis mesaj sa ne vedem gratis.. la cum arati in continuare nici nu as fi discutat cu tn asa ca nu mai vbii de igiena.

In primul rand eram incepator, chiar si fara igiena sau igiena cum zici tu sa pari mai plauzibil, ti-am si zis ca nu prea am experienta si tu pur si simplu ai bagat-o tare fara sa te intereseze, nici macar nu stii sa o folosesti de pomana o ai mare.

Esti doar un bărbat machiat ti se si vede si barba pe sub fard, nu ai nimic feminin absolut nimic.

Între timp am avut câteva experiențe pe care multi dintre voi le doriți dar sunt mai greu de obținut în romania.

Am avut dating dar am fost si client la câteva staruri.

Cea mai bună experiență pe care am avut-o a fost cu Adriana Rodrigues este foarte friendly.

Si cea mai hardcore experiență am avut-o cu Karol Kovalick, din pacate nu prea vorbea engleză, pur si simplu m-a pus capra mi-a dat limbi si desi avea prezervativul pregatit a bagat-o fara dupa mi-a dat-o hardcore timp de o oră.exact ca in filmele ei, si o are de 25cm. La final mi-a arătat testele ca e curata..

Diferenta dintre abby si la cn am fost erau ca știau sa le pese de clienti si sa aibe grija la început.

Asa ca e decizia voastră daca vreti sa mergeți la abby... daca doriti sa va distrugă fundul un travestit mediocru...eu v-am avertizat.

fraiere ma pisi pe tine jegosule daci  mai cereai pula ma dupa ce team futu mai vreai un rnd jegule care nici clisma nu aveai facuta mai unplut de cacat pe prezervativ bai muie

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

fraiere ma pisi pe tine jegosule daci  mai cereai pula ma dupa ce team futu mai vreai un rnd jegule care nici clisma nu aveai facuta mai unplut de cacat pe prezervativ bai muie

aha acum vin de acasa tu esti ala care mai sunat acum cateva zile si nu am vrut sa vorbesc cu  tine si meai zis cami lasi comentariu urat aici sincer nici numa intereseaza  vorbele urate la adresa mea eu sant travestita bai ca si toate de aici si dupa multe alte saituri sa siti nu sant singuru travestit dar te oftici ca nute primesc la mine si nici nute voi primi vrodata ca sati foarte pros cu igiena fraiere 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

aha acum vin de acasa tu esti ala care mai sunat acum cateva zile si nu am vrut sa vorbesc cu tine si meai zis cami lasi comentariu urat aici sincer nici numa intereseaza vorbele urate la adresa mea eu sant travestita bai ca si toate de aici si dupa multe alte saituri sa siti nu sant singuru travestit dar te oftici ca nute primesc la mine si nici nute voi primi vrodata ca sati foarte pros cu igiena fraiere

Observ ca pe langa ca ai probleme de comportament mai esti si analfabet.... oh doamne.

Nu mai sunt in tara de mult si nu te-am cautat si nici nu imi doresc, si ti-am mai zis... inchei aici ca nu stau ss ma cert cu tn.

 

Restul persoanelor pot sa ia o decisie sa te vada sau nu . De aceea e acest forum nu ca sa iti faci tu reclama si sa ne jignesti pe noi clientii .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Observ ca pe langa ca ai probleme de comportament mai esti si analfabet.... oh doamne.

Nu mai sunt in tara de mult si nu te-am cautat si nici nu imi doresc, si ti-am mai zis... inchei aici ca nu stau ss ma cert cu tn.

 

Restul persoanelor pot sa ia o decisie sa te vada sau nu . De aceea e acest forum nu ca sa iti faci tu reclama si sa ne jignesti pe noi clientii .

marsi in pula me de infect jegos 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut oameni buni am fost la abby sos Colentina prestația ei a fost super camera de nota 10 curat are și mini bar ma servit cu un raddler si am trecut la treaba ma luat ușor mai ales ca la mine a fost prima oara a fost super ok recomand

ai fost ca activ sau pasiv ?

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  ⎝⏠⏝⏠⎠Frec cururi fara mila, dezvirginez, fut adanc! The rest is silence...Te mananca curu? Cauta ma!⎝⏠⏝⏠⎠la  nr de contaca

Am fost de multe ori la Abby/denisa

E nimfomana la propriu. E activa sau pasiva, cum vreti voi. Eu am fost doar ca activ si numa voi incumeta da pasiv la ea niciodata. Are pula de pula si mai e si tare, nu ii moare. Dar ca activ imi place ca se implica enorm. De ex. : dupa 15 min de super futai, am obosit (era nedormit) iar ea era incinsa rau si vroia sa isi dea drumu, cum numai puteam eu, a inceput sa si-o frece ca vrea sa isi dea drumu ce e foarte incinsa. Lucru care i-a si reusit.

E bomba, va recomand experienta (ca activi)

cine vrea dezvirginare, cu siguranta gasiti la ea ce cautati. Doar sa o rugati sa va ia usor ca il are pe pula.

Cred ca zilele urmatoare trec pe la ea.

pup Abby

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...