Sari la conținut

0755305046 - Zona Granit


moshion

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dupa 2 intalniri cu domnisoara de mai sus am hotarat sa postez o recenzie sa stiti la ce sa va asteptati.

 

Am luat numarul din evenimentul, sun...ma ghideaza spre liceul de chimie, ceea ce e f gresit, ea avand locatie in intersectia de la granit...

 

Pana la urma ajung la ea, coboara dupa mine... prima impresie a fost ca e **spam editat**.

Are o garsoniera la strada..slab mobilata...te atentioneaza sa nu faci zgomot ca are probleme cu vecinii.

Fata are in jur de 1,60...vreo 55kg, la fata e comuna...la corp e ok, sanii sunt chiar frumosi...in rest nu exceleaza dar e ok.

Imi povesteste ca nu face asta decat de f putin timp..ca sa aiba bani de chirie si de suc..e vorbareata si prietenoasa...

Ok, sa trecem la...treaba :) la oral sta prost, se vede ca nu stie...o ia un gura 1 cm si iti face o laba de toata jena...

La normal e f f f stramta...daca esti mai dotat ai probleme...se vede ca n-are multi km la bord..comenteaza la pozitii (pe drept)...dar daca ai rabdare cu ea iese treaba buna, se umezeste natural...pare sa-i faca chiar placere.

Anal nu face.

Tarife: 70nr/150h

 

Note:

Locatie: 6

GFE: 9

Normal 7

Oral 4

 

Per total e domnisoara care trebuie invatata sa si-o traga pe banii nostri. daca aveti fantezii cu d-re de liceu v-o recomand, altfel nu.

 

Bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

Salutari !

 

Ieri fiind vineri si neavand nimic spectaculos in program, imi zic sa trag o fuga pe domnisoarele nou-aparute in Iasi. Sun de 2 ori la Oana (din zona cub), nu raspunde dar sun la aceasta domnita din zona Granit. Imi raspunde din prima, imi zice locatie (aceeasi) si tarifele. Ii spun ora la care vreau sa vin si imi zice ca ma poate primi.

 

Ajung in zona indicata de ea, scanez zona si o sun pentru a ma prelua. Aceeasi impesie ca si moshion, ori e **spam editat**, ori zic eu daca are 18 ani ii are proaspat impliniti. Ma rog, neinteresant. Pe drum imi spune ca are probleme cu vecinii, ca-s batrani si nebuni etc etc.

 

Fata are 17-18 ani, 1,60 maxim 1,63 inaltime si vreo 57 kg. Fatza nu spune nimic, dar sanii si funduletul sunt jucausi.

 

Am stat o ora. I-am zis de la inceput ca vreau ca primul numar protejat sa il termin in gurita ei. A fost de acord dar cu conditia sa tin prezervativul tot timpul, ceea ce s-a si intamplat. Primul numar nu a fost prea bun, s-a vazut ca nu prea stie meserie, dar isi da silinta si interesul. I-am spus sa o bage mai adanc in gura, pe alocuri s-a conformat. Ceea ce mi-a placut este ca i-am spus sa imi linga putin si OO-le, conformandu-se si de aceasta data.

 

Dupa o pauza, timp in care am stat de vorba, am trecut la al 2-lea numar protejat si el, inceput cu acelasi oral, dar terminat cu ea deaspura.

 

M-am dus la baie, o baie simpla cu prosop uscat si curat si sapun.

 

Imbracat si plecat.

 

O tipa ok, care se implica si isi doreste sa pleci multumit.

 

Note:

Locatie: 6

GFE: 8

Normal: 7

Oral: 5 (noroc de linsul OO-lor :D )

 

Tarife 70 lei numarul si 150 lei ora.

 

O recomand, dar neaparat ii mai trebuie ceva experienta pt ca se simte. Ori mai lasa putin la pret ori trebuie invatata intr-un ritm "alert" :D

 

Bafta si ciocane tari!

 

PS: am uitat sa ii zic de site, poate era bine, paote posteaza ceva poze cu ea.

 

Astept o confirmare despre varsta ei (cine o mai viziteaza , l-as ruga sa verifice varsta. Sub 18 ani nu are ce sa caute pe forum)

Multumesc.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

O intrebare, ca din cele 2 recenzii nu se intelege: Face oralul Neprotejat sau protejat? CIM, COB ?

 

Normalul banuiesc ca protejat :P

 

oral face cum vrea clientul, cu sau fara balonas.

 

In ceea ce priveste varsta ea sustine ca e in anul 2 la facultate... ceea ce ar presupune sa aiba undeva la 20 ani.

Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

Cum domnisoara de la moara de foc (0746382939) nu a binevoit sa ma primeasca, sun din nou la aceasta domnisoara, ma primeste in aceeasi locatie si cu aceleasi tarife (70-150).

Optez doar pt un numar protejat, notele sunt aceleasi cu cele relevate in recenzia mea precedenta, cu exceptia oralului la care adaug un punct, primind acum din partea mea un 6 (mi s-a parut o imbunatire a tehnicii :) )

 

Ca o observatie, am intrebat-o de varsta, mi-a spus ca are 20 ani, e studenta pe la cuza parca si ca mai multi clienti o intreaba de varsta, de acum fiind obisnuita cu chestia asta.

 

Numai bine !

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...