Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ELEGANTA, frumoasa, 30 ani, reala, ma adresez domnilor foarte seriosi si educati, locatie curata, centrala, igiena impecabila, garantez o intalnire de neuitat, masaj de relaxare, profesionalism, 24 Oct 11:00

 

0760.142.391

Bucuresti

Poze furate de aici : http://www.exgirlfriendmarket.com/breathtakers-kayleigh-pink

post-35673-0-82322600-1351089008_thumb.jpg

post-35673-0-47555700-1351089010_thumb.jpg

post-35673-0-28767500-1351089012_thumb.jpg

post-35673-0-03400000-1351089014_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:PLOIESTI
  • Oras:PLOIESTI

Salut amici confutaciosi,

Avand ceva timp la dispozitie si fiind in Bucuresti m-am gandit sa incerc oferta locala, am cautat in anuntul.ro si am gasit asta:

 

Anuntul este aici: http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/sex-total-stiu-ca-te-ai-saturat-de-poze-false-de-aglomeratie-si-neseriozitate_6077334.html

 

 

si suna cam asa:

 
SEX total, stiu ca te-ai saturat de poze false, de aglomeratie si neseriozitate, te asigur ca folosesc poze reale, stau singura, central, intr-o locatie curata, fac sex total, anal real, nu ma grabesc, 01 Mar 14:53

0760.142.391 Bucuresti (nu stiu cum sa atasez pozele, asa ca solicit ajutorul moderatorilor).

Am vizitat fata zilele trecute. Am sunat, m-am programat, locatia este undeva in zona OMV - Corneliu Coposu - am ajuns, am sunat, nu raspundea - a mai durat vre-o 20 minute dupa care m-a invitat la locul faptei.

 

Locatia: 9 - OK, curata, Ap cu 2 camere, mobilier OK, baia OK, gel de dus, prosop curat, zice ca lucreaza singura

Am trecut la fapte.

A inceput cu un oral pret de cateva minute, fara maini, fara prea multe artificiii, dupa care a desfacut caciulita, a instalat-o pe junior, si am trecut la fapte 1 pozitie pe la spate, inca 5 min si s-a descarcat primul glont, regulamentar in fesulet. Fiind dornic de activitate mai lunga cu 2 finalizari abia asteptam sa reincepem actiunea. Ea nu prea  mai vroia, ca cine doreste sa se simta bine ii ajunge 1 data...povesti. asa ca am incercat cu un oral usor de revenire , apoi caciulita sa trecem la fapte - m-a invitat tot pe la spate, am cerut sa schimbam pozitia, lipsa de implicare din partea ei care m-a  facut sa renunt. Doream sa incerc analul dar surpriza....nu face, desi in anunt scria ca face.

FK - nu face

GFE - 5 - este draguta, face conversatie, dar este destul de plictisita...

ORAL - 6,5 - este placut dar eu doream mai mult si mai intens

Normal - 5 - implicare slabuta, este destul de larga.

 

Aspect: 8,5 - m-a primit imbracata intr-un costum exact ca cel din pozele din anunt - as zice ca sunt reale pozele, dar facute in alta locatie. Este bruneta, cu parul lung si ochi albastri, zice ca are 24 ani.

 

ANAL - 0 - in anunt scria ca face - minciuna.

 

Prestatia: 100 lei, in avans!

 

In concluzie: Recomand doar celor care se simt bine intr-o finalizare, este curata, este placuta, dar cam smechera. Eu personal preferam o actiune in 2 acte, cu tot inclus, cu implicare mai multa din partea fetei.

 

 

P.S. Aveam gasit inca un anunt, http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/sex-total-poze-din-locatie-ofer-sex-total-garantez-discretie-si-igiena-ma_6077542.html - sunasem si aici, primisem aceeasi locatie pt intalnire. Am intrebat-o si zice ca este tot al ei si acest numar - dar de poze nu sunt sigur ca sunt ale ei.

 

 

Este primul meu post, asa ca imi cer scuze daca am omis ceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut am fost si eu la dominsoara http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/sex-total100-ora-te-invit-la-domiciliul-meu-pt-o-ora-de-relaxare-ofer-sex_6922148.html nu are nici o treaba cu pozele astea este fata de mai sus cea in combinezonul acela de ciorap nu stiu ce m-a determinat sa stau poate ochii ca are niste ochi albastrii dragutzi si un aparat dentar care m-a incitat.apartamentul ok mi-a dat prosop am mers la baie inainte i-am dat cei 100 lei pentru 2 fin.Ies de la baie vine si ea in camera cred k intre timp i-a dat banii la peste.Incepe cu un oral binisor executat fara mana o suge vro 2 min dupa care pune caciulita si trecem la normal bineinteles sta capra k alt fel nu merge, in fine termin imi scoate caciulita ma duc ma spal se duce si ea si vine la al 2-lea nr a reusit ea sa o scoale prin oral se pune tot capra si cand sa pompez moare gogu.ii zic sa schimbe pozitia si se tot fofilea ii zic atunci ia si continua cu oral continua cu oral o mai suge vro 10 min si cand imi zice cik hai k nu mai poti sa termini nu a durat de vro 30 min cu tot cu dus cu a 2 incercare si imi zice ca cica sa ma imbrac nu i-am mai zis nimik si am plecat deci de evitat cu siguranta.

 

oral-7 cu indulgenta k a reusit sa o scoale a doua oara

normal-5 sta ca o capra

anal-nu am incercat

  • Like 2
Link spre comentariu

De data asta ,rusinat,trebuie sa recunosc ca mi-am luat si eu o mare teapa cu dameza.S-a intamplat undeva in prima decada a lunii septembrie.Am sunat seara pe la orele20 si m-a programatla 21.La telefon parea ok,adresa indicata,un bloc nou din spatele magazinului Unirea,etaj superior.Intr-adevar este grasuta imbracata in plasa.Am ramas,mare greseala,din cauza ochilor ei albastrii si a aparatului dentar.Este rubensiana si vorbeste mult.Banii dati inainte.Oral putin dar prost,pus preze si capra.Macar atat.Apoi practic m-a dat afara,cu textul ca este foarte tarziu,desi m-am oferit s-o duc eu.Nu,sincer aceasta fata trebuie evitata.Am cautat de atunci un post sa-mi spun si eu parerea,dar abia acum l-am gasit.locatia-9,curatenia-9,gfe-4,oral-4,normal-4,anal n-am vazut.Concluzie:Nu aruncati banii pe fereastra,exista atatea altele!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...