Sari la conținut

0765229019


tudor21

Postări Recomandate

  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Nou !! 19 ani,frumoasa,atragatoare si curata,te astept la domiciliul meu pentru momente de neuitat.Rog si ofer seriozitate.Nu raspund la numere private !! 0765.229.019 Iulia.

 

Sunat: 50 oral/70 normal/100 combinat-singura in locatie

 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/nou-19-anifrumoasaatragatoare-si-curatate/1454740

Link spre comentariu

salutare...chiar azi am fost la ea....pozele nu sunt reale....in fine ceea ce conteaza e ca fata arata foarte bine( sani medii, nici tari dar nici moi, la fata este comuna, insa are un cur misto rau) o gasiti pe don`soara in zona liceului energetic. ca pret: 50 oral neprotejat, 70 normal, 80 combinat "ambele protejate" si 100 de lei combinat cu oral neprotejat. actinuea se petrece intr`o garsoniera care zic eu ca este destul de curata. a  app are o catea(nu ma pricep la rasele cainilor) care nu te deranjeaza deloc:P. azi am obtat doar pentru un oral..care dupa parerea mea este destul de bine executat, cu cateva incercari de deep. pentru asta primeste nota 8 de la mine. despre normal nu am ce sa va zic fiindca nu am obtat, dar cu siguranta maine trec la ea si pt asta. De anal am intrebat si mi`a zis ca nu face si nici fk nu accepta. cam atat pot sa va spun pt moment, o sa revin cu o recenzie mai detaliata maine dupa ce o sa incerc si normalul.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Pozele puse de tudor21 sunt reale - modelul ala de pilota il avea cand m am dus la ea.

O retin dupa diferenta de pret oral/normal. Nu mi a parut ca merita 20lei in plus pasa.

Era seara, eram basicat am vazut potaia, am intrebat de o da in alta parte, m am uitat odata la propietara si am plecat.

Tipa gen post-liceala cu cateva clase pierdute pe drum, putin cam gipsy.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...