Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
  • Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 sangre

sangre

Golan inainte de moda

• Platinum Member
  • 1848 Postari:
  • Inscris la:
    23 September 2011
  • Reputatie: 2073

Postat 30 October 2012 - 02:30 AM

MASEUZA, masaj cu adevarat profesional, terapeutic, tonifiere, reflexogen, sportiv, facial, capilar, inghinal, poze reale, discretie si igiena maxima, imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii exclus sex, 29 Oct 16:32
    0760.416.151 Bucuresti Pret: 70L ora
    Sta pe calea calarasilor, este foarte intepata si agresiva verbal , daca nu-i convine intrebarea iti inchide telefonul sau injura sau mai rau ti-l da pe guvid sa te balacaresti cu el, ca de venit oricum nu vine nimeni si nu sta nimeni o ora la ea pun pariu.Accepta cunnilingus pt 30 in plus.
    Astept un confrate care sa ma contrazica, mi-as dori sa fie cum scrie in anunt dar eu vad o mare teapa.N-am apucat s-o intreb daca masajul include si o laba pt finalizare.

Fisiere atasate

• 0
    Chacun sa mafia!

#2 Cont_Sters_bahadur_*

Cont_Sters_bahadur_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 31 October 2012 - 01:09 PM

• are locatia pe calea Calarasi la vre-o 200 m de Hyperion. La fata e najpa, obosita, dar merge un numar...eu cautam strict masaj
    si mi-a spus ca o suna toti obsedatii cu toate ca a precizat in anunt "exclus sex", cu riscul de a ma repeta chiar este fabuloasa la masaj...merg aproape de 2 ori pe saptamana la IDM dar tanti asta chiar stie masaj.
    La o barfa mai lunga mi-a povestit ca ea este ce-a care a fost prinsa acum cativa ani...cu salonul de masaj care era de fapt bordel si ca a tras de i-a iesit pe nas, acum ea spune ca a fost o inscenare de la o curva cu care s-a certat...oricum dracu o crede!
    Deci daca doriti numai masaj cred ca este ideala...acum ptr mai departe nu stiu daca reusiti ceva...si sincer nici nu merita!
    • 1

#3 >morrowind<

morrowind

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      08 July 2011
  • Reputatie: 62

Postat 03 November 2012 - 10:47 AM

• are locatia pe calea Calarasi la vre-o 200 m de Hyperion. La fata e najpa, obosita, dar merge un numar...eu cautam strict masaj
    si mi-a spus ca o suna toti obsedatii cu toate ca a precizat in anunt "exclus sex", cu riscul de a ma repeta chiar este fabuloasa la masaj...merg aproape de 2 ori pe saptamana la IDM dar tanti asta chiar stie masaj.
    La o barfa mai lunga mi-a povestit ca ea este ce-a care a fost prinsa acum cativa ani...cu salonul de masaj care era de fapt bordel si ca a tras de i-a iesit pe nas, acum ea spune ca a fost o inscenare de la o curva cu care s-a certat...oricum dracu o crede!
    Deci daca doriti numai masaj cred ca este ideala...acum ptr mai departe nu stiu daca reusiti ceva...si sincer nici nu merita!

Intr-adevar, fatza nu e punctul ei forte, dar la corp e ok, sanii siliconati, masaj chiar stie sa faca, confirm locatia pe calea calarasi, eu am platit 100 lei pentru o ora masaj cu 1 finalizare, m-am simtit bine...legat de ton agresiv la telefon sau guvizi, nu mi s-a intamplat asa ceva cu ea, a vorbit si s-a purtat frumos, iar picior de barbat n-am vazut in locatie :) deci a fost ok... stiti si voi cum e , femeile mai sunt si pe toane...nu neg ce i s-a intamplat lui sangre, doar zic cum m-am simtit eu.
    • 0

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi