Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

parca as da o muie, da parca nu m as deplasa, Acasa nu chem decat brunete:))) nu de alta da sunt patit cu o blonda care a naparlit prin casa:)))

 

Un'te duci pe vremea asta? :)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

parca as da o muie, da parca nu m as deplasa, Acasa nu chem decat brunete:))) nu de alta da sunt patit cu o blonda care a naparlit prin casa:)))

 

Dai vina pe vecina care a venit dupa o ceasca de zahar :))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Muntele Olymp
  • Oras:Muntele Olymp

Dai vina pe vecina care a venit dupa o ceasca de zahar :))

ce sa dau vina, ca e groasa cand a ta e bruneta si apare par blond prin casa:)) e destul de greu sa te scoti:))  Parca as da vina pe tine asa putin, nu mult:)))putin.... acolo, de vara:D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sticla de vodca....trece instantaneu

 

Valabil doar pentru femei dependente de alcool....gen Amada

 

Iar cauti bagare in seama saracie?!  :laugh2

Dependentii de alcool beau de dimineata si in fiecare zi...

Oftica-te ca am bani si de bautura, nu numai mancare, ca te plangeai ca ai frigiderul gol...

Ti-l-as umple eu cu carne, dar ma plictisesti cu penibilul.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, da! :laugh2

Mi-a trecut, am luat pana la urma Tador, dar mai tarziu ii dau si cu niste dezinfectant, asa preventiv... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Sper s-o tai la somn devreme ca dimineata am treaba.

:hug1

Ketonal duo. 2/zi. Dacă nu trece poti sa iei si ceva alcool. Nu e caterinca. Stiu ce spun. Baftă!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ketonal duo. 2/zi. Dacă nu trece poti sa iei si ceva alcool. Nu e caterinca. Stiu ce spun. Baftă!

 

Merci!  :*

Ketonalu' e bun, dar iti cam afecteaza organele fiind puternic si efectul vine mai greu.

 

 

Infectie sau carie?

 

Am o masea deschisa, trebuie sa-i obturez canalul... Nu e primul nerv care moare singur.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Merci! :*

Ketonalu' e bun, dar iti cam afecteaza organele fiind puternic si efectul vine mai greu.

Ca sa scapi de durere , merge. Are eliberare treptată,intr-adevar dar isi face treaba. Eu " consum" constant din ianuarie.... cred c-am luat un camion până acum. Cu ceva tărie își face efectul mai rapid sau asta o fi in capul meu....asa mai gust si eu ceva :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca sa scapi de durere , merge. Are eliberare treptată,intr-adevar dar isi face treaba. Eu " consum" constant din ianuarie.... cred c-am luat un camion până acum. Cu ceva tărie își face efectul mai rapid sau asta o fi in capul meu....asa mai gust si eu ceva :)

 

Hmmm, stomacul, ficatul, rinichii inca nu comenteaza?

Ai grija.  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Iar cauti bagare in seama saracie?!  :laugh2

Dependentii de alcool beau de dimineata si in fiecare zi...

Oftica-te ca am bani si de bautura, nu numai mancare, ca te plangeai ca ai frigiderul gol...

Ti-l-as umple eu cu carne, dar ma plictisesti cu penibilul.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

M-a urmarit incredibil de tare de trei zile...cifra 4! Incerc sa inteleg...numerologie. 😯

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Valabil doar pentru femei dependente de alcool....gen Amada

Am avut eu o experiență de genul cand am venit o data in vacanță în România cu o prietenă...

Veneam de la Sibiu si sotul ei a zis sa oprim ca imi cumpara el ceva de băut. Votca, eu nici nu stiam ce e aia...o sticluță d-aia mica. El mi-a zis doar sa nu o beau pe toata si nu mi-a citit prospectul...

Bun, mi-am zis...daca nu imi explici, inteleg eu din ce se simte. In spate, lungita, cu obrazul cu durerea lipit de geamul rece. O gură, două, nu le-am mai numărat... Ma simteam relaxată, era placut nu stiu ce, durerea surdă... Nu! Am zis, toata sticluta si trece de tot. Gata, asta a fost...firul epic s-a schimbat la 180 de grade, totul era amuzant...iar eu ironicul perfect cum nu mai vazusem altul in viata mea. Toate astea erau in mintea mea, nu s-a vazut nimic la exterior iar de sticluță nu am mentionat nimic.

Daca povestea era alta, bineinteles ca trebuia sa se intample ceva...

Sotul prietenei mele a zis ca facem o escală la Calimanesti pentru ca avea o vizită de facut cu niste treburi...Si noi femeile sa ne facem de lucru, in piață si sa ne plimbam ca niste frumoase...

In piață, povestea iarăsi a prins o întorsătură neasteptata...Fata, A. nu mentionez numele ei, a dat de o dusmanca de-a ei, avea acolo un stand. Mi-a zis, tu cunosti oamenii, cumpara ceva si intra in vorba cu ea...si-apoi sa-i confirm ei povestea. Mi-am asteptat rândul, studiat marfa si in acelasi timp gestica dusmancei... O citisem, stiam cum sa o traduc. Intru in vorba, ne zambim...Si vad in ochii ei ca m-a prins, m-a simtit ce fac. Am salutat-o cu respect, smechera...Si am plecat. Deci? Zice prietena mea... E smechera? Eu ii zic...că "foarte" si ii povestesc faptele. Ea ma întreabă ca de ce nu m-am băgat in ea tare...I-am spus ca nu e tipologia mea preferată de om. Ea încă înfierbântata, imi spune sa mergem la o vrăjitoare peste drum...sa ne ocupam timpul. Zic hai, nu mai văzusem niciodată una. Am intrat, m-am asezat la masa...Si mintea mea a plecat nu stiu unde...un farmec, ma simteam si mai amețită dintr-o data de la alcol. Am redevenit prezentă si am intrat si in povestea vrajitoarei care citea viitorul...Si m-au apucat iar dracii si voiam sa rad muuult in sinea mea. Mi-am zis... Daca sugestionez vrăjitoarea si modific viitorul oare cum v-a reacționa vrăjitoarea? De prietena mea nu-mi mai imi făceam griji, era complet fascinată de scenariu... Vrăjitoarea a sfarsit râzând in hohote si tot mai radea cand ne-a condus la usă. O mica atentie si pa! Na cam asta îi...de la o durere!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...