Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am inventat? Cand fratele tau a venit si te-a luat de umar sa-l lasi in pace cand.... De ce te-ai oprit?

ce zici fa? sa moara Tantza si Nicu de inteleg ce zici. si mai esti si treaza dupa ce ai dormit ca ursu de Carla toata ziua =)) =))))

fa, oricum esti degeaba.. cand tagi ceva absint 80 de grade, fa asa... umple o cada cu apa ferbinte si taetz venele de la incheetura mainelor si lasa un bilet ca Dolores Nebunu ti-a zis sa faci asta, sa-l ancheteze penal pe el pentru instigare la moare =))) =))))

 

a dreaq prapadita... ca nu mai scapa forumu de nebuni de al de tine... fututear toti unde te-a violat tactau :(

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am inventat? Cand fratele tau a venit si te-a luat de umar sa-l lasi in pace cand.... De ce te-ai oprit?

Fratele meu nu a apucat sa ma apuce de umăr pentru că...a rămas încremenit, stana de piatră! Prima oară când a făcut gestul a dat râsul in el, iar a doua oară...cum am spus, hipnoză! 😅😈
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Esti mincinos, tu nu ai putut sa scoți doua vorbe fără sa ma jignesti si apoi cand ti-am dat quote la un comentariu in care făceai pe muierea ranita-n orgoliu ai inceput sa o întorci ca eu sunt vinovată pentru ceea ce ti se întâmplă! Ati gasit o noua metoda sa vă spurcati si credeti ca eu o sa va alimentez iubirea care-o aveti pentru...bârfe! Țațelor...

 

Tine minte vorba asta 

Nu incerca sa vezi cu 2 picioare cat de adanca e apa 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce zici fa? sa moara Tantza si Nicu de inteleg ce zici. si mai esti si treaza dupa ce ai dormit ca ursu de Carla toata ziua =)) =))))

fa, oricum esti degeaba.. cand tagi ceva absint 80 de grade, fa asa... umple o cada cu apa ferbinte si taetz venele de la incheetura mainelor si lasa un bilet ca Dolores Nebunu ti-a zis sa faci asta, sa-l ancheteze penal pe el pentru instigare la moare =))) =))))

 

a dreaq prapadita... ca nu mai scapa forumu de nebuni de al de tine... fututear toti unde te-a violat tactau :(

 

Tata a murit cand aveam 4 ani, mai aberezi mult ca sunt eu beata?

Nici asta nu ma deranjeaza, a fost un om sufletist si corect, asta l-a omorat!

Eu sunt sangele si caracterul lui, dar pentru ca am fost lipsita de parinti, pot face te miri ce...

Tatal meu este singurul meu zeu! Nu am religii. 

Spune inca ceva despre el si te onorez cu ce el nu credea ca pot... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Esti mincinos, tu nu ai putut sa scoți doua vorbe fără sa ma jignesti si apoi cand ti-am dat quote la un comentariu in care făceai pe muierea ranita-n orgoliu ai inceput sa o întorci ca eu sunt vinovată pentru ceea ce ti se întâmplă! Ati gasit o noua metoda sa vă spurcati si credeti ca eu o sa va alimentez iubirea care-o aveti pentru...bârfe! Țațelor...

 

Hmm sunt mincinos zici ..pai ce pot sa spun pentru uni falsitatea devine un stil de viata la mine e o invatatura lasata in zilele noastre de cineva care ne a parasit

Trebuie sa parem seriosi macar de ochii lumii 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmm sunt mincinos zici ..pai ce pot sa spun pentru uni falsitatea devine un stil de viata la mine e o invatatura lasata in zilele noastre de cineva care ne a parasit

Trebuie sa parem seriosi macar de ochii lumii 

 

Tot ce este negativ este mincinos. :) La ea...

Ma bag la somn, nu mai chem, ca-si baga cineva iar ghiara in gat!  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tot ce este negativ este mincinos. :) La ea...

Ma bag la somn, nu mai chem, ca-si baga cineva iar ghiara in gat!  :slap2

 

Un adevar incomplet de asemenea este o minciuna 

Noapte buna :) 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si s-a spanzurat cand a vazut ce a putut iesi din el =))) =)))))

fa, mergi cu domnu... dar nu mai interactiona cu lumea, ca ii bagi in toate boalili :(

 

A murit de cancer la stomac in ultimul stadiu pentru nca si eu fac cu facea "Lasa ca trece".

S-a stins dupa 2 luni.

Aveam 4 ani, dar imi amintesc cu lux de amanunte cacatul din familie venit... Am stat doar eu langs sicriu pana la cimitir.

Doar datorita lui am puterea pe care o am. Tatal meu este un sfant pentru mine.

 

 

tu n-ai cineva care sa te futa?

 

Unde ai vazut ca am chef de puli aici?

Are cine sa ma futa daca vreau.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

alta cretina care crede in hipnoza.... futuvar iadu ca stricati materia genetica umana... nici maimute nu iese din voi

Eu chiar nu cred, insa am participat la studii de acest gen...si nu am ce spune nimanui nimic despre asa ceva, dar nici nu fac ca tine sa turbez daca aud. Cat platesti sa te incerc pentru ca nimeni nu a indraznit sa se lase "pe mana mea" si sunt curioasa de mai multe chestii sa experimentez? Nu fac rele, ca nu asta ma intereseaza...iar in prim plan placerea mea e sa plojez si-n altul, asa cum o fac si-n mine din cand in cand, macar un pic. Stii...e un fenomen normal daca nu abuzezi, toti utilizam un pic din aceasta abilitate fara sa realizam in intractiunile avute unul cu altul. Deci...sa nu exageram.
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara
Vizitator
Reputație: 0

”galbena” :laugh2

 

Ba pe draq...modestilor ! =))))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30652932_2026286837620701_6106722198104309760_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEOmLmbYgIebfDWOogc2-1TmkClMpJRrm2S7SIwtt-6GN6sPqitbTpG314M81OFIzTUMUtFykn_lpvdUvdvi3lSdoZOaVvsEKKA3OrOx9JYdA&oh=73796c6e4b28a3f4ffc0a913c90d2b6f&oe=5B2785DA :rax2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

”albastra”

 

 

”galbena” :laugh2

Ba pe draq...modestilor ! =))))













https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30652932_2026286837620701_6106722198104309760_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEOmLmbYgIebfDWOogc2-1TmkClMpJRrm2S7SIwtt-6GN6sPqitbTpG314M81OFIzTUMUtFykn_lpvdUvdvi3lSdoZOaVvsEKKA3OrOx9JYdA&oh=73796c6e4b28a3f4ffc0a913c90d2b6f&oe=5B2785DA :rax2

 

:rax2  :kiss3

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Американская фирма Transceptor Technology приступила к производству компьютеров "Персональный спутник"!

Cine stie ce inseamna asta? :)

Incerc: Firma americana ... ... sateliti personali 

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...