Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am fost prea putin diabolica, nu pe forum, mi-as fi dorit sa fi fost mai mult...

Bag in traista, folosesc cand intradevar face diferenta...

Multi se intreaba cine sunt. :)

Ai fi uimit!  :laugh2

Daca stii cum e cand salta inima... ma cunosti partial, daca simti cum este rasplatita mizeria umana... ma cunosti partial... Daca simti cum hormonii iti rup corpul, iar psihicul il pune la loc... partial, Daca relatia ramane pentru tine ceva sfant, indiferent ce vezi in jurul tau... partial, Daca sadismul isi face loc pe langa un suflet dornic sa aline... partial, Daca te plictiseste totul mult prea repede... partial, daca te simti ametit cu rahaturi inutile si vrei sa fii plictisit cu tabieturile tale... partial...

Nu te mai intreba cine sunt, o viata nu-mi ajunge sa vezi. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

practic pe tine nu te stie nimeni...

 

Partea haioasa este ca sunt simpla...  :laugh2

Bine, ce e simplu la mine, la multi este imposibil. E simplu, crede-ma. O berbeaca, rusoaica, principii clar definite, gandire neschimbata dupa ani... 

Complicat este doar felul in care incercati sa ma incadrati...

De exemplu: Eu nu mai vreau sex, lumea spune ca nu ma mai fute nimeni... Eu cred ca m-am ingrasat pentru ca nu am mai facut sport din depresie... lumea zice ca mananc prea mult... Eu vreau sa simt ca traiesc... lumea zice ca sunt proasta ca nu iau bani pe ora...

Fiecare intelege din micul sau glob, care este propria sa psihologie, cand lumea e atat de vasta... :)

Sunt atat de simpla pe langa voi ca ma bufneste rasul!  :laugh2

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

traim intr-un univers probabilistic. exista o posibilitate (cam mica, e drept), ca perdeaua sa se puna singura la loc :) quantum tunellingu' sa traiasca :)

Exista o bariera de potențial mult peste h

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Partea haioasa este ca sunt simpla...  :laugh2

Bine, ce e simplu la mine, la multi este imposibil. E simplu, crede-ma. O berbeaca, rusoaica, principii clar definite, gandire neschimbata dupa ani... 

Complicat este doar felul in care incercati sa ma incadrati...

De exemplu: Eu nu mai vreau sex, lumea spune ca nu ma mai fute nimeni... Eu cred ca m-am ingrasat pentru ca nu am mai facut sport din depresie... lumea zice ca mananc prea mult... Eu vreau sa simt ca traiesc... lumea zice ca sunt proasta ca nu iau bani pe ora...

Fiecare intelege din micul sau glob, care este propria sa psihologie, cand lumea e atat de vasta... :)

Sunt atat de simpla pe langa voi ca ma bufneste rasul!  :laugh2

:hug1

 

partea haioasa e ca tu te iei in serios. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

aaaa....pai ce-ai facut nenea, imi citesti din goagal? ia colapseaza functia de unda a site-ului.

Ma simt depasit. 

Încearcă seria hipergeometrica degenerata. 

Link spre comentariu

a venit sora mea in vizita la mine si vom face sex cu un gentelmem de pe acest forum toată noaptea !!!!!

 

nu ai zis ca incepi din februarie? inca nu e februarie !!! ce faci? te apuci de prostitutie inainte de vreme?! nu e frumos!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761207531
  • Oras:ROMANIA Bucuresti
  • Telefon: 0761207531
  • Oras:ROMANIA Bucuresti

nu ai zis ca incepi din februarie? inca nu e februarie !!! ce faci? te apuci de prostitutie inainte de vreme?! nu e frumos!

Vom face sex cu soțul la o disperată curioasă de pe acest forum.post-284577-0-23105500-1548874167_thumb.jpgsora mea îl va suge bine.
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Când m-am întors acasă , am găsit draperia căzută ..

Încă ma gândesc cum sa o prind la loc , ca nu ajung sus... :(

tzo fac io, daca ma cinsteshti

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...