Sari la conținut

0723758825 Cornelia sau Nelly


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Cornelia mai lucrează și acum sta km4 5 la un bloc la parter 2 camere dar o mizerie are câine și pisica par peste tot de la animale am fost la ea o știu de 1 an de zile te futut cur nu a vrut sa facă dar face un oral lins bine am avut finalizare și orala și în pizda se fute bine și ca preț a rămas cam același eu am plătit-o la început după aceea nu am plătit nimic face și pe datorie ca preț 70 RON 1 nr oral și normal 100 RON total și 200ron 1 ora nu se mai mișcă asa de bine la 41 de ani care ii are eu unu nu as mai merge la Ea la ce mizerie este nu are peste și are și o fata dar nu face ce face masa. Cornelia face chestia asta de la 18 ani a fost în Spania la produs, dar aveți mare grija este perversa tare. Și revin la servicile ei face oralu de nota 7 și normal de 6 ca a început sa scârțâie o sa iasă la pensie după meseria asta 

Link spre comentariu
Acum 29 minute, Joker2021 a spus:

Cornelia mai lucrează și acum sta km4 5 la un bloc la parter 2 camere dar o mizerie are câine și pisica par peste tot de la animale am fost la ea o știu de 1 an de zile te futut cur nu a vrut sa facă dar face un oral lins bine am avut finalizare și orala și în pizda se fute bine și ca preț a rămas cam același eu am plătit-o la început după aceea nu am plătit nimic face și pe datorie ca preț 70 RON 1 nr oral și normal 100 RON total și 200ron 1 ora nu se mai mișcă asa de bine la 41 de ani care ii are eu unu nu as mai merge la Ea la ce mizerie este nu are peste și are și o fata dar nu face ce face masa. Cornelia face chestia asta de la 18 ani a fost în Spania la produs, dar aveți mare grija este perversa tare. Și revin la servicile ei face oralu de nota 7 și normal de 6 ca a început sa scârțâie o sa iasă la pensie după meseria asta 

Ai scris o fraza de 7 randuri in care nu ai pus nici un semn de punctuatie, din care nu e intelege mai nimic, dar ai pus punct inainte de ''si'' 😵 A vrut sa spuna ca ai un cont nou si ai scris o pseudorecenzie asa...venita de nicaieri. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Chiar acum, sebulbas a spus:

Ai scris o fraza de 7 randuri in care nu ai pus nici un semn de punctuatie, din care nu e intelege mai nimic, dar ai pus punct inainte de ''si'' 😵 A vrut sa spuna ca ai un cont nou si ai scris o pseudorecenzie asa...venita de nicaieri. 

Asa și ce vrei sa zici

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 34 minute, Joker2021 a spus:

Bună ziua Cornelia sau nelly pe nume real Elena încă lucrează tot în km 4 5 am fost la ea o știu de 1 an de zile dar mizeria din apartament lasă de dorit cu animale în case și un miros aparte. Ca preț are 70 un nr 100 total și 200 1 ora. Oral de nota 7 normal nota 7 anal de nota 7 și la vârsta ei de 41 este un milf tate lăsate un cur bombat, nr este același 0729480450 eu unul nu as mai merge la ea  lucrează când are chef și își face treaba după chef lucreaza de la 18 ani a fost și în Spania.  Nu are peste, locuiește cu fata ei, nu mai are colega, dacă prinde și alte fete le cheamă, dar pt. Mizeria din apartament și miros las nota 5 

Pe nelly sau Cornelia cu nr 0729480450 o cheamă Elena și are 41 de ani pot da poze reale ca am fost la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 20.06.2021 la 14:32, jovenextranjero79 a spus:

Salut. Mai stiti ceva de Nelly? La telefon nu mai raspunde.

 

0729480450 lucrează dar după chef acum lucrează la un bar pe undeva la valu Traian 

Link spre comentariu
5 minutes ago, Joker2021 said:

Pe nelly sau Cornelia cu nr 0729480450 o cheamă Elena și are 41 de ani pot da poze reale ca am fost la ea

N-am contestat ca n-ai fost la ea. Doar ca să spui că ai plătit și după aia nu ai prea plătit.. 

Ca e mizerie și totuși ai rămas.... 

Si peste toate astea dai amănunte personale care o privesc strict pe ea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...