Sari la conținut

Lisandru !


Postări Recomandate

Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ma bucur ca ai renuntat la un razboi pe care tot tu l-ai inceput

 

Cand injuri de mame si de familie nu se mai numeste incult , handicapat sau grobian ...este ?  Si totusi eu nu am apelat la genul acesta de jigniri , ca sa vezi ca sunt pe o treapta mai sus decat tine , cu o mult mai buna educatie , LIMBRICULE   ;)

 

Si nu am nevoie de scuze din partea ta .Cand vei realiza unde ai gresit atunci ofera-le , altfel nu esti decat acelasi om plin de falsitate dupa cum te prezinti aici .

  • Like 9
  • Minus 13
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ti-am spus eu ca ti se face destul de repede dor de muia aferenta. Ce credeai , ca nu am dreptate?  Am ...in permanenta :laugh2

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ma bucur ca ai renuntat la un razboi pe care tot tu l-ai inceput

 

Cand injuri de mame si de familie nu se mai numeste incult , handicapat sau grobian ...este ?  Si totusi eu nu am apelat la genul acesta de jigniri , ca sa vezi ca sunt pe o treapta mai sus decat tine , cu o mult mai buna educatie , LIMBRICULE   ;)

 

Si nu am nevoie de scuze din partea ta .Cand vei realiza unde ai gresit atunci ofera-le , altfel nu esti decat acelasi om plin de falsitate dupa cum te prezinti aici .

Am sa te rog sa nu mai minti. Tu ai inceput cu datele personale si cu familia atunci cand nu ai putut face fata unei discutii barbatesti. Stai linistit, un cap in mecla tot ai sa primesti!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ma bucur ca ai renuntat la un razboi pe care tot tu l-ai inceput

 

Cand injuri de mame si de familie nu se mai numeste incult , handicapat sau grobian ...este ?  Si totusi eu nu am apelat la genul acesta de jigniri , ca sa vezi ca sunt pe o treapta mai sus decat tine , cu o mult mai buna educatie , LIMBRICULE   ;)

 

Si nu am nevoie de scuze din partea ta .Cand vei realiza unde ai gresit atunci ofera-le , altfel nu esti decat acelasi om plin de falsitate dupa cum te prezinti aici .

Am sa te rog sa nu mai minti. Tu ai inceput cu datele personale si cu familia atunci cand nu ai putut face fata unei discutii barbatesti. Stai linistit, un cap in mecla tot ai sa primesti!

Peseu: de unde a plecat totul?'iti spun eu laba trista, nu am dorit sa iti dau detalii despre un alt user si te-ai basicat. Acel user, constatase acelasi lucru ca si mine, esti un handicapat!  Mai este ceva de spus? Din partea ta da, trebuie sa iti aperi "reputatia"'de cacat, sclav si platitor.  Din partea mea, ma pis pe tine si cei asemenea tie, asa cum o fuck direct pe voi si nu uita ... capul in freza iti este asigurat!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ma bucur ca ai renuntat la un razboi pe care tot tu l-ai inceput

 

Cand injuri de mame si de familie nu se mai numeste incult , handicapat sau grobian ...este ?  Si totusi eu nu am apelat la genul acesta de jigniri , ca sa vezi ca sunt pe o treapta mai sus decat tine , cu o mult mai buna educatie , LIMBRICULE   ;)

 

Si nu am nevoie de scuze din partea ta .Cand vei realiza unde ai gresit atunci ofera-le , altfel nu esti decat acelasi om plin de falsitate dupa cum te prezinti aici .

Am sa te rog sa nu mai minti. Tu ai inceput cu datele personale si cu familia atunci cand nu ai putut face fata unei discutii barbatesti. Stai linistit, un cap in mecla tot ai sa primesti!

Peseu: de unde a plecat totul?'iti spun eu laba trista, nu am dorit sa iti dau detalii despre un alt user si te-ai basicat. Acel user, constatase acelasi lucru ca si mine, esti un handicapat!  Mai este ceva de spus? Din partea ta da, trebuie sa iti aperi "reputatia"'de cacat, sclav si platitor.  Din partea mea, ma pis pe tine si cei asemenea tie, asa cum o fuck direct pe voi si nu uita ... capul in freza iti este asigurat!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ma bucur ca ai renuntat la un razboi pe care tot tu l-ai inceput

 

Cand injuri de mame si de familie nu se mai numeste incult , handicapat sau grobian ...este ?  Si totusi eu nu am apelat la genul acesta de jigniri , ca sa vezi ca sunt pe o treapta mai sus decat tine , cu o mult mai buna educatie , LIMBRICULE   ;)

 

Si nu am nevoie de scuze din partea ta .Cand vei realiza unde ai gresit atunci ofera-le , altfel nu esti decat acelasi om plin de falsitate dupa cum te prezinti aici .

Idem obsedatule!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ma bucur ca ai renuntat la un razboi pe care tot tu l-ai inceput

 

Cand injuri de mame si de familie nu se mai numeste incult , handicapat sau grobian ...este ?  Si totusi eu nu am apelat la genul acesta de jigniri , ca sa vezi ca sunt pe o treapta mai sus decat tine , cu o mult mai buna educatie , LIMBRICULE   ;)

 

Si nu am nevoie de scuze din partea ta .Cand vei realiza unde ai gresit atunci ofera-le , altfel nu esti decat acelasi om plin de falsitate dupa cum te prezinti aici .

Ai tupeu in stafide cacatule? Sunt sigur ca nu!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dezaxatule userul despre care vorbesti este la fel de haotic ca si tine pe aici , ajuns deja la a cincea clona . Nu ma intereseaza cine sunt si ce hram poarta fiecare daca asta te macina . Sa spuna cineva daca eu am intrebat vreodata CINE ESTE referitor la datele personale . Ca am intrebat a cui clona este , da , recunosc si nimic mai mult .

 

Iar discutia dintre noi 2 a aparut ca m-ai injurat gratuit de nenumarate ori , de cateva ori chiar m-am facut ca nu observ , dupa care chiar te-am rugat sa te potolosti de 2 ori .Nu are nicio treaba cu alti userii  pe care incerci sa-i implici tu acum. Ba chiar i-ai jignit in orbecaiala ta de aici si pe altii cu care nici macar nu ai avut  vreun dialog vreodata.Dar cum esti o pizda de barbat incerci sa gasesti motive inchipuite din creierasii tai facuti varza de la bautura si de la ce fumezi .

 

Ai acelasi comportament ca si al lui Miskin, macar ala are o motivatie ca este mai tanar si fara creier , dar  la tine care este de-mi porti mie grija reputatiei si banilor proprii cheltuiti . Niciuna

 

RESTUL Iti dai seama ce cap in freza imi poti da tu mie , un LIMBRIC de om care esti :laugh2

 

MARS IN LESA BEZMETICULE , ca iar ai rupt-o de ai aparut pe aici rupt in cur si cu chef de scandal  :no2

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Lasă-l în pace, te rog. În afară de a te ”arde” la profil - așa cum m-a ”ars” și pe mine - deși nu l-am băgat în seamă, nu are ce-ți face.

il las ca e ora lui cand a scapat din lant  :laugh2

Ma suge in continuare , ce poate sa faca mai mult

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Dezaxatule userul despre care vorbesti este la fel de haotic ca si tine pe aici , ajuns deja la a cincea clona . Nu ma intereseaza cine sunt si ce hram poarta fiecare daca asta te macina . Sa spuna cineva daca eu am intrebat vreodata CINE ESTE referitor la datele personale . Ca am intrebat a cui clona este , da , recunosc si nimic mai mult .

 

Iar discutia dintre noi 2 a aparut ca m-ai injurat gratuit de nenumarate ori , de cateva ori chiar m-am facut ca nu observ , dupa care chiar te-am rugat sa te potolosti de 2 ori .Nu are nicio treaba cu alti userii  pe care incerci sa-i implici tu acum. Ba chiar i-ai jignit in orbecaiala ta de aici si pe altii cu care nici macar nu ai avut  vreun dialog vreodata.Dar cum esti o pizda de barbat incerci sa gasesti motive inchipuite din creierasii tai facuti varza de la bautura si de la ce fumezi .

 

Ai acelasi comportament ca si al lui Miskin, macar ala are o motivatie ca este mai tanar si fara creier , dar  la tine care este de-mi porti mie grija reputatiei si banilor proprii cheltuiti . Niciuna

 

RESTUL Iti dai seama ce cap in freza imi poti da tu mie , un LIMBRIC de om care esti :laugh2

 

MARS IN LESA BEZMETICULE , ca iar ai rupt-o de ai aparut pe aici rupt in cur si cu chef de scandal  :no2

Iat ai stil bulangiule! Sincer, te pricepi la supt pula! Hai ca te pricepi zdreanta, deja faci ca berea. Uite, iti promit ca mai intai te fick de cacao aici, dupa aceea iti admi istrez capul in gurabulangiule!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Dezaxatule userul despre care vorbesti este la fel de haotic ca si tine pe aici , ajuns deja la a cincea clona . Nu ma intereseaza cine sunt si ce hram poarta fiecare daca asta te macina . Sa spuna cineva daca eu am intrebat vreodata CINE ESTE referitor la datele personale . Ca am intrebat a cui clona este , da , recunosc si nimic mai mult .

 

Iar discutia dintre noi 2 a aparut ca m-ai injurat gratuit de nenumarate ori , de cateva ori chiar m-am facut ca nu observ , dupa care chiar te-am rugat sa te potolosti de 2 ori .Nu are nicio treaba cu alti userii  pe care incerci sa-i implici tu acum. Ba chiar i-ai jignit in orbecaiala ta de aici si pe altii cu care nici macar nu ai avut  vreun dialog vreodata.Dar cum esti o pizda de barbat incerci sa gasesti motive inchipuite din creierasii tai facuti varza de la bautura si de la ce fumezi .

 

Ai acelasi comportament ca si al lui Miskin, macar ala are o motivatie ca este mai tanar si fara creier , dar  la tine care este de-mi porti mie grija reputatiei si banilor proprii cheltuiti . Niciuna

 

RESTUL Iti dai seama ce cap in freza imi poti da tu mie , un LIMBRIC de om care esti :laugh2

 

MARS IN LESA BEZMETICULE , ca iar ai rupt-o de ai aparut pe aici rupt in cur si cu chef de scandal  :no2

ce stil ai stil bulangiule! Sincer, te pricepi la supt pula! Hai ca te pricepi zdreanta, deja faci ca berea. Uite, iti promit ca mai intai te fick de cacao aici, dupa aceea iti admi istrez capul in gurabulangiule!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Lasă-l în pace, te rog. În afară de a te ”arde” la profil - așa cum m-a ”ars” și pe mine - deși nu l-am băgat în seamă, nu are ce-ți face.

Junioare, ai ceva de ascuns taica! Chiar nu am avut nimic cu tine, daca vrei am!

  • Like 13
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vai cate lese are Lisandru in casa si nu foloseste niciuna  :laugh2

 

post-194745-0-45277100-1494856041_thumb.jpg

 

Du-te la somn NAPARCA DE OM , daca iar ai fumat si baut kkt-uri  :laugh2

  • Like 11
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Pissy myky labagiul, hai sa lamurim, vrei muie la greu bulangiule? Iti da tata, n poti cuprinde la cat de prost esti. Hai zdreanta, te las pe tine sa alegi cand te fut in gura! Unde vrei muie, unirea, titan, unde vrea pizda ta? Sa ma fut pe tine de idiot handicapat. Te bat de  te caci pe tine peste prost si idiot!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Pissy myky labagiul, hai sa lamurim, vrei muie la greu bulangiule? Iti da tata, n poti cuprinde la cat de prost esti. Hai zdreanta, te las pe tine sa alegi cand te fut in gura! Unde vrei muie, unirea, titan, unde vrea pizda ta? Sa ma fut pe tine de idiot handicapat. Te bat de  te caci pe tine peste prost si idiot!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Bravo prietenaș,nici nu știi cat de bucuros sunt!

Deja viața devine roz!

Deja ai ramas fara replica labagiule, iti promit eu ca iti spargbarna, platitor de cacat ce esti! Patru fete baga mana in foc ca le esti peste, hai sa te vad cum faci fata bulangiule! Capul in mecla il ai asigurat, iti schimb fatada!

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce kkt fumezi , ma ,  de faci ca toate aratarile posibile si imposibile ? :laugh2

Iti bat ochii mai ceva ca lu' asta

 

http://i1112.photobucket.com/albums/k491/beta52/Glume/step0002%2032.gif

  • Like 11
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce kkt fumezi , ma ,  de faci ca toate aratarile posibile si imposibile ? :laugh2

Iti bat ochii mai ceva ca lu' asta

 

http://i1112.photobucket.com/albums/k491/beta52/Glume/step0002%2032.gif

Daca ma gandesc bine, cand vad un cioban ca tine, chiar te fut in gura! Ia spune muie, unde iti clocesti coaiele, vin eu acum dupa tine sa te fut in gura. Hai muitza, ai tupeul? Te-n gura de labagiu! Hai ca nu imi pierd timpul cu idioti ca tine, iti dau una in freza si plec muistule!

Peseu: nu iesi muie, sunt afara labarule, pe bune, nu te bat atat de tare!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

am spus eu ca-ti fug ochii de la kkt-ul de caine pe care-l fumezi

 

nu mai vezi nici pe cine citezi. Cum sa aibe masaj_iony   4 fete ? :laugh2

 

De mine ai vrut sa spui ? Stiu esti drogat . Am cel putin 10  :laugh2

http://poze.rol.ro/images/stories/nu-va-mai-drogati.gif

  • Like 10
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

am spus eu ca-ti fug ochii de la kkt-ul de caine pe care-l fumezi

 

nu mai vezi nici pe cine citezi. Cum sa aibe masaj_iony   4 fete ? :laugh2

 

De mine ai vrut sa spui ? Stiu esti drogat . Am cel putin 10  :laugh2

http://poze.rol.ro/images/stories/nu-va-mai-drogati.gif

Hai mai pizda, iesi din cotet, sa ma cac pe tine de porc! Te-n gura de pizda proasta!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...