Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator kurac
Reputație: 0

ma frate... imi puteti sări în cap dar tre sa zic cva aici. tipa asta vad ca se cearta cu lumea aiurea pe aici deci mare caracter. iar 2,si cel mai important... spune in servicii ca oral face neprotejat iar restul cu căciulă. iar apoi spune că ÎNGHITE SPERMA. apoi ptr ce plm mai te protejezi femeie cu prezervativ daca după, înghiți sloboz la toti. in plm ca iei si transmiți toate bolile.

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Te-ai bagat fix ca chilotii in cur.

Scrie oral fara prezervati si inghitire adica CIM.

Ce nu ai inteles. Citeste postarea daca nu tie prea greu.

Toate fac oral fara. Sau aproape toate.

Dar CIM doar unele.

daca eu m-am bagat precum chilotii inseamna ca tu esti CURU.. 

daca in capul tau nu exista nicio diferenta intre CIM (cum in mouth) si INGHITIRE , atunci sa nu te superi daca iti spun dar nu ai pic de notiuni sexuale si esti periculos.

Una e sa iti dai drumul in gura fetei, care daca are vre-o rana in gura, vr-un dinte ce sangereaza sau mai stiu eu ce, ea poate lua orice boala ii transmiti tu,  ALTA e sa si inghita.  CIM nu inseamna necesar inghitirea slobozului. La cate fete ti-ai dat drumu in gura si din ele cate au fugit imediat la baie sa scuipe? 

Fata spune clar ...   intre sani, inghit sperma , 69, fantezii cu diferite rolur....   

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Te-ai bagat fix ca chilotii in cur.

Scrie oral fara prezervati si inghitire adica CIM.

Ce nu ai inteles. Citeste postarea daca nu tie prea greu.

Toate fac oral fara. Sau aproape toate.

Dar CIM doar unele.

Un simplu SEARCH pe google la acronimele CIM iti arata:

-Cum in mouth is considered a safe sexual practice when it comes to pregnancy, but not for STIs, as cum can transmit them through the soft tissues in the mouth

 

-Cum In Mouth. Meaning ejaculation of the man's sperm into anothers mouth. This may or may not be followed by the swallowing of the cum

 

Deci daca eu sunt chilot in cur, tu esti izmene cu pravac.

 

Sa-mi spui daca vrei sa-ti traduc  ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Un simplu SEARCH pe google la acronimele CIM iti arata:

-Cum in mouth is considered a safe sexual practice when it comes to pregnancy, but not for STIs, as cum can transmit them through the soft tissues in the mouth

 

-Cum In Mouth. Meaning ejaculation of the man's sperm into anothers mouth. This may or may not be followed by the swallowing of the cum

 

Deci daca eu sunt chilot in cur, tu esti izmene cu pravac.

 

Sa-mi spui daca vrei sa-ti traduc ;)

Te-a mai criticat lumea pe topicul altei fete ca te bagi si bagi strâmbe despre o fata care avea numai recenzii pozitive.

Vezi de drumul tau. Critica pe cinemerita nu pe oricine.

Cauta cearta unde e nevoie de ea nu peste tot.

Si nu, nu am nevoie de traducere.

Pentru informatia ta folosesc limba engleza zilnic la nivel superior dar daca vrei neaparat putem vorbii mai departe in engleza sau deloc.

Eu as prefera deloc. Tu ce zici?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

daca eu m-am bagat precum chilotii inseamna ca tu esti CURU..

daca in capul tau nu exista nicio diferenta intre CIM (cum in mouth) si INGHITIRE , atunci sa nu te superi daca iti spun dar nu ai pic de notiuni sexuale si esti periculos.

Una e sa iti dai drumul in gura fetei, care daca are vre-o rana in gura, vr-un dinte ce sangereaza sau mai stiu eu ce, ea poate lua orice boala ii transmiti tu, ALTA e sa si inghita. CIM nu inseamna necesar inghitirea slobozului. La cate fete ti-ai dat drumu in gura si din ele cate au fugit imediat la baie sa scuipe?

Fata spune clar ... intre sani, inghit sperma , 69, fantezii cu diferite rolur....

Apropo, pentru mine CIM e ceva si atat, daca e cu inghitire sau nu, nu prea conteaza.

Te legi de nimicuri si scrii tampenii pe toate subiectele.

Te-ai bagat ca chilotii in cur pe un subiect si atat.

Esti cam obsedat de chestii sexuale, dute la o golire ca ai nevoie.

Si daca tot e caz de luat ceva si tie atat de teama calugareste-te ca sa fii sigur ca nu te mai futi niciodata si scapi si de eventuale tentatii.

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

forte bine. hai sa-ti spun cum e faza ca tot vad ca mi-ai urmărit posturile.

nu am absolut nimic cu nimeni, doar am timp si vad ce mai scrie lunea pe aici. nu ma iau de fete aiurea, ci doar ridic unele semnale de alarma. pentru asta e si forumul, sa avem grija la cine ne ducem. fata asta spune că ÎNGHITE, ti-ar conveni sa nu sti chestia asta, sa te duci la ea iar apoi sa te oricopsesti cu cine stie ce BTS? nu cred. am mai pus un tipic azi dsp in a care la fel se.lauda ca face tot neprotejat. inteleg,ne simtim bine,da hai sa fim si conștienți la ce riscuri ne expun unele domnișoare care practica meseria fără cap. deci,în loc să apreciezi ca ridic un semnal de alarmă, mi-ai dat o replică acidă si răutăcioasă.

încă o dată spun. nu am nimic cu nimeni... nu denigrezr pe nimeni ..nu promoveze pe nimeni. doar scot in evidenta adevăruri. dacă tu consideri ca nu merita criticat cineva ce iti riscă tie viata si sănătatea, si preferi sa ma ataci pe mine, iti doresc succes... vei avea nevoie.

seara faina ;)

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

forte bine. hai sa-ti spun cum e faza ca tot vad ca mi-ai urmărit posturile.

nu am absolut nimic cu nimeni, doar am timp si vad ce mai scrie lunea pe aici. nu ma iau de fete aiurea, ci doar ridic unele semnale de alarma. pentru asta e si forumul, sa avem grija la cine ne ducem. fata asta spune că ÎNGHITE, ti-ar conveni sa nu sti chestia asta, sa te duci la ea iar apoi sa te oricopsesti cu cine stie ce BTS? nu cred. am mai pus un tipic azi dsp in a care la fel se.lauda ca face tot neprotejat. inteleg,ne simtim bine,da hai sa fim si conștienți la ce riscuri ne expun unele domnișoare care practica meseria fără cap. deci,în loc să apreciezi ca ridic un semnal de alarmă, mi-ai dat o replică acidă si răutăcioasă.

încă o dată spun. nu am nimic cu nimeni... nu denigrezr pe nimeni ..nu promoveze pe nimeni. doar scot in evidenta adevăruri. dacă tu consideri ca nu merită criticat cineva ce iti riscă tie viata si sănătatea, si preferi sa ma ataci pe mine, iti doresc succes... vei avea nevoie.

seara faina ;)

Hai ca o lungim mai mult decat e necesar.

Succes in scris si la orice intreprinzi in viata ta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...