Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

Seara buna la toata lumea!

Tin sa va multumesc pe aceasta cale tuturor care m ati vizitat, celor care ati scris aici recentii de bine si de rau un Craciun Fericit, multa sanatate, un an nou plin de multe realizari si sa fim mai pasnici unii cu ceilalti. Sa ne vedem cu bine toate cele bune ! 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

Baaaa d le spermon69 (ce nickname de kkt ți ai luat!) asi putea fi un domn cu tine dar nu vreau!!!(părerea mea e că ești o curva care moare de oftica!) Curva asta (și să mă ierte Alina pt că e un OM o femeie adevărată !) se fute !ai auzit se fute ! Cat te ar costa pe tine d le spermon69 hhhaa sa ai o amanta ,o prietena sa nu mai zic de o sotie ?? că sa și desfacă picioarele pt tine sau pt dvs? Te ai futut cu ea sau poate nu ! Ți a placut ! Ce pm ești așa obsedat ? O vrei de nevasta ? Umbli noaptea pe la geamul ei sa o spionezi ?? Baaaaa spermatozoid eu o fut pe asta de multi ani și mă doare n basca dacă e cu altu in cam cu cine ai vrea sa fie cu o gagica ?? Asta se fute cu bărbați nu cu jigodii că tn !!! Daaa ba o cunosc de mult și dacă ești un domn (nu e cazul tau) Alina te servește și cu o cafea pe care unde pm sa o facă baaaa "în bucătărie" De ce pm mănânci kkt ? Că nu te a servit și pe tn cu o cafea? Baaa boule (că nu pot altfel să ți spun) ce daca gătește ???? E femeie și gospodina și curva ,Tu te duci că la o curva și o mai și spionezi ?? De ce??

Ba prostule și obsedațu le daca clientul e ok Alina e o doamna ! Ai auzit

Dute ba și linge pe la centura și urmărește le pe alea dacă ești așa de frustrat!!! Baaaaaa sper că ai înțeles ! E o curva și se fute cu bărbați nu cu labari că tn care și o freacă pe la geam

Baa tu nu ești bărbat ești o curva proasta! Ce pm te doare pe tn cu cine se fute asta!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ghimbav
  • Oras:Ghimbav

Din fericire Moulin Rouge e deschis !!! De la 9 seara cu un spectacol de zile mari pentru noaptea de Crăciun !

Și dacă prin buzunare ai 500e revelionul e asigurat !!! Nu ne mai du in eroare ! Hhhhaa Poate nimfomanii de pe forum vor să petreacă acolo seara de revelion !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Am cerinte multe pt o noapte intreaga...ramane sa stabilim la tel daca esti interesat.

Facem si cina cu un meniu pe cinste, orce pot gati. Dar dupa Craciun. Seara frumoasa!

O singura intrebare: faci CIM? Am citit tot topicul si sunt informatii conflictuale. Multumiri!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...