Sari la conținut

Vreau sa am orgasm cu tine! 0728384643


Postări Recomandate

Daca am "zile proaste" vreodata prefer sa nu muncesc decat sa supar sau sa deranjez prin comportamentul meu.La ce te ai fii asteptat sa stai o ora la 100 lei ?? De fel nu sunt cu ochii pe ceas si chiar mai stau in plus ca sa fie toata lumea multumita. Dar cred ca nu ai fost la mine de imi faci o recenzie proasta cand toti clientii mei pleaca multumiti. De ce nu mi ai spus cand erai la mine ce anume te a deranjat sau daca vroiai sa finalizezi alfel as fii facut pentru ca sunt deschisa la orice. Multumesc !! O seara faina !!!

Link spre comentariu
Vizitator mercedesccitaro
Reputație: 0

Am vazut cat de deschisa esti. Crede-ma, chiar am fost la tine. Eu nu am treaba cu cei care au plecat multumiti. Ideea e ca nu am plecat EU multumit si mi-am spus parerea. Actiunea door-to-door a fost fix 28 min. Trebuie sa te impaci cu ideea ca nu poti multumi pe toata lumea.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asa e dar si tu trebuie sa te impaci cu ideea ca nu toate femeile sunt la fel si nu am nevoie sa ma placa toata lume...toti suntem diferiti.

Buna Alina! O actualizare a serviciilor si tarifelor tale, se poate? Ms!!
  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am inteles, cand ai timp vorbim ma suni si stabilim atunci.

Hai, nu fiti asa secretosi! Alina, prezinta oferta completa de servicii, poate mai sunt doritori!!😂😂😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...