Sari la conținut

2017 - lumea nou este tot aia veche!?


Postări Recomandate

tin  bine minte maestre "fut bine", cum puteam  sa te uit , tu esti ala care circulai cu microbuzele si ii cereai serafinei 1, 50 roni despagubire ca ai cheltuit banii sa ajungi la ea si n-a putut sa te primeasca din motiv ca am tinut-o eu cam mult cu pula in gura .

cind ai venit tu si i-am zis eu sa te primeasca ,m-am ascuns in dulap si ma labaream uitindu-ma printr-o crapatura , sperind sa vad un barbat si o femeie in actiune, dar ghinionul a facut sa fie ca dupa 3 minute ai parasit camera cu nadragii in vine , mai mult nu te-a tinut tremuriciul, iar dupa ce ai plecat se uita serafina la degetul ei mic, minunindu-se ca e mai gros decit putulica matale .

si acum fara suparare ,nu-i rusine sa ai putulica mica si subtire , dar sa ai un singur coi cum ai tu , si ala cit margeaua , e tare trist, iti inteleg frustratrea fata de barbatii care pot si au cu ce.

acum ca ti-ai dat arama pe fata , te las sa te umfli cit vrei in penele tale jumulite , ma asteptam sa am un adversar mai pe seama mea in tine, dar e pacat sa imi irosesc inutil timpul cu tine si cu jokerii tai felixiti.

mai cumpara vreo zece conturi daca vrei ca sa ma banezi dar te-am avertizat, latul ti se stringe in jurul beregatii , ai grija sa nu te sufoci .

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator borfas
Reputație: 0

corect ar fi fost sa dea conturile banate inapoi cu tot cu culoarea verde.

 

PS: eu deja sunt trist, aproape de o depresie, ca nu mi-a facut si mie pisicu un cadou

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Venezuela
  • Oras:Venezuela

corect ar fi fost sa dea conturile banate inapoi cu tot cu culoarea verde.

 

PS: eu deja sunt trist, aproape de o depresie, ca nu mi-a facut si mie pisicu un cadou

 

Lasa Agra, ca nu esti singurul in postura asta! ;) 

 

Si eu si Obi suntem in aceeasi oala cu tine!  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Venezuela
  • Oras:Venezuela

Johnnybravo86,futake,la turcu

Faza e ca la johnnybravo86 facusem cont albastru

 

E clar acum! 

 

Si tu ai fost la fel ca mine si ca Obi! Ne-am bagat toate pulile-n ala, pe unde l-am prins!  :laugh2  :laugh2  

 

Normal ca nu ne-a colorat motanul! Nu-i bai, mergem inainte! ;)

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de O B I E C T I V
  • Oras:Banat de O B I E C T I V

E clar acum!

 

Si tu ai fost la fel ca mine si ca Obi! Ne-am bagat toate pulile-n ala, pe unde l-am prins! :laugh2 :laugh2

 

Normal ca nu ne-a colorat motanul! Nu-i bai, mergem inainte! ;)

Si eu am facut la fel ca voi (Alibaba6918)
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Vezi ca i-ai încurcat! jhonnybravo86 - acum borrispekker e Babayul, scarface e fostul alibaba!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Wow ce descoperire :))

YOU. ..you...you Babayule! Nu am zis ca am descoperit vaccinul anti-cancer, i-am spus lu @temu ca v-a încurcat! offf, @babayule, babayule ! Da' de ce nu ai menționat tu singurel ca si înainte de jhonnybravo86 ai fost altcineva?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

YOU. ..you...you Babayule! Nu am zis ca am descoperit vaccinul anti-cancer, i-am spus lu @temu ca v-a încurcat! offf, @babayule, babayule ! Da' de ce nu ai menționat tu singurel ca si înainte de jhonnybravo86 ai fost altcineva?

Ce relevanta ar avea?pai ce atunci cand iti faci cont istorisesti tot trecutul?not important this!
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...