Sari la conținut

0754397362 Bruneta tanara si eleganta


Postări Recomandate

  • Oras:Circumvalatiunii
  • Oras:Circumvalatiunii

Va multumesc frumos pt parerile sincere Si recenziile date Sixinyou , Lentila Si tuturor celor care si-au facut timp sã Ma viziteze Si sã se bucure de niste clipe frumoase impreuna .

Tin de asemenea sa va anunt ca astazi este una din ultimele mele zile in Timisoara Pentru ca voi pleca pentru cateva luni. Ma voi intoarce...

Pana atunci va urez tuturor all the best in the world Si live your life , we all got just one 😎ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

See you soon 💕

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Scuze dar sunt pe graba.

Vizitat domnita astazi in jur de 11 cel dinaintea mea a anulat si am reusit sa ajung in timp util,trafic de toata p..a.Ajuns urcat sus,facut cunostinta,stabilit detalii si purces la treaba.

Domnisoara subtirica,sani mici dar foarte de treaba si ai ce discuta cu ea.Actiunea a decurs dupa cum urmeaza,oral,69,misionar,umeri craci,caprita,iar un pic de misionar si finalizare in balon.

Jurizare:

Op-8

Np-8 se implica, cv contre ok per total

Igiena -9

Atitudine-10

De revenit Da cand revine si ea.

Bafta si spor la "joaca"!!!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Ps.Bafta Lore la ce tia-ai propus si sa ne vedem cu bine.Te pup de nu te veziðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Circumvalatiunii
  • Oras:Circumvalatiunii

Bikerboy ~ din pacate doar Ce am Ajuns , Dar promit ca dupa Ce imi voi Muta locatia definitiv va voi delecta cu poze noi asa cum Ai cerut . Dar pot sã iti garantez ca sunt aceeasi, poate doar Mai sexy Si Mai simpatica 🤑✌ðŸ»ï¸ Thanks xx â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Circumvalatiunii
  • Oras:Circumvalatiunii

Tin de asemenea sã va anunt de noul meu nr : 0752 330 242 !!! Si numarul de Pe topic Mai este valabil Dar Nu Pentru foarte mult timp . 💋💋

As aprecia cine vrea sã Ma intalneasca de Pe forum sã Si mentioneze asta la telefon . If I don't pick up from 1st , try again later pls ! â¤ï¸

 

Va multumesc ! Un weekend cat mai naughty 😈ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Circumvalatiunii
  • Oras:Circumvalatiunii

Ciao,

Poze faine;realitatea cred ca e mult mai faina. Poti sa mi zici te rog zona in care ai locatia si ceva legat de servicii si tarife?!

O seara faina

 

Hey x cum am mentionat Si anterior , am o locatie provizorie Si este in zona Calea Lipovei.

In termeni de servicii , asta Pentru cei Ce mau intrebat Si le datorez un raspuns , ofer oral , normal Si Masaj ~( in cadrul unei ore )~

+ mici fantezii !

Tin sã mentionez toate serviciile sunt protejat !

 

 

In termeni de preturi , neschimbat 100~200 !

 

Pentru orice alte informatii , raspunsurile le veti primi telefonic .

 

Va multumesc frumos Si va pup

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...