Sari la conținut

**Lavinia taToo** 0764556379


Postări Recomandate

Am fost aseara la ea, dupa ce colega ei Alexa tocmai isi luase zborul nush pe unde, abia am apucat sa schimb doua vorbe cu ea ca am pierdut-o, eu initial la ea voiam sa vin dar am fost avertizat ca-mi va placea ce gasesc in aceeasi locatie, Parfumului 23, asa ca n-am stat pe ganduri. M-a primit Lavinia pe tocuri, inaltuta, mai slim ca sorsa bruneta, ruj dala care trebuie pe buze, vulgaritatea nu depaseste cotele Alexei, vocea putin mai domoala ma instiga la jigodism si perversitate, deh Dorina e de vina si ce sa fac decat sa ma pun la masa s-o descos pe unde a fost de n-a venit pe la noi si cum de-a ajuns la noi. Am baut o sticla de sprite pana m-a luat pisarea si am fugit la dus, 2 bai, pula ta, ai unde te imbaia si imbata pe indelete. io intr-una, ea intr-alta.... si cand am iesit ne-am dat bot in bot, fk bun cat sa se scoale si hai in pat in pula mea ca prea ne-o ardem prost, daca ne vede aia ne da cap in cap. bine ca era plecata. Si uite asa ne-am supt, futut, lins si alte alea, pizda carnoasa, ea draguta si receptiva, cim n-a fost sa fie dar am finalizat in prezervativul inundat de o pizda prea umeda de la atatea limbi si saliva care au fost sa fie mai inainte de a ne fute... in plm.  si am mai facut un dus si stat la tigara cu dansa, debandada in casa ca Alexa a plecat si a ramas stapana lavinia, nu prea mult timp din ce am inteles, dar ce va pot spune e sa mergeti ca e tare tipa. Eu unu m-am simtit super bine cu ea, vedem daca ma mai primeste sau daca afla ailalta ca am facut ceva aiurea cu sorsa ma omoara, in fine io am zis s-o exploatez aci pana una alta si cand s-o intoarce Alexa mare bairam sa fie sa ne stie toti aia de pe Parfumului ca asa e la noi.

 

Note: macar aici sa fiu serios, Oral 8.5 in 69 simti putin dintii dar am zis ca fac cim si n-am simtit nimic rau...

                                                Normal 8.7 se uda natural, la limbi a avut orgaZm, si fu bine pregatita.

                                                Gfe ne-am lins in tandem

                                                Igiena buna, dus inainte amandoi in acelasi timp si terminat la fel.

                                                Locatia: ok, in spate la bolivar, bloc nou, nu apare pe google maps sa tot petreci.

 

Revin cand o venii Alexa, sa le vad p-amandoo, pana atunci va pun 3 poze, pana o invata si ea cu forumu. Cius.

Halat si service la fel ca sorsa 100 cu 150. Io o suta dadui.

post-16555-0-51021300-1494633749_thumb.jpg

post-16555-0-84614700-1494633754_thumb.jpg

post-16555-0-78163900-1494633759_thumb.jpg

  • Like 36
Link spre comentariu
Vizitator forfun91
Reputație: 0

Am fost aseara la ea, dupa ce colega ei Alexa tocmai isi luase zborul nush pe unde, abia am apucat sa schimb doua vorbe cu ea ca am pierdut-o, eu initial la ea voiam sa vin dar am fost avertizat ca-mi va placea ce gasesc in aceeasi locatie, Parfumului 23, asa ca n-am stat pe ganduri. M-a primit Lavinia pe tocuri, inaltuta, mai slim ca sorsa bruneta, ruj dala care trebuie pe buze, vulgaritatea nu depaseste cotele Alexei, vocea putin mai domoala ma instiga la jigodism si perversitate, deh Dorina e de vina si ce sa fac decat sa ma pun la masa s-o descos pe unde a fost de n-a venit pe la noi si cum de-a ajuns la noi. Am baut o sticla de sprite pana m-a luat pisarea si am fugit la dus, 2 bai, pula ta, ai unde te imbaia si imbata pe indelete. io intr-una, ea intr-alta.... si cand am iesit ne-am dat bot in bot, fk bun cat sa se scoale si hai in pat in pula mea ca prea ne-o ardem prost, daca ne vede aia ne da cap in cap. bine ca era plecata. Si uite asa ne-am supt, futut, lins si alte alea, pizda carnoasa, ea draguta si receptiva, cim n-a fost sa fie dar am finalizat in prezervativul inundat de o pizda prea umeda de la atatea limbi si saliva care au fost sa fie mai inainte de a ne fute... in plm.  si am mai facut un dus si stat la tigara cu dansa, debandada in casa ca Alexa a plecat si a ramas stapana lavinia, nu prea mult timp din ce am inteles, dar ce va pot spune e sa mergeti ca e tare tipa. Eu unu m-am simtit super bine cu ea, vedem daca ma mai primeste sau daca afla ailalta ca am facut ceva aiurea cu sorsa ma omoara, in fine io am zis s-o exploatez aci pana una alta si cand s-o intoarce Alexa mare bairam sa fie sa ne stie toti aia de pe Parfumului ca asa e la noi.

 

Note: macar aici sa fiu serios, Oral 8.5 in 69 simti putin dintii dar am zis ca fac cim si n-am simtit nimic rau...

                                                Normal 8.7 se uda natural, la limbi a avut orgaZm, si fu bine pregatita.

                                                Gfe ne-am lins in tandem

                                                Igiena buna, dus inainte amandoi in acelasi timp si terminat la fel.

                                                Locatia: ok, in spate la bolivar, bloc nou, nu apare pe google maps sa tot petreci.

 

Revin cand o venii Alexa, sa le vad p-amandoo, pana atunci va pun 3 poze, pana o invata si ea cu forumu. Cius.

Halat si service la fel ca sorsa 100 cu 150. Io o suta dadui.

Bravo pentru descoperire e pe lista!

Activeaza numai cat e alexa plecata sau mai ramane?

Link spre comentariu
  • Oras:till i die
  • Oras:till i die

Eu am.plecat dar va las pe mâini bune și senzuale. Lavinia ca și mine a practicat arta sexului prin afara României. Este la același preț și în aceeași locație unde am fost eu. Va recomand cu încredere sa încercați ceva bun. Va pup și sa futeti cat mai mult.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator fedor14
Reputație: 0

Am suntat, domnisoara este booked full, vati bagati voi curvarii rapid sa bagati si sa scoateti in weekend, ca in timpul saptamanii aveti alte probleme.

Link spre comentariu
Reputație: -176

La pomul laudat sa nu te duci cu sacul.

Pozele sunt reale dar consider ca o avantajeaza.

Varsta putin peste 30 ani.

Aspect 7.

Prestatie 6.

Nu imi pare rau ca am fost dar clar nu mai revin.

Fata in regula, nimic de reprosat, doar ca nu e genul meu sub nici o forma.

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

La pomul laudat sa nu te duci cu sacul.

Pozele sunt reale dar consider ca o avantajeaza.

Varsta putin peste 30 ani.

Aspect 7.

Prestatie 6.

Nu imi pare rau ca am fost dar clar nu mai revin.

Fata in regula, nimic de reprosat, doar ca nu e genul meu sub nici o forma.

Păi bine bă, dacă nu e genul tău, înseamnă că e de nota 6-7? 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Păi bine bă, dacă nu e genul tău, înseamnă că e de nota 6-7? 

 

Nu am nici un interes dar , bine zis , daca nu e pe gustul meu asta nu inseamna ca este nasola . Fiecare este liber sa isi exprime parerea dar nu dam cu pietre . Din poze pare ok pentru anumite gusturi , deci sa nu generalizam , nu ma pronunt si nu ii tin partea pana nu ajung la ea . trebuie sa o luam incet mai ales ca este new entry .

 

Sunt multe recenzii care nu recomanda o fata cu toate ca este ok , sunt pareri subiective spuse in anumite contexte .

 

Ps : tipa arata destul de ok pt pretul si prestatia oferita .

 

Ps 2 : nu urmaresc promovarea ei si nici nu am vreun interes , asta este parerea mea fara sa ma fi vazut cu fata .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...