Sari la conținut

Vaccinarea OBLIGATORIE: Cazul România


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Isi bat joc de noi la maxim cei din domeniul alimentar.totul este toxic si perisat.legume flescaite si carne gata stricata.cum sa dai asa ceva unui copil sau unui batran?ceva mai bun gasesti pe piete la tarabe sau in macelarii.si sa va mai spun un secret.apa plata imbuteliata cea mai buna,este bucovina

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Isi bat joc de noi la maxim cei din domeniul alimentar.totul este toxic si perisat.legume flescaite si carne gata stricata.cum sa dai asa ceva unui copil sau unui batran?ceva mai bun gasesti pe piete la tarabe sau in macelarii.si sa va mai spun un secret.apa plata imbuteliata cea mai buna,este bucovina

priviti apa pe care o bem de la robinet

post-15673-0-34534800-1494913715_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Casablanca
  • Oras:Casablanca

Isi bat joc de noi la maxim cei din domeniul alimentar.totul este toxic si perisat.legume flescaite si carne gata stricata.cum sa dai asa ceva unui copil sau unui batran?ceva mai bun gasesti pe piete la tarabe sau in macelarii.si sa va mai spun un secret.apa plata imbuteliata cea mai buna,este bucovina

De ce nu te lasi tu de jibul asta sivte muti la tara, sa traiesti natural? Asta e sicietatea de consum, a carei parte esti.

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

priviti apa pe care o bem de la robinet

Bea tu un pahar de apă de la robinet la Paris sau Londra! Trebuie să ai Furazolidonul la îndemână.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

De ce nu te lasi tu de jibul asta sivte muti la tara, sa traiesti natural? Asta e sicietatea de consum, a carei parte esti.

m-as muta la tara in urmatoarea secunda,dar conjunctura este de asa maniera,incat nu o pot face momentan
Link spre comentariu
  • Oras:Casablanca
  • Oras:Casablanca

m-as muta la tara in urmatoarea secunda,dar conjunctura este de asa maniera,incat nu o pot

 

face momentan

Daca nubiti place munca, nuvte mai plange atata. Si lasa exprimarea eufemistica, ca nu te prinde.

Link spre comentariu
  • Oras:86.925026 27.987850
  • Oras:86.925026 27.987850

io zic ca decat sase vacineze toti copii cu tuica ca nu mai face boale cala vaslui unde copii suge alcol din tata masi si nare boale can moldova unde e multi betivi nu moare copii can vestu tari si decat sase joace toata ziua copii pe leptop mai bine sa bea vin sisa umblen glod

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ma faci sa rad.cum sa nu imi placa munca?cred ca muncesc mult mai mult decat multi altii.iti pot da multe exemple de activitati din viata mea pe care le-am facut.in ceea ce priveste exprimarea eufimistica cum zici tu,de unde stii ca nu ma prinde?ma cunosti cumva?

Link spre comentariu
  • Oras:86.925026 27.987850
  • Oras:86.925026 27.987850

Ma faci sa rad.cum sa nu imi placa munca?cred ca muncesc mult mai mult decat multi altii.iti pot da multe exemple de activitati din viata mea pe care le-am facut.in ceea ce priveste exprimarea eufimistica cum zici tu,de unde stii ca nu ma prinde?ma cunosti cumva?

cre ca iesti ecsperta in munca in folosu comunitati

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vaccinarea trebuie sa fie obligatorie, ca sa se evite imprastierea epidemiilor cu focar in comunitatile sarace. Tigani si alti saraci.

Bill Gates spune ca mai bine le starpim de tot, comunitatile sarace, ca mananca resurse inutil si se inmultesc prea mult.Primii trebuie atacati copii si femeile, sa nu se mai reproduca.Ce nu fac vaccinurile, rezolva hrana cu GMO, modificata genetic, care da sterilitate  in maxim 3 generatii.Vaccinurile din copilaria mea  nu aveau  substante de prezervare toxice in asa hal, nu  se faceau de la nastere asa de des .In SUA, copilasii trebuie sa faca peste 200 de vaccinuri, probabil si la noi se va impune schema.Incercarea de a pedepsi cu inchisoarea parintii, intrece orice inchipuire.Vaccinuri curate , am fi putut avea daca se produceau in tara , la Cantacuzino,.Cineva mi-a spus odata : nu este al tau decat ce poti apara, aici vorbim de sanatatea populatiei, si n-o putem apara.Romania este o tara saraca, populatia  ei trebuie redusa, din planurile Noii Ordini Mondiale sub 14 mil de locuitori.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Suntem în anul de grație 2017. Și ne întrebăm dacă vaccinurile sunt bune ... :slap2

sunt bune poate  daca se respecta reteta de   acum 50 de ani, cu germen mort sau atenuat si fara prezervanti care pot darama un elefant, mercurul din vaccinuri, formaldehida, aluminiul , etc.Eu zic sa asculti macar un videoclip , sunt in romana, nu e nevoie sa stii engleza, incearca sa fii open mind, stiu ca la batranete rabdarea si focalizarea atentiei nu tin mai mult de cateva minute, dar incearca totusi sa afli mai multe , nu se darama lumea ta daca scimbi ceva in credintele tale

Link spre comentariu
Reputație: 1647
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Bill Gates spune ca mai bine le starpim de tot, comunitatile sarace, ca mananca resurse inutil si se inmultesc prea mult.Primii trebuie atacati copii si femeile, sa nu se mai reproduca.Ce nu fac vaccinurile, rezolva hrana cu GMO, modificata genetic, care da sterilitate  in maxim 3 generatii.Vaccinurile din copilaria mea  nu aveau  substante de prezervare toxice in asa hal, nu  se faceau de la nastere asa de des .In SUA, copilasii trebuie sa faca peste 200 de vaccinuri, probabil si la noi se va impune schema.Incercarea de a pedepsi cu inchisoarea parintii, intrece orice inchipuire.Vaccinuri curate , am fi putut avea daca se produceau in tara , la Cantacuzino,.Cineva mi-a spus odata : nu este al tau decat ce poti apara, aici vorbim de sanatatea populatiei, si n-o putem apara.Romania este o tara saraca, populatia  ei trebuie redusa, din planurile Noii Ordini Mondiale sub 14 mil de locuitori.

M-am uitat putin peste ultimul link pus de tine , sunt fraze spuse de Bill Gates  scoase din context , lucruri obscure facute de unii cu mintea razna si care prind la altii asemenea (testul szondi alive&kicking ) nu mai crede toate prostiile :)

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

M-am uitat putin peste ultimul link pus de tine , sunt fraze spuse de Bill Gates  scoase din context , lucruri obscure facute de unii cu mintea razna si care prind la altii asemenea (testul szondi alive&kicking ) nu mai crede toate prostiile :)

https://www.youtube.com/results?search_query=bill+gates++and+vaccines

uite mai sus , o spune clar si nescos din contex , de n ori

 

https://www.youtube.com/watch?v=cHWeJ0f_o3A&list=PLzehysleuEmvE0rT16pkdoMFxizZ7v5ss

astea sunt super documentate si recente, nu sunt cu B.G.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

http://www.activenews.ro/stiri-sanatate/LIVE-TEXT-Dezbaterea-privind-legea-vaccinarii-obligatorii-de-la-Ministerul-Sanatatii-Ministrul-Bodog-a-parasit-sala-fara-sa-asculte-macar-o-interventie-din-public-Parinte-de-copil-cu-complicatii-dupa-vaccin-%E2%80%9ENimeni-nu-trece-de-mine.-Statul-sunt-eu-143199

 

Dezbaterea privind legea vaccinării obligatorii de la Ministerul Sănătății. Jurista Alexandra Oberschi a înmânat Ministerului Sănătății o documentație privind 1.000 de copii cu traume post-vaccin

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Suntem în anul de grație 2017. Și ne întrebăm dacă vaccinurile sunt bune ... :slap2

 

Întrebare ce nu face decât să dea la iveală gradul de sălbăticie al acestui neam. Am mai scris-o și altundeva: de nu era Occidentul, nu părăseam întunecimea pădurilor și a peșterilor. Firește, am fi mâncat sănătos și am fi combătut epidemiile cu ferigi fierte.

Pe sălbatici îi poți lăsa într-ale lor, să-și vindece bolile cu pupări de icoane și mehlemuri din plante. Problema este că, nevaccinați, îi pot infesta și pe cei ce refuză să fie niște troglodiți. De aceea, obligativitatea vaccinurilor de bază trebuie impusă cu biciul, acolo unde nu-s făcute de bună-voie.

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...