Sari la conținut

0757817957 - 0747999609


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

este un anunt in Glasul cu aceste doua numere de telefon blonda-bruneta ofera servicii.

am vorbit cu fetele cer 100 ron de fiecare sau 200 cu ambele,fac doar normal.

am incercat sa ajung la ele locatia e mai sus de platou bucuresti dar s-au razgandit cand am ajuns,miau spus ca a intervenit ceva si nu mai pot.

stie cineva mai mult de ele?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator tony_0000063
Reputație: 0

am fost saptamana trecuta la ele.locatie ok,fetele sunt dragute pacat ca fac doar normal;dar cred ca e doar o chestiune de timp pt ca par a fi la inceputul cariereicorpuri de nota 10,locatie 10 prestatia 9dar asta se poate imbunatati...

 

Recenzie incompleta , posibil reclama = ban

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

am fost saptamana trecuta la ele.locatie ok,fetele sunt dragute pacat ca fac doar normal;dar cred ca e doar o chestiune de timp pt ca par a fi la inceputul cariereicorpuri de nota 10,locatie 10 prestatia 9dar asta se poate imbunatati...

Astept recenzia detaliata, regulamentara! Ai 24 de ore la dispozitie sa revii cu completarile de rigoare.

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am incercat sa aflu mai multe...dar nu ma tenteaza

Oferta lor....sau a ei...este de 100 lei sex normal protejat....DOAR ATAT....iar timpul de actiune 15-20 minute

La intrebarea mea privind depasirea timpului regulamentar :slap2 ..raspunsul a fost sec...mai platesti...

In concluzie...pana nu revin fetele astea cu picioarele pe pamant...raman la variantele vechi...

Sunt totusi curios...da cineva 100 lei pentru 15 minute...sex normal protejat????

Poate sunt eu prea dur...dar dupa o vizita la Gina in cluj...nu pot accepta asemenea pretentii

Succese dese

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Am incercat sa aflu mai multe...dar nu ma tenteaza

Oferta lor....sau a ei...este de 100 lei sex normal protejat....DOAR ATAT....iar timpul de actiune 15-20 minute

La intrebarea mea privind depasirea timpului regulamentar :slap2 ..raspunsul a fost sec...mai platesti...

In concluzie...pana nu revin fetele astea cu picioarele pe pamant...raman la variantele vechi...

Sunt totusi curios...da cineva 100 lei pentru 15 minute...sex normal protejat????

Poate sunt eu prea dur...dar dupa o vizita la Gina in cluj...nu pot accepta asemenea pretentii

Succese dese

 

Tot ma batea gandul cand stateam in Cluj sa o vizitez si eu pe Gina sa deslusesc misterul descrierilor ce se faceau despre ea, dar n-am apucat. Asa placut impresionat ai ramas ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Tot ma batea gandul cand stateam in Cluj sa o vizitez si eu pe Gina sa deslusesc misterul descrierilor ce se faceau despre ea, dar n-am apucat. Asa placut impresionat ai ramas ? :)

sa stii ca asa e....e profesionalismul intruchipat.....nu degeaba e in topul clujului......m-a impresionat atat ca OM....cat si prestatia ca atare....citeste bine barbatii...si stie sa te ridice pe peretzi....e ca o amica vecheche...poti povesti multe.....e placuta.din toate punctele de vedere....daca ai ocazia.....profita

bafta

Link spre comentariu

Am fost la ele chiar cand au inceput,atunci au cerut 300 lei pt. o partida cu amandoua,le-am oferit 200 lei si au fodt deacord,au oferit si un sex oral cam timid,bruneta e mai activa accepta sa i se faca si ei oral,ar putea fi mult mai indraznete,in rest sunt ok

Link spre comentariu

Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut muri74.

Te rog sa citesti regulamentul (ghid in semnatura mea ) , cam ce trebuie sa contine obligatoriu o recenzie , si astept sa revii cu completarile de rigoare.

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...