Sari la conținut

Duo blonde


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cred ca mai este deschis un topic pentru subiectul asta Trecut azi pe la fete,Ana si Deea ,Fetele sunt cam suparate pentru faza cu telefonul,cand cineva le-a pozat Sunt ok amandoua,eu am interactionat cu Deea,m-a atras din prima,acum na,depinde de gusturi,ceea ce pot sa spun ca e destul de micuta de inaltime,dar un corp foarte bine proportionat,toate la locul lor,cum trebuie,o piersicuta numai buna de savurat.Este atenta si deschisa la ceea ce iti doresti,incearca sa fie draguta,placuta.Nu vreau sa dau note,dar eu recomand,a fost o experienta placuta

Link spre comentariu

Fetele sunt cam suparate pentru faza cu telefonul,cand cineva le-a pozat

 

Deh, riscul meseriei.

Bine a facut mark ca le-a pozat si bine ca le-a si postat. Mie mi-a salvat o gramada de bani.

PIna la urma e un sait pt. curvari. Ma mir ca n-au fost sterse pozele, ca deh, se vrea site de curvari dar stim ca de fapt cine plateste ala comanda.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deh, riscul meseriei.

Bine a facut mark ca le-a pozat si bine ca le-a si postat. Mie mi-a salvat o gramada de bani.

PIna la urma e un sait pt. curvari. Ma mir ca n-au fost sterse pozele, ca deh, se vrea site de curvari dar stim ca de fapt cine plateste ala comanda.

Ti-a salvat timpul,ca doar nu te trageau cu forta sa ramai daca nu vroiai

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...