Sari la conținut

Brunetă sexi


Postări Recomandate

  • Oras:Bârlogul Lupului
  • Oras:Bârlogul Lupului

Anunt : https://nimfomane.com/forum/topic/86071-denisa-0754610105-nerva-traian/page-2

 

Aflandu-ma in  Targu Mureş cu treburi juridice, am contactat-o pe domnisoara intr-o vineri seara pe la ora 22.00, urmand sa

ajung in apartamentul ei la 23.00 . 

Pozele sunt REALE, e destul de draguta, cu o atitudine pro-client, desi apartamentul lasa de dorit. Posibil sa fie si de etnie, ceea ce nu m-a deranjat, fiindca nu e genul tuciurie.  Note :

 

 Locatie :  e  undeva prin Mureseni., Mica de vreo 50 de m patrati, cu o canapea unde se desfasoara ostilitatile. Baia reprezinta o chiuveta etansata intr-un spatiu minuscul.

  Gagica : nota 8 . Are vreo 30 de ani, mirosea bine, cu toate ca n-avea o baie decenta, dantura ok, ochi verzi , sani frumosi si fermi. In cateva cuvinte : bună de futut. Se si saruta cu cine simte ca e atrasa.

 Oral Protejat.  :7 , nu face mare  lucru. Protejat la cererea mea.

 N.P  7 : Actiunea se desfasoara pe o canapea ,neavand la indemana posibilitatea de a incerca ce pozitie vrei tu . Am facut un doggy style, urmand sa o o iau in umeri craci si sa ejaculez pe sanii ei . Nu te sterge, te lasa pe tine sa faci ce vrei . Fiind obosit , m-am spalat ca un caine la chiuveta si am plecat. Era trecut de miezul noptii si un taxi chemat de ea ma astepta la scara.

 

 cat i-am dat ? 100 de lei. de revenit? Nu! Voiam doar o răcorire de seară si asta am si gasit. 

 

 

 

 

 

Contact : 0746. 855.151

Halat : 100 F , 150 ora. 

 

 

P. S : Daca avea o locatie decenta, era de revizitat. 

post-87794-0-99511300-1495021902_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...