Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

alte poze cu fatza 0737312318

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
26 raspunsuri in acest thread

#21 after1

after1

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 139 Postari:
  • Inscris la:
    29 October 2011
  • Reputatie: 98

Postat 07 June 2017 - 07:15 AM

Am pus.o deasupra in prima faza. S.a miscat bine, sanii sareau ca nebunii cum zice colegu mai sus.
    Apoi eu deasupra unde a cam stat scandura.
    Nu face FK.
    Merge incercat zic eu.mi.a parut putin rau ca nu am stat o ora. La corp e super tipa
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 ion goican

ion goican

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 87 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015
  • Reputatie: 74

Postat 26 June 2017 - 02:50 PM

Am vizitat-o eu astazi pe domnisoara. Am sunat-o, si prima data nu mi-a raspuns. Am fost putin dezamagit, dar am incercat dupa un sfert de ora...si...a raspuns. O voce cam repezita, putin cam dura as putea spune.  Am stabilit ca in 15-20 de minute sunt la ea. Si am fost, in apropiere. Spune sa revin dupa doua minute. Revin dupa cinci, si, aceiasi voce dura spune sa mai satept. Am mai asteptat. Aproape zece, si, eram hotarat sa renunt, dar ma suna, si-mi spune unde sa vin. Am sunat si mi-a deschis o tipa miniona as putea spune, in costumul Evei. In locatie am mai vazut o tipa destul de corpolenta, dar cu trasaturi placute.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 ion goican

ion goican

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 87 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015
  • Reputatie: 74

Postat 26 June 2017 - 03:17 PM

Scuzati greseala. am atins o tasta nepotrivita...

Sa revin. Tipa este tanara, cca 20 de ani, cu trasaturi fine si placute, Are sanii medii spre mari, dar cam lasati, dar este OK. Este  comunicativa iar in discutia directa nu mai manifesta duritatea de la telefon, Face oral protejat sau neprotejat in functie de preferinte si igiena,  si normal protejat, fara anal. Nu face finalizare orala, acesta fiind un minus. Accepta atingeri, mangaieri. Se conformeaza dorintelor,  cum o pui, asa sta, dar nu prea se manifesta, nici macar de protocol. Oralul este bunicel, dar  din cauza neacceptarii ejacularii nu poate primi mai mult de 8.  La normal cu prezervativ, am inceput cu ea deasupra, si privelistea este foarte placuta, dar oboseste repede. Am continuat cu pozitia capra, pozitie de asemenea placuta, fara mirosuri, tipa fiind foarte curata. Si am ejaculat in balonas. O scurta pauza de igienizare, o tigara si trecut la actul doi.L-a pus pe ala micu pe piciare, dar inca un numar nu a mai mers, eu nemaifiind asa tanar. Pentru dimensiunile mele, medii, zic eu, e putin cam larga, Dar una peste alta, am fost multumit. Merita un 8. Pentru loctie 7, fiind cam cald.

Cotizatia 150 lei pentru o ora cu doua finalizari. Recomand. De revenit.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• Membru Premium
    • 1098 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2015
  • Reputatie: 394

Postat 06 July 2017 - 01:12 AM

vizitat de curand

revin cu recenzie

per total  5 ca nota

fast-fuck titpic targovistean

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• Membru Premium
    • 1098 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2015
  • Reputatie: 394

Postat 06 July 2017 - 09:22 AM

LOCATIE : s a mutat,impreuna cu colega durdulie,recenzata si ea de mine, la garsonierele  Pavcom

o garsoniera minuscula, intre camere si bucatarie exista perete,nu si usa.....colega stand in bucatarie.....deci minim intimitate

GAGICA   poze reale,dar m a primit nearanjata,nemachiata,ceea ce scade mult din impresie

sani mari dar atinsi serios de gravitatie

in rest corp ok, nu prea tonifiat                                                                           8 maxim

ATITUDINE : "cat stai "  am ales o finalizare. dat banii inainte. i a dus in bucatarie, a revenit, s a dezbracat. am tras o spre mine, am mangaiat o nitel, m a anuntat a o finalizare dureaza maxim 20 de minute. se lasa atinsa,mangaiata,dar nu are absolut nici o reactie.                    m a intrebat cum vreau oralul, dupa ce imi spusese, cu 3 minute inainte,ca doar protejat face. oricum voiam protejat.

un  6-7 pt atitudine

ORAL: nimic special                                                                                                       7

NORMAL: a intrebat cum vreau, am ales doggy. cum o pui,asa sta. ceva de care te tii cand futi.   7

IGIENA: n am simtit nimic in neregula, dar nici dus n am vazut sa faca                                         9

100 lei/o fin

prestatie si experienta mediocra, de 5 per total, ......nu zambeste, nu se manifesta, cred ca nu e cazul sa intrebati de GFE....

MAI TARZIU A APARUT IN PIZZERIA "ALEXO", CU COLEGA SI CU PESTELE( UN COCALAR BANAL,CU CEVA TATUAJE, PE CARE L AM VAZUT SI IN FATA BLOCULUI,CAND URCAM). Acum era machiata,rujata,etc....

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 mihaitgv

mihaitgv

VIP Member

• Membru Premium
    • 1749 Postari:
    • Inscris la:
      27 March 2016
  • Reputatie: -743

Postat 12 July 2017 - 10:47 AM

Este un cuibușor care au un peștișor obosit în spate ...nu merita bani orice ar face atata cât timp fk nu exista și are o distanta fata de tine și mai sunt și filmate în camera cu o camera ascunsa

Eu am specificat aici acu ceva timp...dar nimeni nu a crezut ...exact au un cocalar de impresar...asta am văzut si eu ...si in camera o camera spion ...nu este ok deloc
    • 1

Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi.... esti intelept daca stii care jumatate

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 muiene

muiene

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      08 November 2013
  • Reputatie: 0

Postat 23 September 2017 - 01:05 PM

A mai fost cineva la ea recent?mai prestează?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi