Sari la conținut

0737343724


Postări Recomandate

Dragi tovarasi,

 

Vizitat astazi duduia, mai are o colega....nu am vazut-o. Pozele 100% reale dar 100% retusate.

Aspect, buze carnoase, perfect facute pentru supt temeinic pula, pacat ca nu stie, se simt putin dintii. La fata e ok, cum am zis buze carnoase. Sanii sunt smecherie, asta m-au atras. Scunda, cam 1,60 zic eu. Burtica burtica, dar las' ca merge la sala.

Actiune: putin supt chinuit, bagat putin intre tate, dar a fost mai mult de efect vizual. doua pozitii si aia a fost.

150 de lei numarul, ora x 2.

Totul protejat...dar daca vrei tu asa...un fk + 50, daca mai vrei si fara prezervativ + 50, daca vrei tu sa ii faci sex oral + 50 :)))))) Gen restaurantele alea unde iti iau banii si pe laptele de la cafea si pe plicul de zahar extra :))))

Ca si experienta dpv am pierdut timp si bani si nu as recomanda!

 

Multumesc - cu respect ma inclin MRG

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Manat de curiozitate, am fost si eu la domnita. Locatie centrala, usor de ajuns si de gasit. Bloc cu lift. Dupa cum au zis si colegii, domnisoara are burtica, dar e reala, sanii aia sunt din poze. Dupa cum au zis si altii, daca vrei neprotejat, platesti 50 in plus. Mie mi-a zis ca nu face FK sau anal. Are o colega pe care nu am vazut-o, a zis ca intra si cu ea daca sunt doritori.

Numarul a fost 150. Spre deosebire de altii, eu am fost mai norocos, am avut parte de un oral ok, avand in vedere ca a fost cu prezervativ, putin GFE, de un 7-8, cam asa. Am prins domnisoara si in dispozitie buna, (poate fiindca am fost de dimineata :) ), schimba pozitiile dupa placul meu, intr-un final i-am glazurat sanii, fara sa fiu taxat suplimentar.

As recomanda-o daca sunteti curiosi si va plac sanii mari, cel putin dupa experienta avuta de mine cu ea. Daca ar fi sa mai merg, as incerca si altceva nou de pe piata.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Manat de curiozitate, am fost si eu la domnita. Locatie centrala, usor de ajuns si de gasit. Bloc cu lift. Dupa cum au zis si colegii, domnisoara are burtica, dar e reala, sanii aia sunt din poze. Dupa cum au zis si altii, daca vrei neprotejat, platesti 50 in plus. Mie mi-a zis ca nu face FK sau anal. Are o colega pe care nu am vazut-o, a zis ca intra si cu ea daca sunt doritori.

 

Numarul a fost 150. Spre deosebire de altii, eu am fost mai norocos, am avut parte de un oral ok, avand in vedere ca a fost cu prezervativ, putin GFE, de un 7-8, cam asa. Am prins domnisoara si in dispozitie buna, (poate fiindca am fost de dimineata :) ), schimba pozitiile dupa placul meu, intr-un final i-am glazurat sanii, fara sa fiu taxat suplimentar.

 

As recomanda-o daca sunteti curiosi si va plac sanii mari, cel putin dupa experienta avuta de mine cu ea. Daca ar fi sa mai merg, as incerca si altceva nou de pe piata.

Ca o mica actualizare, mi-a spus ca numele colegei era Ana, este posibil sa fie cea de aici: https://nimfomane.com/forum/topic/91026-a-trecut-cineva-pe-la-ea-0765155819/

Dupa cum arata background-ul, seamana cu locuinta duduii vizitate de mine. Daca are 150 numarul si bruneta, cel mai probabil ea e.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...