Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Parerea mea este ca e fast-fuck! Accepta sa negociezi cu ea,e draguta,dar vrea sa faca banu' fara prea mult efort! In urma discutiei cu ea,desi m-a asteptat imbracata f.provocator,am decis sa nu raman!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Poi cum sa raman daca ti-am spus ca am unele pretentii la oral! Banii sunt ai mei,serviciile sunt ale tale!Daca nu oferi acel oral umed cum ai scris pe publi(pacat ca nu stiu sa-ti atasez link-ul),dc pula mea induci lumea in eroare! Iti place sexul,dar mai putin oralul umed...dar hai sa vad o recenzie a careiva care a fost la tine! Oare sa fii chiar asa buna incat nimeni nu are tupeu sa te recenzeze? Ori invers? Si inca ceva:frumusetea ta fizica nu e direct proportionala cu calitatea serviciilor! Si nu esti singura care crede asta...

Link spre comentariu

Mustacionule, mai bine stateai si macar faceai o recenzie negativa daca nu-ti placea. Nu prea inteleg, fata a zis ca-ti face oral uscat sau ? ... e drept, fiecare are dreptul sa aleaga, noi fetele si fetele clientii, dar acuma vii sa starnesti o furtuna intr-un pahar cu apa. ... Hai sa vedem cateva recenzii pozitive, ca poate pana la urma e ce vrei tu, n-are sens sa haiducim fetele ca si asa urbea noastra-i calamitata la acest capitol.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Aici era ideea,Aza,zice ca face oral umed,pe cand colo,ei nu-i place(ca doar am intrebat-o),normal ca n-am stat! Daca dau un ban,il dau pe ce vreau! "Finalizare orala",vezi-ti de treaba! Dar daca eu nu zic bine,nu am dreptate,ii astept recenzia unuia dintre acei care au fost multumiti,ca vad ca a sarit in sus nitel cand i-am spus pe fata! Ca doar nu eu am publicat anuntul...

Link spre comentariu

Telefonic nu mi-a lasat nu stiu ce impresie ... ori ca momentan sunt eu maxim de ragusit, ori s-o fi temut ca-s de la DIICOT de intreb de locatie, nu ca n-am sti noi cam toate regim hotelierele din oras ... per total o discutie strange, nu stiu daca merita sau nu o sansa cand imi va reveni graiul.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

"bubulinu",nu am scris negativ nimic,cauta si tu anuntul ei de pe publi,zicea printre altele ca ofera oral umed,eu pt.aia am venit! Daca ea zice ca nu vrea,doar nu voi plati asa aiurea doar ca arata bine fata!Tu daca mergi la magazin,ceri bere si ti se ofera apa plata,cumperi? Mai cititi si voi ce am scris,dupa aia puteti sa comentati!ðŸ‘

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Ma, eu am fost, ( vazut,placut,futut) 150 nr, am facut un dusi inainte, prosop curat, zona este cunoscuta , (au stat si altele) ma asteptat provocator, nu am incercat sa negociez pretul, mia facut un oral, de 9 era -sa  finalizez asa, ce pot sa zic am trecut la normal am zis ca vreau sa fac si normal nu sa termin prin oral, nu sa plans , sincer ma surprins, eh dupa ce sia dat tocurile jos a fost cam micuta =)) iam si spus =)) ( ce mica esti) =)) mie mia placut

Si pentru ala ce nu a ramas si a facut recenzie fara sa incerce, frate daca nu ai incercat sa vezi ce poate de ce plm te plangi aiurea?

o zi faina.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...