Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am citit ca din 22 mai se da pe HBO noul serial Twin Peaks...........ma gandeam ca fiind un forum de ciudati , sunt sigur ca unora le-a placut serialul , nu stiu ce parere au fanii Twin Peaks dar eu cred ca va fi o mare dezamagire , nu cred ca David Lynch a vrut el neaparat continuarea serialului din '90 , mi se pare ca este mai mult o presiune din partea fanilor , de aceea cred ca va dezamagi ......mi-as dori mult sa nu am dreptate...........a fost singurul film care mi-a placut si mie , in afara de Titanic( glumesc) .....hai ca am varsat niste lacrimi si pe Titanicul ala , dar aveam 16 ani ..........whatever , i'm a pussy

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Ca si tine,am urmarit serialul cu sufletul la gura.deci,vroiam sa il vad.ma fascina.cu titanicul a fost alta poveste.am facut rost de o caseta cu filmul si o puneam zilnic sa urmaresc.cred ca am urmarit filmul de sute de ori,dar niciodata in intregime.nici acum nu ma pot lauda ca am vazut filmul cap coada.twin peaksul,nu cred ca as mai vrea sa il revad.nu m-ar mai interesa

Link spre comentariu
  • Oras:Casablanca
  • Oras:Casablanca

Am citit ca din 22 mai se da pe HBO noul serial Twin Peaks...........ma gandeam ca fiind un forum de ciudati , sunt sigur ca unora le-a placut serialul , nu stiu ce parere au fanii Twin Peaks dar eu cred ca va fi o mare dezamagire , nu cred ca David Lynch a vrut el neaparat continuarea serialului din '90 , mi se pare ca este mai mult o presiune din partea fanilor , de aceea cred ca va dezamagi ......mi-as dori mult sa nu am dreptate...........a fost singurul film care mi-a placut si mie , in afara de Titanic( glumesc) .....hai ca am varsat niste lacrimi si pe Titanicul ala , dar aveam 16 ani ..........whatever , i'm a pussy

a fost senzatie filmul la timpul lui. daca esti fan al stilului, recomand sa vezi toate filmele lui David Lynch.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca ma gandesc ca si "Fire walk with me " , filmul artistic din '93 a fost un mare fail , tot la presiunea disperata a fanilor ................deci , ideea e ca in arta nu trebuie sa existe democratie , artistul trebuie sa faca ceea ce simte , nu ceea ce-i cer fanii ......de aia Eurovisionul este submediocru , unde bagi democratia dispare arta...........o sa ma uit totusi la primul episod , cred ca-mi voi face o idee despre cum va fi serialul

Link spre comentariu

Doar sezonul 1 a fost opera lui Lynch care dupa aia a plecat.insa compania de productie a vrut sa mulga vaca la infinit si a urmat restul.chestia asta 2017 nu e nnimic altceva decat un paycheck ca nu se traieste din pensie in USA

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...