Sari la conținut

De ce mai stați pe topicul cuiva dacă nu vă place fata?


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Bai fraților,de ce mai stați pe topicul unei fete dacă nu vă place de ea ?! Să vă amuzați? Amuzamentul îl găsiți la circ . Nu îți place ,nu te uiți ,e simplu nu? Fiecare arata in felul lui,nu putem fi toți pe placul tuturor. Știți doar sa jigniți,și mai presus de asta da-ti niste" sfaturi "de îți vine rău când le citești . Recenzii ,ioc,dar jigniri și vorbărie inutilă ,cât cuprinde. Site-ul asta e unul matrimonial ,nu unul în care sa citim despre Lisandru ,condiționat,el Diablo Cinestie etc ... La fiecare topic deschis de către o fata,apare un prost care jignește și începe cu teoria chibritului... Poate mă faceți voi sa înțeleg motivul.....

  • Like 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Stăm pe topicele fetelor pentru ca noi credem ca suntem la circ.Zic.Te-ai lămurit?

 

PS. Tu de ce sugi pula dacă nu iti place de ea??????

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Stăm pe topicele fetelor pentru ca noi credem ca suntem la circ.Zic.Te-ai lămurit?

PS. Tu de ce sugi pula dacă nu iti place de ea??????

Peseu: tu de ce nu îți vezi de ciorba ta ? Tu ești un circ in toată regula ,nu la circ .
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Unde a ajuns forumul asta! Sa ne faca prosti tocmai cele care traiesc datorita cotizatiilor noastre.

Petrică,vezi că așa îl cheamă pe prietenul meu imaginar,exact că nick-ul tau . Dar voi când ne jigniți pe noi cum e ? A ,vouă nu vă place sa va jignească o femeie. Dar noua oare ne place? Scuza-ma, daca te-ai simtit este fix problema ta.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Unde a ajuns forumul asta! Sa ne faca prosti tocmai cele care traiesc datorita cotizatiilor noastre.

Și eu nu te am jignit pe tine. Dar s vede că te ai simțit . De ce te ai simțit?! Nu trăiesc din COTIZAȚIA TA PENTRU CA SUNTEM LA SUTE DE KILOMETRI DISTANTA . Așa că ,fugi de aici.
  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Petrică,vezi că așa îl cheamă pe prietenul meu imaginar,exact că nick-ul tau . Dar voi când ne jigniți pe noi cum e ? A ,vouă nu vă place sa va jignească o femeie. Dar noua oare ne place? Scuza-ma, daca te-ai simtit este fix problema ta.

Jignim gratuit sau atunci cand este depasita limita bunului simt? Si stai linistita ca nu am nici o problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Jignim gratuit sau atunci cand este depasita limita bunului simt? Si stai linistita ca nu am nici o problema.

Tu in continuare te simți . Nu îți pui un semn de întrebare ? Limita bunului simt...Hm... Știi ce este acela BUN SIMT? Nu prea cred . O zi frumoasa

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Și eu nu te am jignit pe tine. Dar s vede că te ai simțit . De ce te ai simțit?! Nu trăiesc din COTIZAȚIA TA PENTRU CA SUNTEM LA SUTE DE KILOMETRI DISTANTA . Așa că ,fugi de aici.

E greu sa intelegi ca vorbeam la modul general nu de faptul ca suntem prosti ci de faptul ca asa ne considerati. Si dupa cat timp liber ai cred ca nu mai ai cotizanti pe acolo....

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

E greu sa intelegi ca vorbeam la modul general nu de faptul ca suntem prosti ci de faptul ca asa ne considerati. Si dupa cat timp liber ai cred ca nu mai ai cotizanti pe acolo....

Uite vezi,aici vroiam să ajung. Joaca-ti cartea liniștit, cine nu te lasă ? De unde știi că nu mai am cotizanți? Eu nu îi numesc așa . Tu poate da ,atunci când te duci la primărie ,aia e cotizație . În fine. Inca o data prostia își spune cuvântul. Și când ești prost ,prost mori.

Dacă nu mai aveam nu mai stăteam aici . Dar mintea ta e prea îngustă pentru a procesa acest detaliu. O zi faina .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Eu cred ca, a sta pe topicul unei fete neplacute este o promovare..

Promovare in combinatie cu prostie. Dacă stau acolo,nu numai că se promovează,dar incep cu jigniri ,și ''argumente" pe care doar creierul lor minuscul,le cred.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Promovare in combinatie cu prostie. Dacă stau acolo,nu numai că se promovează,dar incep cu jigniri ,și ''argumente" pe care doar creierul lor minuscul,le cred.

Vai de scoala ta! Continua sa faci ce stii cel mai bine si lasa dialogurile ca iti iese intelectul prin toti porii.

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Incepi sa iti dai arama pe față (sau de pe față). De ce trebuie sa imi pomenesti parintii in dialogul asta?

Eu când îți spun că te bate,tu nu mă crezi . De pe picioare . Te aștept să mi o dai tu. Nu le am pronunțat numele. Mai citește o data,dacă nu bate farul bine,pune ți ochelari scumpule

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...