Sari la conținut

Curiozitate ....cum va este dupa? ,unde si de ce a inceput ? exista regret?


Postări Recomandate

  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Stai să citească motanu ... iar o banează pe Roz ( si zicea pe undeva că altzii e trădători) .

 

:laugh2

El ma baneaza numa cand fac spam. Nu prea e gelos sa stii, decat pe sentimente. Pe flirt nu prea,dar nu flirtez ca crap eu de draci daca il admir pe el in fapt . Si oricum stie ca vb cu day din cand in cand ca prieteni, eu ii zic tot singurica si neintrebata.

are un simt Bogdanel si daca nu i-ai spune imediat te simte cum o iei pe aratura. Are super intuintie. Stie si cand sunt nervoasa si cat sunt de nervoasa, si cand sunt calma  si tot ce vrei

Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

El ma baneaza numa cand fac spam. Nu prea e gelos sa stii, decat pe sentimente. Pe flirt nu prea,dar nu flirtez ca crap eu de draci daca il admir pe el in fapt . Si oricum stie ca vb cu day din cand in cand ca prieteni, eu ii zic tot singurica si neintrebata.

are un simt Bogdanel si daca nu i-ai spune imediat te simte cum o iei pe aratura. Are super intuintie. Stie si cand sunt nervoasa si cat sunt de nervoasa, si cand sunt calma  si tot ce vrei

 

Hai măi Roz ... stie pe dreaq Bog_dănel al tău, un bolovan 

:laugh2

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Hai măi Roz ... stie pe dreaq Bog_dănel al tău, un bolovan 

:laugh2

Serios vborbesc imediat isi da si seama ce si cum. Ce stari am, cand isi poate lua talpasita ca il las mai liber, cand tma simt neglijata, cand orice. Oricum ma stia dinainte sa ne apropiem ca pt mine flirtul nu inseamna nimic e ca si cum as sta pe o banca si de obicei flirtez single  cu zeci de persoane in acelasi timp. E ca o strangere de mana, complet inocent la mine si natural.  dar nici nu apucam sa incep si imediat stia ca o iau pe aratura:))

Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Serios vborbesc imediat isi da si seama ce si cum. Ce stari am, cand isi poate lua talpasita ca il las mai liber, cand tma simt neglijata, cand orice. Oricum ma stia dinainte sa ne apropiem ca pt mine flirtul nu inseamna nimic e ca si cum as sta pe o banca si de obicei flirtez single  cu zeci de persoane in acelasi timp. E ca o strangere de mana, complet inocent la mine si natural.  dar nici nu apucam sa incep si imediat stia ca o iau pe aratura:))

 

Interesant ... si cum v-ati apropiat măi Roz, dezvoltă !

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

asta iar  vin dupa fdusta mea pe toate topicele si i-am atras atentia astazi ca nu are viata si daca vreau caine dupa mine imi cumpar, precum si in multe alte zile

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asta iar  vin dupa fdusta mea pe toate topicele si i-am atras atentia astazi ca nu are viata si daca vreau caine dupa mine imi cumpar, precum si in multe alte zile

Ramane varianta sa vorbesti cu debaraua ta sau cu masina de spalat. Acolo sigur ramane intre voi totul.

 

Sunt sigur ca esti un fel de crazy cat lady. De la +20 pisoi intr-o garsoniera. Si o sa le strigi Pisicutz pe toate.

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Interesant ... si cum v-ati apropiat măi Roz, dezvoltă !

In primu rand nu ii place sa dau detaliile despre mine si el si ce vb si sa stii ca nici mie. vezi bine ca sunt latraci peste tot. si chestiile personale sunt personale totusi :) el ma simpatiza cu user si mereu i-am fost draga, eu mai in gluma mai in serios nu stiu ce m-a apucat asa deodata.si am inceput sa vb mult pe pm si mail. apoi sa ne certam ca suntem exact opusi din multe pct de vedere , efectiv sa petrecem mult timp cunoscandu-ne

tb sa merg i  oradea dar nu m-am mai dus cand a venit el la bucuresti eram impacata cu fostu iubit si nu l-am vazut desi mi-a parut rau ca nu l-am scos in parc si la praji macarsi acu ba vb ba ne certam. ma rog s-a mai domolit situatia. all peachy. sper

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

In primu rand nu ii place sa dau detaliile despre mine si el si ce vb si sa stii ca nici mie. vezi bine ca sunt latraci peste tot. si chestiile personale sunt personale totusi :) el ma simpatiza cu user si mereu i-am fost draga, eu mai in gluma mai in serios nu stiu ce m-a apucat asa deodata.si am inceput sa vb mult pe pm si mail. apoi sa ne certam ca suntem exact opusi din multe pct de vedere , efectiv sa petrecem mult timp cunoscandu-ne

tb sa merg i  oradea dar nu m-am mai dus cand a venit el la bucuresti eram impacata cu fostu iubit si nu l-am vazut desi mi-a parut rau ca nu l-am scos in parc si la praji macarsi acu ba vb ba ne certam. ma rog s-a mai domolit situatia. all peachy. sper

 

Păi măi Roz, dacă e asa ... de ce ai momente cand il injuri si ii iei toate neamurile in _!_ ?

:thinking

Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Păi măi Roz, dacă e asa ... de ce ai momente cand il injuri si ii iei toate neamurile in _!_ ?

:thinking

Ne certam urat de tot, perioade lungi dar tare urat uneori. de la pranz toata noaptea 

nu doar eu m-am scapat pe forum si el m-a facut fel si chip stai chill. suntem  chit aici.  iti dai seama ca in ,miscari ninja mai ales daca se desfasurau o parte in pm, era inevitabil sa nu mai scapi cate ceva. nu e deloc bine, intelept si frumos si a vazut toata lumea, dar asta e

o sa fac tot posibilu sa pastrez smack downu privat lol, ca vad ca el s-a potolit binisor cu vb urat pe topice. si per total sa fiu mai calma cu el. pana la urma important e prezentul , viitoru ca daca te agati de chestii urate aruncate la nervi din trecut stii ca nu e prea sanatos si constructiv in orice relatie umana

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da direct ai fost ma nene Daywalker! :laugh2

 

http://i.imgur.com/ijGLRmN.gif

 

I-o bag direct. Da-l dracu de preludiu, e o pierdere de timp. Vorba aia, inainte sa bagi masina in garaj stai sa mangai usile garajului vreo 15 min? Waste of time

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

I-o bag direct. Da-l dracu de preludiu, e o pierdere de timp. Vorba aia, inainte sa bagi masina in garaj stai sa mangai usile garajului vreo 15 min? Waste of time

Da coane dar din cand in cand tot mai ungi usile garajului sa nu ramana intepenite. Ala e preludiul!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

I-o bag direct. Da-l dracu de preludiu, e o pierdere de timp. Vorba aia, inainte sa bagi masina in garaj stai sa mangai usile garajului vreo 15 min? Waste of time

Mie mi-o poate baga direct doar viitorul meu sotior iubit. Or asta, or ma calugaresc. Parca simt chemarea :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...