Sari la conținut

o otrava mica -anne i.o.anne- 0745489111


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Se poate trece la testate   O experienta interesanta ... Un oral bun spre foarte bun . O pasarica stramta . Un pic prea skinny dupa gusturile mele dar una peste alta un plus pentru Constanta . 

   Zona intersectia Strada Tulcei cu Tomis locatie ok cu tot ce trebuie . Pasionala si dornica sa satisfaca . 150 finalizarea ... sa spunem ca este un pic cam ... sus 

Aspect 8 sani micuti 

Oral 8-9

Normal 8

Gfe ... sa spunem ca este o prezenta agreabila nu vorbeste inutil si are vorbele in pat . 

 

De revenit ? La 150 finalizarea deja este o competitie imensa unde sunt deja consacratele . 

Are o mica problema la un picior dar este insesizabil si compenseaza cu atitudine . 

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Am revenit la Constanta. Pentru cei interesati, va astept cu drag sa petrecem clipe de neuitat impreuna. Raspund la acelasi nr de telefon. Va pup

Bine ai revenit! Te insoteste și @david23david23? 😋

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am fost si n-am ramas. Locatie vis a vis de piata Tomis 3 la et 5, nici n-a mers liftul. Ca atitudine a fost ok, parea entuziasta, mi s-a parut o discrepanta insa intre aspect fizic al drei si tariful perceput (350 ora de total, ceea ce te duce cu gandul la domnisoare din cu totul alta liga.) Fetele astea profita de faptul ca sunt unii care le ridica la fleu si vor sa transforme toata Constanta in Summerland.

Si mi-am jurat ca nu ma mai duc sa fut pe bani pe unele pe care nu le-as fute nici gratis. Adica ok, e vina mea ca ma iau a nustiu cata oara dupa aprecierile unora in a caror standarde nu cred.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu lucra la preturile corecte . I-am si spus asta . 150 finalizarea este prea mult . Corect era cam 150 h . Dar in fine decizia ei . Nu pot spune ca am fost dezamagit deoarece are un stil interesant la futut ,dar cerea mult prea mult pentru cat facea . Parerea mea .

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...