Sari la conținut

Denisa 0740383784


Postări Recomandate

  • Membru Premium

Am gasit anuntul pe Publi si am zis sa incerc, fiind atras de formele domnisoarei din poze.

La fata locului insa, era altcineva, deci pozele sunt false.

Totusi, fata e draguta, o tigancusa frumusica, tanara, bruneta, cu sani maricei si fermi si un fundulet frumos, dar cu vergeturi pe coapse.

Locatia este in Dambu, intr-un apartament care nu debordeaza de curatenie. Actiunea s-a desfasurat pe o canapea extensibila, nu foarte spatioasa si cu cateva randuri de haine pe ea.

La baie n-am fost.

Am ales o finalizare la pretul de 150, ora fiind 250.

Fata este ascultatoare, face tot ce-i spui, dar la acest tarif eu nu mai revin.

Mai jos postez pozele din anunt, cu mentiunea ca doar prima ar fi asemanatoare cu domnisoara.

post-25507-0-09111800-1495509282_thumb.jpg

post-25507-0-92175200-1495509324_thumb.jpg

post-25507-0-68087000-1495509332_thumb.jpg

post-25507-0-83177700-1495509408_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Multumim pt recenzie! Daca as plati 150 lei pt cele descrise de tine m-as simti tepuit... dar eu nu cred ca as fi ramas.

De cand nu am mai scris nimic pe mures am vizitat vreo  3 dame, dar de fiecare data am simtit miros puternic de teapa si n-am ramas.

Vreo recomandare poti face? Voi trece prin zona de mai multe ori in perioada urmatoare.

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Daca e vorba de un apartament de pe strada Koos Ferenc e vorba cred de Mona, cea care e trecuta la evitat. Inca nu am ajuns la ea,insa am negociat o vreme cu ea.Sper sa ajung curand la ea sa o testez.

Link spre comentariu

Salutare,

 

Ieri m-am gandit sa fac o vizita damezei. S-a facut programarea telefonic la numarul din titlu. Cu 30 de minute inainte de ora stabilita mai sun  inca o data sa ma asigur ca totul e in regula. Parea ca e OK ajung la locatie sun domnita nu raspunde mai sun odata nimic.Astept vreo 5 minute raspunde si spune ca trebuie sa astept 15 minute. M-am enervat am multumit pt nimicul primit si am plecat. Mai departe no coment.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Multumim pt recenzie! Daca as plati 150 lei pt cele descrise de tine m-as simti tepuit... dar eu nu cred ca as fi ramas.

De cand nu am mai scris nimic pe mures am vizitat vreo  3 dame, dar de fiecare data am simtit miros puternic de teapa si n-am ramas.

Vreo recomandare poti face? Voi trece prin zona de mai multe ori in perioada urmatoare.

Adevarul e ca trebuie si noi sa negociem mai dur.

Toate s-au obisnuit ca-n Mures prostii platesc 150 pentru servicii pentru care in alte oras ar primi 100 sau chiar 50.

Asa-i cand nu exista concurenta.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca ai avea o oferta cât de cât s-ar regla singura piața.

Dar din păcate pe Mures e slăbuță rau oferta.

Caut de 2 sapt o pauza de relaxare și in afara de Vanessa pe care o astept sa revină și încă o doamna care pare mai răsărită - dar căreia i-am uitat numele nu prea ai ce alege.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Tipa a terminat recent scoala si sta cu "iubitul" in dambul,am fost la ea dar nu am ramas pentru ca am data fata-n fata cu "iubitul" a iesit la o plimbare.

Tipa a mai prestat si pe strada viseului dar mai avea o prietena in apartament care nu presta,am fost si atunci la ea dar nu am ramas pentru ca la telefon am vorbit cu prietena ei si cand am ajuns la la fata locului a trebuit sa stau sa se trezeasa dameza si cand am intrat in apartament ce sa vezi preturile erau altele.

Link spre comentariu

Salutare, 

 

Am vizitat domnisoara in ideea sa ajung la o fata frumusica. Am facut programarea la numarul 0754681911. Evident pozele nu sunt reale avand in vedre ca le shimba aproape la fiecare anunt. Ceea ce nu inteleg fetele ca ea de ce nu pun poze reale mai ales ca lucreaza doar in Mures (cel putin asa spune ea). E o fata foarte buna ca si aspect fizic din categoria celor dupa ca intorci capul pe strada. Mai departe totul parea o rutina am optat pt o finalizare. Un oral protejat mediu si un normal la fel fara prea mult si implicare in partea ei. Nu a comentat deloc la pozitii.Nici nu m-am simtit grabit dar nici nu am stat mai mult de 30 minute. Prestatia ar fi de un 7. Compenseaza cu asptectul fizic. As recomanda doar asa ca a va clatiti ochii pe ceva frumos.

  • Like 2
Link spre comentariu

Da...in

 

Multumim pentru recenzie.
In ceea ce priveste pozele, lungimea parului, marimea fundului si culoarea pielii fetei coincid.

De acord. Insa fata are minimum 4 anunturi active pe publi24 cele 4 seturi de poze nu coincid nici intre ele. Ca urmare unele macar sunt false. Insa ce am scos in evidenta  si in recenzie este o fata cu forme frumoase. In situatia ei nu inteleg de ce are nevoie de poze imprumutate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...