Sari la conținut

Tania 0725650958


Postări Recomandate

  • Oras:tirgu mures
  • Oras:tirgu mures

salve tuturor ! Dupa ce am citit cateva pareri pe forum am decis sa merg si eu in vizita azi . Din motive de munca am ales sa nu stau mai mult de juma de ora . Tania , o femeie cu  bun simt , ai ce discuta cu ea si te primeste la fel ca un oaspete. De la inceput vezi ca se poate comunica iar dorintele tale spuse se pot indeplinii . Sa trecem la descriere ...femeie frumoasa , cu un corp frumos , fund mic care te duce cu gandul la o fata de 19 ani , cu picioare frumoase.. Am inceput cu un 69  , care mi-a placut enorm ,poate data viitoare il repetam dar altfel :) cu piersicuta epilata super.... . apoi la clasicul umeri-craci pozitie la fel de placuta .Si acum note... corp  frumos dar nu l-am vazut chiar tot :))))  (data viitoare sper ca va fii un mic bonus pentru asta  :)  )  , oral  neprotejat 69 ..perfect.... normal ..perfect si el ... gfe...poti vorbii orice fara sa ai probleme . De vizitat , mai ales ca oricand poate sa nu mai revina si o experienta cu o femeie ca ea merita traita. De vizitat ....de recomandat  ... salve ... si da ..notele sunt peste 9 .. :) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte

Am vizitat-o de doua ori , e ok atitudine, prestatie, gfe, aspect fizic. Nu este tinerica insa stie sa te faca sa te simti bine,are experienta,este curata, nu te grabeste,stie sa faca conversatie intre cele doua numere 😊

Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

O fi nemaipomenita cum o descrieti, dar poate pentru Mures.

La 150 tura la pensiune ar trebuie sa fie ceva chiar deosebit.

Eu am fost la 2 la Viena, din care una a fost decenta, iar cealalta jalnica. Deci nici una de revizitat la acest tarif.

Si care merita 150 din mures?

Eu zic ca Tania, ca si Vanessa sunt singurele care isi merita banii ăștia la momentul actual.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut am fost saptamana asta la ea, femeia foarte amabila, dar ceea ce conteaza cel mai mult e foarte  curata, corp frumos cu  fumd fain si picioare faine, sinii sunt mici in rest e placuta si se implica in actiune, se misca foarte bine si e foarte strimta, din ce gasim pe publi e cea mai buna, de reveni da

Spor in toate sa aveti!

Link spre comentariu

O născut vara asta...de-aia no mai prestat S-o Așezat la casa ei cu un chel cei jurist de profesie...cred ca se retrage nu știe ăla ce practica ea sau dacă știe si vede ca iese bani frumoși ....pe viitor poate o bagă el la produs...😀😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...