Sari la conținut

Oral de vis alaturi de brunetica taa. - 0749413305


Postări Recomandate

  • Oras:West Country
  • Oras:West Country
Vizitator
Reputație: 0

Am sunat, preturile sunt asa:

150 ON+NP

200 h

Eu unul o cunosc personal si doar am vrut sa vad scorurile :))

Pare tinerica. Pozele reflecta realitatea?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

inainte de a suna pe Kim daca e libera sau nu am fost foarte interesata de mandra.e frumoasa tipe doar ca zicea ca e pe STOP :( dar daca nu ma deranjeaza face si asa??? !!! dar ca am renuntat si nu stiu daca mai revin la 150ron. nu stiu dar care apar pe acuma vad ca toate ridica preturile tot mai insus pt ce oare ? in fine deci fata e draguta dar nu stiu cum se misca

Link spre comentariu
  • Oras:bihor
  • Oras:bihor

Am incercat sa merg de doua ori la ea,teapa de amandoua turele.la telefon are voce placuta,da impresia de fata de liceu.prima data am stabilit sa ne vedem dupa 2 ore,sun inapoi si nu mai raspunde.a doua oara am sunat-o saptamana trecuta,stabilim sa ne vedem in juma de ora,imi da locatia unde sa ajung,merg si dupa jumatea de ora iar nu mai raspunde la telefon (binenteles ca am insistat de mai multe ori).poate are altcineva noroc mai mult.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113804
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Am vizitat-o pe brunetica langa hotelul corola acum ceva timp. Este foarte diferita de cum apare in poze, in realitate nu este asa bronzata, este aproape alba. Pot spune ca este mult prea fotogenica.

E mica de inaltime, are aproape 160-165, parul negru lung la fel ca in poze. Locatia era foarte dubioasa intr-o curte de langa hotel practic, intrai in curte si urcat pe niste scari si sus in pod era locatia ei unde nu avea apa calda. M-am spalat cu apa rece.

M-a asteptat in chilotei si sutien, am primit prosop curat si am intrat la dus.

Se pricepe la oral, o suge bine, chiar foarte bine.

La normal am testat doua pozitii si in timp ce eram la misionar si o intorceam cu spatele la mine mi-a iesit din ea si cand m-am uitat jos tot prezervativul era plin de sange. Mi-a pierit instant cheful cand am vazut :no2

Dupa ce am luat o pauza de o tigare, a continuat cu un oral si am terminat in gurita la ea.

 

Platit 150 de ron o finalizare.

  • Like 10

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Am vizitat-o pe brunetica langa hotelul corola acum ceva timp. Este foarte diferita de cum apare in poze, in realitate nu este asa bronzata, este aproape alba. Pot spune ca este mult prea fotogenica.

E mica de inaltime, are aproape 160-165, parul negru lung la fel ca in poze. Locatia era foarte dubioasa intr-o curte de langa hotel practic, intrai in curte si urcat pe niste scari si sus in pod era locatia ei unde nu avea apa calda. M-am spalat cu apa rece.

M-a asteptat in chilotei si sutien, am primit prosop curat si am intrat la dus.

Se pricepe la oral, o suge bine, chiar foarte bine.

La normal am testat doua pozitii si in timp ce eram la misionar si o intorceam cu spatele la mine mi-a iesit din ea si cand m-am uitat jos tot prezervativul era plin de sange. Mi-a pierit instant cheful cand am vazut :no2

Dupa ce am luat o pauza de o tigare, a continuat cu un oral si am terminat in gurita la ea.

 

Platit 150 de ron o finalizare.

Eu tot nu inteleg cum ai ajuns la una slaba cu sanii mici, doar nu ti-ai schimbat gusturile? :)))
Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Am vizitat-o pe brunetica langa hotelul corola acum ceva timp. Este foarte diferita de cum apare in poze, in realitate nu este asa bronzata, este aproape alba. Pot spune ca este mult prea fotogenica.

E mica de inaltime, are aproape 160-165, parul negru lung la fel ca in poze. Locatia era foarte dubioasa intr-o curte de langa hotel practic, intrai in curte si urcat pe niste scari si sus in pod era locatia ei unde nu avea apa calda. M-am spalat cu apa rece.

M-a asteptat in chilotei si sutien, am primit prosop curat si am intrat la dus.

Se pricepe la oral, o suge bine, chiar foarte bine.

La normal am testat doua pozitii si in timp ce eram la misionar si o intorceam cu spatele la mine mi-a iesit din ea si cand m-am uitat jos tot prezervativul era plin de sange. Mi-a pierit instant cheful cand am vazut :no2

Dupa ce am luat o pauza de o tigare, a continuat cu un oral si am terminat in gurita la ea.

 

Platit 150 de ron o finalizare.

Like. Esti o mare taratura tu. Si acelasi spurcat gretos. Nu ca ar fi ceva nou sub soare,old news, same old dog. Aceeasi potaie obosita, cioara manelista ca tu esti mai tigan decat tiganii si mult mai prost ca oricare din ei. De cate ori trebuie sa iti spun ca puti de prost ca sa intelegi? Inca nu ma crezi,nu? :)

Daca nu ai nicio jena sa spui in gura mare experiente intime scarboase puteai pune si o poza cu rahati si o manea sa intregesti peisajul. Asa recenzia parca e incompleta

Aaa si inca iti doresc hiv din toata inima :)

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113804
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Eu tot nu inteleg cum ai ajuns la una slaba cu sanii mici, doar nu ti-ai schimbat gusturile? :)))

 

:))

Mai incercam si lucruri noi, nu?

 

Like. Esti o mare taratura tu. Si acelasi spurcat gretos. Nu ca ar fi ceva nou sub soare,old news, same old dog. Aceeasi potaie obosita, cioara manelista ca tu esti mai tigan decat tiganii si mult mai prost ca oricare din ei. De cate ori trebuie sa iti spun ca puti de prost ca sa intelegi? Inca nu ma crezi,nu? :)

Daca nu ai nicio jena sa spui in gura mare experiente intime scarboase puteai pune si o poza cu rahati si o manea sa intregesti peisajul. Asa recenzia parca e incompleta

Aaa si inca iti doresc hiv din toata inima :)

 

salut si tie rozkendra

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Daca saraca de ma-ta cu care nici nu vorbesti ar fi ce fel de ocupatii, mentalitati, nivel de retard afectiv atingi si ea saraca ca si mine s-ar simti ca o moarta vie. Ceea ce totusi nu e nou pt ca e vechi si marturisit ca tu nu esti capabil sa faci o femeie sa se simta bine nici daca sarmaua zilei de maine depinde de asta.Crezi ca tactu ar fi mandru tare de tine, huh? De parerea lui iti pasa fata de ma-ta. Tu ce zici?

Esti atat de defect ca oricum as manui si suci vorbele nu o sa iti fac niciodata 'valoare' si nu te-as portretiza cuvenit. 

Asta pentru ca esti o anomalie, o creatura care nu are drept de viata pe acest pamant,o risipa de adn si molecule si o sa imi petrec tot restul vietii rugandu-ma zilnic la Dumnezeu sa devii steril ca ar fi oripilant si nenatural ca tu sa te inmultesti. Tu stii foarte bine ca aceste vorbe nu au legatura cu aceasta opera de arta de mai sus de maidan sau ulita de a tara,ci din motive care ma rusineaza si pe mine. E o rusine si o crima fata de mine insami ca m-am coborat la nivelul tau atata timp,pt ca nu e nobil deloc sa iti sfidezi inteligenta si ca stai alaturi de o secatura cu eq-ul unei coji de nuci . Asta sa nu imi mai amintesc ce forma grosolana de lipsa de respect pt feminitatea mea  sa bag macar in seama un retard autist, care sufera de satirism si atatea labiitati psihice si afective incat nu are minimum contact cu realitatea el faurindu-si de multi ani o realitate paralela, sigilata. Triesti in sf tu cu tine. si cu multe curve. visul unei autist ,visul unei nopti de vara cocalar taranus ce esti.

Valoarea ta e nulitate :)

Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

:))

Mai incercam si lucruri noi, nu?

 

 

salut si tie rozkendra

Du-te ia o noua muie si linge sloboz national si tiganescdirect  din bot de curve si baga-le limba in gura dupa ce au lins barbati cu nevoi speciale in cur ca iti place mult gustul de pula, asa-i?

nu-ti pierde tu timpul cu mine :)

Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Apăi io bag sama că voi iubitu-v-ați mult, de plângi atât după el, roziko. :)

Plange dracu dupa ratatu asta distrus Ioane.

Plang mie de mila ca i-am dedicat chiar si o secunda de atentie. 

Mie asa mila de mine si de risipa de resurse in sine ca e chiar motiv de plans. Mi se rupe sufletul de mine deja

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Apăi io bag sama că voi iubitu-v-ați mult, de plângi atât după el, roziko. :)

Mai degraba i-o fi largit motanu rozeta la dezaxata asta care tot se da plecata si nu mai scapam odata de ea. Mai rau ca râia la porci.

 

Deci pula iubire. A futut-o si i-a dat viteza.

 

Da ea inca e obsedata ca pisicu ei iubit este necredincios.  :laugh2

 

Bravo Pisicuts!

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Mai degraba i-o fi largit motanu rozeta la dezaxata asta care tot se da plecata si nu mai scapam odata de ea. Mai rau ca râia la porci.

 

Deci pula iubire. A futut-o si i-a dat viteza.

 

Da ea inca e obsedata ca pisicu ei iubit este necredincios.  :laugh2

 

Bravo Pisicuts!

Nu m-a futut niciodata! Nu exista minime sanse sa se intample asa ceva. Asa hal de low garantez ca nu as ajunge. Nu sufar si nu am dezvoltatnobsesii pt nimeni in viata mea. Sunt doar furioasa. Si provocata, a aruncat mizeria in speranta ca o sa ii fac scandal dupa ce am vorbim ce am vorbit cu el ieri.

Prezenta sau absenta mea sunt chestii care ma privesc sctrict pe mine si insasi prezenta este dorita mai mult decat a ta, decat multi altii adunati la unu loc de cine este in masura sa aprecieze daca am loc sau nu aici.

Si pisicuts mereu va prefera sa stau balancarindu-l decat sa nu vin deloc sau sa nu ii vorbesc.

Tu nu vezi ca e ascultator si cand ii spun sa taca e insusi nu latra la mine? Vii tu sa o faci sau cum? Ai drepturi asupra mea de vreun fel si nu stiam?

 

DAR?? Ceea ce faci tu e frumos porc mizer? Asta depaseste camaderia intre barbati e gest de prost neam. Vad ca in viata ta de curva latratoare inca nu ai invat si nu ti-a explicat nimeni cum intre o femeie si un barbat care au chestii personale de impartit nu te bagi niciodata. La fel ca barbat nu e frumos sa te bagi intre femei care au chestii de impartit. Intre ma-ta si tactu cine s-a bagat la mijloc de ai invatat tu cu ochiul tau ca se dcuvine si poate, mai ciobane?

E a doua oara cand comentezi aiurea de mine si cred c a te si plesnesc pana la urma daca simti nevoia sa dai din gura mai cu spor decat o femeie. Sa vorbesti mlt si aiurea ii poate fi iertat numai unei femei dar carpa de om se ia in gura cu femei daca nu are acealasi se cu ea?Daca tot te pizdifici singur des poate primesti si vreo 2 palme sa iti inveti locul

Link spre comentariu

  • Oras:whatever
  • Oras:whatever

Pisicuts stie foarte bine ca nu are voie sa faca recenzii. Dece? Uite ca asa vrea pizda mea brusc subit si dintr-o data. A avut destul.De fapt el stie ca nu mai sun t de acord sa o mai arda trend cu prostituate ca la stadiul sau de degenerare psihica si afectiva ii alimenteaza un mare rau.

Asa cum l-am anuntat fix inainte pe mail daca in curva ta de viata Bogdanel te mai prind cu o recenzie ca stiu ca o sa imi ignori doreinta de a merge la curve, dar asa pe fata si declarat daca te mai prind cu de astea vor lua legatura cu parintii tai sa le explic in scurt ce podoaba au

Bine, call my bluff sa vedem daqca-s in stare sau nu. Stii ca-s nebuna.

Ma tem ca daca nu fac un gest dramatic si de mare impact nu o sa te potolesti si maturizezi niciodata si nu imi convine mie sa traiesti o perpetua pubertate ca tu numai copil nu esti in ciuda maimutarelilor tale cu mine paiata ce esti. pacalici rupt in cur

Acum gata nu ma mai citati nici unu ca nu vreau sa stric topicul unei curve oarecare cu caturie mele personale

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...