Sari la conținut

salut baietiiiii


Postări Recomandate

De ce? Ai tu ceva de oferit?

ma sa stii ca am cunoscut pe cineva si cred ca si ''lucreaza'' face o muie ca in filme ....acum nu stiu ce sa zic si la cate broaste sunt pe aici prin orash care se fut pe 5 lei ...femeia chiar isi face treaba bine rau .....dar mia zis cineva ca se duce doar cu oameni insurati ca nu vrea probleme si dastea mia zis cineva ...acum nu stiu

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

ma sa stii ca am cunoscut pe cineva si cred ca si ''lucreaza'' face o muie ca in filme ....acum nu stiu ce sa zic si la cate broaste sunt pe aici prin orash care se fut pe 5 lei ...femeia chiar isi face treaba bine rau .....dar mia zis cineva ca se duce doar cu oameni insurati ca nu vrea probleme si dastea mia zis cineva ...acum nu stiu

Da mai multe detalii.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ma sa stii ca am cunoscut pe cineva si cred ca si ''lucreaza'' face o muie ca in filme ....acum nu stiu ce sa zic si la cate broaste sunt pe aici prin orash care se fut pe 5 lei ...femeia chiar isi face treaba bine rau .....dar mia zis cineva ca se duce doar cu oameni insurati ca nu vrea probleme si dastea mia zis cineva ...acum nu stiu

O sa continui cu suspansul sau vii cu ceva concret?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Care seara ?.De revelion?

Lasă colegu' ca treaba asta e "made in Slatina"...pana la urma tot Craiova si Pitesti raman de baza.

Si din cand in cand un răsfăț la capitala ,C-ta ...

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Lasă colegu' ca treaba asta e "made in Slatina"...pana la urma tot Craiova si Pitesti raman de baza.

Si din cand in cand un răsfăț la capitala ,C-ta ...

Asa ziceam si eu .Oricum eu merg in Craiova sau Pitesti asa ca Slatina e nimic.
Link spre comentariu

gata baieti sa rezolvat ...am intarziat putin  ca am vrut sa fiu sigur ca lucreaza ....0787xxxxx...andreea o cheama sta in spate la sala de box in zahana .....akm va descurcati ce vb cu ia ..dar sa nu ii ziceti ca il aveti de aici dupa site ....hai astept o veste ...va salut

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...