Sari la conținut

O părere,o recenzie cineva ??


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Azi am fost la Bianca, locație pe Mălinului,voiam demult să o întîlnesc.

Mi-a deschis o domnița de vreo 40 da anii cred ,de culoare in timp ce vorbea la tel.desigir m-am retras.Poze vechi...Voi mai puteți fute așa ceva?

O zi plăcută!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Pozele mele sunt facute de 2 luni,iar tu batran de 60 de ani vi fi faci comentarii aiurea ca nu mai esti in stare de nimika 😂😂A fost la mine oameni si oameni nu ca tine si nu ma refuzat inca am fost lăudată infine o zi frumoasa tuturor !🤗🤗😛Vad ca nu sti sa faci deosebire intre culoare  cu zici tu sau solar.. 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Deci noi avem aceași virată?🤣😅😋posibil,dar mai sînt și alți care te știu...minciuna e un păcat ,la cite ai tu....

Încearcă să fi reală,vei avea numai de cistigat.

Seară făină la toți!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Sunt poze reale facute de 2 luni dragi mei, dar nu am abonament sa postez pe forum pozele din anunt ...am sa fac poze in locatie ...acuma va ti pus toti pe mine.. altele au 10 anunțuri si nu comentați eu am un singur anunt si este si asta o problema ..merci frumos de publicitate dar am clenti mei va puup🤗🤗🤗🤗🤗Va astept dragi mei  cu drag!!!🤗🤗🤗🤗🤗😛😛

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Cunoști bine...comentariile pro și contra îți ridică pagina ta.Resemneazăte ori faci ce vrei,dar fi realistă spre binele ....altora dar cine te cunoaște știu despre ce vorbesc 👎.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita
Acum 2 ore, jutka123 a spus:

Sunt poze reale facute de 2 luni dragi mei, dar nu am abonament sa postez pe forum pozele din anunt ...am sa fac poze in locatie ...acuma va ti pus toti pe mine.. altele au 10 anunțuri si nu comentați eu am un singur anunt si este si asta o problema ..merci frumos de publicitate dar am clenti mei va puup🤗🤗🤗🤗🤗Va astept dragi mei  cu drag!!!🤗🤗🤗🤗🤗😛😛

De fapt ai 2 anunturi cu poze diferite. Te minti singura.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...