Sari la conținut

O părere,o recenzie cineva ??


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Cât despre Bianca cred ca pozele îs foarte vechi pentru ca acuma din ce am văzut ....arat pfff grasa șunculițe aproape de șunci și mai are o o colega de tot circu ,,,...nu recomand adică dacă era ca și in pozele care la postează pe anunț Da . Dar pozele îs vechi și ei ia cam trecut timpul adică Ee grasa și urat și la fata nu recomand

Link spre comentariu

Deacord guess11 cu ce spuneai tu mai sus ori e un peștișor turbat ori fata din anunt

Prostie și disperare mare pe toate anunțurile intră peste anunțul altei fete cu anunțul lui

Calatoru42 , tipul asta cred ca e pestisor ca am mai vazut recomandari facute de el pe alte topicuri si a postat aceeasi poza . Cat despre poza e facuta la hotel Diana si pot sa te asigur ca hotelul ala colcaie de pesti , am fost cazat acolo si am vazut care e miscarea 

Link spre comentariu

Cu siguranta pestisor pozele mele sunt reale si nici intr un caz grasa cine a fost la mine ma cunoaste va puup cu si va astept in continuare va multumesc guess11 si calatorul 42 aveti dreptate mare invidia ii roade pe asemenea oameni va puup cu drag si va imbratisez 🤗🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Cu siguranta pestisor pozele mele sunt reale si nici intr un caz grasa cine a fost la mine ma cunoaste va puup cu si va astept in continuare va multumesc guess11 si calatorul 42 aveti dreptate mare invidia ii roade pe asemenea oameni va puup cu drag si va imbratisez 🤗🤗🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...