Sari la conținut

În vizita la Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

dar totusi, de ce photoshop?

nu poti deloc sa iti dai seama daca domnisoara are sau nu o piele ferma si fara celulita...chiar nu se poate si fara photoshop?

E hai ca nu poti tu sa le fiti daca au celulit!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Atunci nu te duce nici la Lorena, nici la Ella, nici la Paula! 🤔ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

 

dar totusi, de ce photoshop?

nu poti deloc sa iti dai seama daca domnisoara are sau nu o piele ferma si fara celulita...chiar nu se poate si fara photoshop?[/quote

Uitasem nici la Delia n-ai ce cauta!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

intr-un final, azi mi-a iesit! dupa 2 incercari esuate, am reusit sa ajung la roxetta! :)

voce frumoasa la telefon, are cam 2 repere de ghidare spre locatie (e drept, nefiind din cta),dar pentru amatori-intre OMV si china mall.

locatia (cunoscuta de altfel mai de demult tot in urma unor activitati "extracurriculare"), f f curata si aerisita (se fumeaza in balcon), baia dotata cu ce trebuie.

roxi: la fel! dotata cu ce trebuie: o fata simpatica, la vreo 26 ani declarati, comunicativa, sociabila, la vreo 170 fara tocuri si cca 60 kg, cu o piele fina si frumos mirositoare, carne tzapana pe ea, fund bombat si al dracu de provocator, ochi caprui, ten bronzat de la solar.

dupa refresh, actiunea a fost un preludiu lungutz, cu mangaieri, FK din abundenta initiat de mine dar sustinut de ea, (ATENTIE: FK-nu este in meniu obligatoriu, ci doar cand si cum simte ea atunci).

eh, cand am ajuns la cunni, gata! s-a terminat smecheria: ii place, se mangaie, se umezeste, e cu tine acolo, sau macar iti da aceasta impresie fara pic de fals!

mi-a intors serviciul si a luat "Coditza" in gura, soft, umed, atentie sporita la papioanele lu` Coditza bla bla bla. am trecut in 69, dai si asa, iar bla bla bla...apoi NP - misionar. mi-am dorit contact vizual si FK permanent si asta am avut.

note:

locatie+baie 10

aspect 9.33 - aici nu dati cu pietre, este strict parerea mea! nota se compune din: chip -9, fund 10, sani 9.

GFE-9.5 - desi abia ne-am cunoscut, e firesc sa fie oarece retineri, dar a fost oricum peste asteptarile mele! sigur data viitoare avem +0.5 puncte!

igiena 10

ON 9.5

NP 9.5

moment personal 9.5, chiar ma bucur ca am cunoscut-o.

 

cado`: spuneam pe alt topic ca unii nu dau bani de lunea, eh, nu ma incadrez acolo: 150 lei/ora, o finalizare+companie mai mult decat placuta!

 

recomand, este de revenit! joi se intoarce la bucuresti, deci.....

 

Spor!!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Pestera Muierii
  • Oras:Pestera Muierii

Vizitat domnisoara saptamana trecuta, nu am lasat recenzie atunci datorita timpului, oricum recenzia ar fi fost una buna, totul a fost ok, insa nu o acuz pe ea, dar aveti mare grija la ORALUL NEPROTEJAT !!! 

 

O sa intru direct in subiect, nu are rost sa aberez prea mult pe aici,ideea este clara, de 3 zile am simptomele de Gonoree, din pacate nu sunt in Bucuresti ca sa merg la medic, o sa sun astazi sa vad daca sa incep tratament cu antibiotic sau sa astept pana vineri cand ajung sa ma vada (chiar as avea aici nevoie si de sfaturile voastre, in cazul in care stie cineva, ce antibiotic mi-ar trebui si mai ce sa iau, este clar Gonoree dupa simptome).....

 

Ultimele fete la care am fost si de la care probabil am contactat aceasta BTS sunt urmatoarele doua :

 

http://nimfomane.com/forum/topic/90088-roxi90-din-bucuresti-in-vizita-la-constanta-0737783918/ - Oral neprotejat !

 

http://nimfomane.com/forum/topic/86214-blonda-bucuresteanca-0728746019/page-2 - Oral protejat !

 

Daca exista printre voi cineva care a trecut prin asta si stie ce pasi am de urmat, chiar as avea nevoie !!! Multumesc !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna ziua,

 

Domnule ptitii daca tu ai aceasta suspiciune te invit sa ne facem impreuna analizele in orasul Costanta,alegem impreuna clinica (sunt foarte multe clinici private )fiecare isi plateste analiza lui ,ne aratam unul altuia rezultatele analizelor si ulterior te invit sa scrii ce scrie in rezultate daca este adevarat ca eu as avea gonoree si tu ai luato de la mine.

Deoarece eu nu am nici macar un singur sintom al acestei boli.

Rog insistent toti domnii care m-au vizitat si m-au si recenzat sa scrie daca cumva au aceeasi presupunere ca si domnu pentru ca si deoarece eu sunt in Constanta de putin timp si am intalnit doar domni cu igiena foarte ok.Igiena casei este in regula nu am avut plangeri.

Astept sa ma suni.

 

Multumesc

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatah...stai calma...no sa ti suni nisi dreaq sa fak analize.

 

Convinjerea mia ie urmatoarea:

 

Ptitiiu asta ie o pizda, din Constanta, jeloasa si fomista ka nu moi meri triaba di cind or napadit blondili di Bucuresti la mare !!!

 

:)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Domnu spui că te plimbi de la constanta la bucuresti,

 

Ai aruncat cu pietre in mine fără să îți dau nici un motiv întemeiat... daca la inceput erai sigur că e gonoree, acum se pare că te-ai răzgândit (ai văzut că nu esti susținut cat ti-ai dorit) și e o simplă infecție ulterior... Drept urmare, neavând nici un simptom, nu voi face analiza respectivă...

Eu sunt prima interesata sa nu fiu bolnava.

 

Te invitasem (elegant) sa mergem impreuna (evident ca discreția ar fi putut exista), dat fiind siguranta ta cum ca eu as fi oaia neagră... o dată ce refuzi acest lucru sunt ferm convinsă că minți.

 

Nu am sa-ti fac pe plac... Nu voi da bir cu fugitii (ca tine) la București, ci voi rămâne în Constanța in continuare.

 

Asa ca domnilor din Constanța va astept sa ne ........

 

 

Recenzia de mai jos este de la Orientare si consiliere

post-28588-0-74435000-1497365350_thumb.png

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator cosmincosmin69
Reputație: 0

Pentru băiatul speriat .niste versuri pe șleau

 

Now his pants are off

Come on guys you should all do the same

I have gonorrhea

That’s why I’m dancing this it’s so itchy

Gonorrhea, hoping to give it to this running lady

Gonorrhea, she’s ignoring me so I’ll increase her speed

Gonorrhea!

 

You Ass! I just broke my kneecaps

:-)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Vărule

Pentru mine e clar

A venit fata aici si deranjează

Pula mea

Cum dreacu sa ai bani sa bei vin de Segarcea , vine Roxi in Constanta si treci brusc pe Galbenă de Odobești =))

 

Sima pretenția =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...