Sari la conținut

În vizita la Constanta


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

eu am fost ieri si n-am nici pe dracu!

 

dar ma mai duc si maine si poimaine! sa fiu sigur! :)

E primul qoute :)

 

 

 

 

 

Nu ca nu ma pricep

Dar nu vreau sa ma lipesc de toți fraieri :)

De maine nu mai auzi de publică ala

Își face cont nou si vine cu altceva :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Around!
  • Oras:Around!

Buna ziua,

 

Domnule ptitii daca tu ai aceasta suspiciune te invit sa ne facem impreuna analizele in orasul Costanta,alegem impreuna clinica (sunt foarte multe clinici private )fiecare isi plateste analiza lui ,ne aratam unul altuia rezultatele analizelor si ulterior te invit sa scrii ce scrie in rezultate daca este adevarat ca eu as avea gonoree si tu ai luato de la mine.

Deoarece eu nu am nici macar un singur sintom al acestei boli.

Rog insistent toti domnii care m-au vizitat si m-au si recenzat sa scrie daca cumva au aceeasi presupunere ca si domnu pentru ca si deoarece eu sunt in Constanta de putin timp si am intalnit doar domni cu igiena foarte ok.Igiena casei este in regula nu am avut plangeri.

Astept sa ma suni.

 

Multumesc

Nici eu nu am nici o problema, deși ne-am văzut de vreo 2 ori.

Mă gândesc însă să nu dați cu pietre în tovarășul cu pricina. Poate chiar ar fi bine că Roxy să-si facă analize sa știe că nu a luat ceva taman de la el. La fel și Larissa.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Si totuși...din nou Roxi...Am fost din nou la Roxi si nu regret.Am stabilit să ne vedem la ora 16,dar din motive personale nu am reușit să ajung,si m-a sunat să mă întrebe dacă mai întârzii,lucru deloc deranjant,i-am zis că la 16.30 ajung si m-am ținut de cuvânt.Am ajuns,am sunat,m-a îndrumat si... când am intrat în casă,am avut plăcerea să o văd așa vesela si lipicioasă cum este de obicei..S-a dezbrăcat,apoi s-a încălțat cu tocurile,intre timp eu am fugit la duș,fiind transpirat,apoi,am revenit,gasind-o întinsă pe pat,emana un miros plăcut,am început să o sărut pe corp,apoi,i-am făcut oral,chiar ii place,se umezește...ce mai senzația e super... apoi o rog să vină ea cu pasa deasupra mea,sa o pot linge,se conformează,deci bila alba,apoi o chem la un69,in care finalizez.Mai stăm un pic tolaniti în pat,dupa care fug iar la duș,si revin din nou cu oral si sărutat pe corp,apoi o chem pe ea la oral,in timp ce se întoarce cu spatele la mine eu îi stimulează clitorisul sau o bat la fund.Apoi o invit să vină deasupra,se unduieste superb,senzatie divină,la un moment dat ii zic sa ma termine oral,lucru care s-a si întâmplat.Ce mi-a plăcut foarte mult este ca nu are fițe,precum unele fete de la noi,este sociabila si chiar ai ce sa vorbești cu ea.Am înțeles că la sfârșitul lunii pleacă din constanta.Eu i-am promis că o să mai revin,macar o dată.Te pup Roxi!

Note 10 pe linie..

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

eu am fost ieri si n-am nici pe dracu!

 

dar ma mai duc si maine si poimaine! sa fiu sigur! :)

si m-am tinut de cuvant!

s-a intamplat joi 15.06 si am asteptat sa treaca 4 zile.plm...iar s-a dovedit ca fata e curata si NU are nicio BTS! Oral neprotejat, normal protejat, cunni, FK, etc!

moment personal 9, m-am decis: ma voi duce din nou daca o mai gasesc in cta!

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: -118
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Sau Best Town Services ?

 

Nu are nicio legatura cu titulara topicului , dar e mai bine sa nu avem niciodata o experienta de acest gen. Tine foarte mult de grija fiecaruia pentru el

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Nebuno ce- i cu costumatia asta?

Craciunu'i departe

are costumatie de nino-nino http://www.picgifs.com/graphics/a/ambulance/graphics-ambulance-662290.gif

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...