Sari la conținut

0746895576 0757295996 si 0756623291 - Grigorescu, Al. Vlahuta


Vizitator alexaschiuta

Postări Recomandate

Vizitator alexaschiuta
Reputație: 0

Am sunat la numarul din topic (0746895576) luat din piata online, mi s-au comunicat preturile 150 finalizarea sau 200 ora, mai multe detalii la fata locului. Fiind curios am mers la adresa indicata in cartierul Grogorescu, ca punc de reper Al. Vlahuta 30 dupa care fiind ghidat pe stradute pana la blocul unde sta dameza. Apartament intunecos, am fost ghidat in camera de ostilitati, unde mi s-au comunicat serviciile, 1 finalizare 150, o ora 200.Domnisoara, blonda, cu sanii medii, putin mai plinuta si destul de draguta. Am incercat sa negociez dar nu s-a putut asa ca am zis pas, cand sa plec, imi cere 50 de lei pt deranj, pe motiv ca a anulat o rezervare. I-am zis ca nu mi se pare corect si am zis ca eventual ii dau 20 de lei, vazand ca nu cedez sa-i dau cei 50 de lei a chemat pestele. Cand l-am vazut i-am dat cei 50 de lei si dus am fost cat mai repede posibil.

Link spre comentariu
Vizitator alexaschiuta
Reputație: 0

Nu e ea. poze cu ea luate de pe site-ul piata si anuntul

Descopera-ma, unica prin stil,frumusete si calitate reala, ameriti clipe de tandrete si un trup fierbinte ce te va duce la extaz, suna-ma... restul il voi face eu.... cum poti simti gustul placerii cu o femeie eleganta,

http://www.piata-az.ro/media/resize/136202/760/567/fit/picture-043.jpghttp://www.piata-az.ro/media/resize/136200/760/567/fit/dana.jpg

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

Anuntul din Piata AZ (online), de fapt unul dintre anunturi (sunt puse, de acelasi utilizator un numar 8 anunturi, cu diferite numere de telefon) suna asa:

 

independenta, sunt o d-ra imprevizibila, comunicativa, sexy si mereu atenta cu partenerul, pasionala si experimentata, ofer servicii de calitate domnilor educati, manierati si generosi. fotografii reale, discretie

 

Contact 0746895576

 

Alte numere de telefon folosite sub care o puteti gasi: 0740062372, 0754460474, 0756623291

 

Si poze (sursa, Piata AZ).

 

By the way, vazand pozele, sunt 99% convins ca "m-am ars" si eu cu vreo 2 ani in urma cu dama asta. Dar, cel putin, la vremea aia nu avea peste.

Avea un(o) coleg(a) trans. Cand am refuzat intalnirea a chemat colegul/colega (nu stiu cum sa formulez corect) care si-a oferit serviciile. Am refuzat, evident, nefiind amator de astfel de experiente "trans-frontaliere". Dar colegul/colega arata, serios, mai bine, mai feminina decat cea pentru care ma dusesem

 

@alexaschiuta: asta este dameza?

post-10876-0-59395700-1352215111_thumb.jpg

post-10876-0-49053800-1352215126_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

@mods: scuze.

In timp ce cautam anuntul "la sursa" si incropeam recenzia, vad ca @alexaschiuta a venit, inaintea mea, cu informatia completa (desigur, bine era daca o punea de la inceput, ca oricum avea datele problemei), asa incat, va rog stergeti postarea mea anterioara.

 

Later edit: am facut copy/paste la cele scrise in postul anterior, inideea ca acela va fi sters de @mods, si cred ca numerele de telefon sub care mai poate fi gasita dameza, sunt, totusi, informatii utile.

 

Alte numere de telefon folosite sub care o puteti gasi: 0740062372, 0754460474, 0756623291

 

By the way, vazand pozele, sunt 99% convins ca "m-am ars" si eu cu vreo 2 ani in urma cu dama asta. Dar, cel putin, la vremea aia nu avea peste.

Avea un(o) coleg(a) trans. Cand am refuzat intalnirea a chemat colegul/colega (nu stiu cum sa formulez corect) care si-a oferit serviciile. Am refuzat, evident, nefiind amator de astfel de experiente "trans-frontaliere". Dar colegul/colega arata, serios, mai bine, mai feminina decat cea pentru care ma dusesem

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

salut, am trecut si eu pe la tipa in acesta toamna se afla undeva in grigorescu, imi cer scuze ca nu imi mai aduc aminte numele strazi si multe alte detalii. sincer dupa experienta am vrut sa o sterg din memorie.  e tipa din poze doar ca acuma era blonda si tunsa scurt.  pe ceva strada vizavi de o scoala sau gradinita asta e un reper pe care mi la spus prin telefon. intradevar mi-a confirmat ca are peste. am ramas la o fin cred ca am platin 100,  oral si normal. nimik nu a fost placut totul a fost mecanic si fara pic de implicare, ceva gen cum te speli pe manii si pe fata dimineata. 

IMI CER SCUZE PENTRU POSTARE CA NU E CONFORM REGULAMENTULUI.  CRED CA E IMPORTANT SA NU MAI IA NIMENI TEAPA DE LA ACESTA BALENA ESUATA

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

pentru completare: are mai multe nr de telefon si anunturi.poate ca e de folos cand dati serch in google..

 

Dorinta mea ascunsa e sa te satisfac total! Sunt O Blonda energica, simpatica si dulce. Te pup si te astept!   

0757295996      0756623291

 

Tanara educata, stilata, cu simtul umorului dezvoltat ofer companie intima domnilor generosi. Te astept in locatia mea pentru a petrece impreuna momente pline de erotism si placeri intense.

0751921465

 

Daca doresti sa te lasi purtat pe aripile extazului cu o blonduta senzuala cu ochii albastrii, apetisanta si discreta, nu ezita si suna-ma si cu siguranta nu vei dezamagit de calitatea serviciilor mele.

0740615359

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...