Sari la conținut

0753419608-Bruneta simpatica


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

0753419608-"Bruneta simpatica,ofer momente fierbinti".Cam asa suna un anunt din ziarul local.Sunat si am fost imformat ca ofera oral-normal 80 finalizarea.Locatia undeva pe Victoriei,pe langa ceva restaurant Pronto.Ati fost careva pe la domnisoara?Cum arata si cum se descurca? Multumiri

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

avand in vedere locatia...convenabila mie..am zis sa sparg gheatza....

rspunde...o voce de tarancutza..dar e ok..dupa ce se lamureste ca chiar vrei s-o vizitezi

era in aceea perioada a lunii..deci putea oferi doar oral....am zis ok...preturile cerute 60 protejat...100 neprotejat....

am zis ca pun la bataie 50 lei...macar sa vad cu cine am de-a face....dar...a zis ca n-are prezervative....iar la 50 e musai protejat....deci am ramas cu curiozitatea nesadisfacuta...

probabil nu era mare lucru sa cumpar...dar..din principiu nu o fac....

zicea ca are 19 ani..si sta singura in garsoniera...

asteptam totusi pe cei care au fost sa ne prezinte oferta detailata

succese dese

  • Like 2
Link spre comentariu

Poate gresesc...dar din descrierea facuta (Victoriei,Pronto,felul de abordare) sunt aproape sigur ca e vorba despre o tipa care face asta part time (cam haotica organizarea) iar restul timpului e la Security in parcare la Real.

Aproximez eu cam 80kg ca are.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

fericitule :laugh2

am gasit-o eu...si am regretat

e tarancutza....cu influentze romanes

sta in chirie...garsoniera naspa...mobila veche...haine aruncate pe jos...n-avea prosop....

cam1.65.60 kg...burtica...vergeturi,celulita,sanii cu sfarcuri mariiiii....un pic lasatzi....

daca am ajuns....am zis sa vad ce face....MARE GRESALA

n-am avut marunt...asa ca am mers pe varianta o ora 150 combinat cu oral neprotejat....negociat de la 180    face mare diferentza intre oralul protejat si cel neprotejat

totul mecanic....am terminat un oral neprotejat...si in cam 15-20 minute am plecat...iuteeeeeeeeeeee

implicare 0

absolut nimic care sa te atraga...

SIGUR nu voi reveni

fetele astea cred ca banii se fac usor...si in cazul meu....au mare dreptate....

Sper ca v-am fost de folos....daca as fi citit ceva despre ea....n-as fi riscat....

Succese dese

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:maramures
  • Oras:maramures

Buna, am fost si eu la domnisoara de care vorbiti

garsoniera cam saracacioasa, cu o canapea veche...

asa cum a zis colegul de mai sus, fata e tigancusa sau foarte bronzata, cu butica, sani mari

am negociat la 80 lei numarul dar nu a avut rest la 100 si mi-a facut oral neprotejat

facut dus, sters cu un cearceaf...nu avea prosop

15 minute a durat actiunea... daca imi era televizorul in fata macar vedeam filmul... asa am terminat doggie style

implicarea ei a fost echivalenta cu a unei papusi gonflabile.

per total am cam cheltuit aiurea banii, eu nici nu recomand, nici nu revin acolo

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...