Sari la conținut

Cristina posibila vizita.


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor , numele meu este Cristina si ma gandesc sa va vizitez saptamana viitoare , despre mine puteti gasi multe info cat si poze doar trebuie sa intri pe profilul meu la -gaseste continut- , astept cu interes de la voi pareri si ceva info despre o locatie adecvata...pupici.

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna Cristina!!! La Aqua Max este ok ca si locatie! Asteptam sa ne dai de veste ca ai ajuns si sa ne lasi un numar pt contact!!! Zi frumoasa !

:kiss3

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Mai ajungi in Buzau sau a fost doar un simplu test de piata ????

ajung astazi sau maine , doar ca mi-as fi dorit sa vad mai multe opinii ... :girly , sunt mai multe inconveniente , gen locatie eu nu prea lucrez la hotel si acest motel nu este chiar ok din ce am mai citit pe aici...

Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

 Uite eu am fost la aqua max si e o locatie foarte dubioasa, nu este de mine, am mai incercat o varianta unde mi-ar fi placut la hotel orient dar nu se putea si din pacate am fost nevoita sa parasesc orasul , poate pe viitor daca voi gasi o locatie adecvata voi vizita orasul cu mare drag .

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 la aqua max si e o locatie foarte dubioasa, nu este de mine, am mai incercat o varianta unde mi-ar fi placut la hotel orient dar nu se putea si din pacate am fost nevoita sa parasesc orasul ,

Cred că ai luat cea mai bună decizie.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...