Sari la conținut

Mia 19 ani 0751564382


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

pula daca o s adati bani pe curve poate nu o sa va mai ajunga pentru UNTOLD :)))))))))))))))

 

Daca vrei sa combini placutul cu utilul, cauti dameze in zona Grigorescu sau Zorilor. Acolo futi ca si cum ai fi exact in inima festivalului. In schimb pt cei care vor liniste, recomand Manasturul, nu se aude nimic (futi in liniste) :) .

Link spre comentariu

Justlove a fost la Cluj dar se pare ca nu ati stiut sa o tineti acolo. 

Pai asta e, n-am vrut s-o tinem. Se cheama a cerne taratele de grau. Bine ca a plecat, per medie a crescut instant calitatea presatoarelor din Cluj. Mai epuram si noi, pacat ca tot timpul vin alte gunoaie.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Pai asta e, n-am vrut s-o tinem. Se cheama a cerne taratele de grau. Bine ca a plecat, per medie a crescut instant calitatea presatoarelor din Cluj. Mai epuram si noi, pacat ca tot timpul vin alte gunoaie.

:laugh2 Bine ca  a plecat gunoiul cel mai mare si urat mirositor ...... :laugh2  :pope  :pope 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Pai asta e, n-am vrut s-o tinem. Se cheama a cerne taratele de grau. Bine ca a plecat, per medie a crescut instant calitatea presatoarelor din Cluj. Mai epuram si noi, pacat ca tot timpul vin alte gunoaie.

 

Un ,,cuplu,, parasuta -,,peste,, mai putin pt Cluj......Scor 1-0 pt frumosul nostru oras... :iagree  :blushing2 

uite aici un cuplu ”irezistibil” DE PROST :laugh2  un labagiu si o transexuala :laugh2

Link spre comentariu

transexual.o te plictisesti asa.i , nu te fute nici dracu in oradea

poate iubitul tau@bomboo2017 :laugh2

Vai de viata ta ,taratura abjecta...De asta am venit a 6 a oara in 7 luni...Proasta esti ,tarfa abjecta...Ai vrea tu sa ai asemenea sclavi cum am eu...Saraca de tine...Pai nu ma f...Eu ii f.t pe ei,proasta sifilitica...Limitata tarfa mai esti... :pope 

  • Minus 1
Link spre comentariu

:laugh2  :laugh2  :pope  :pope  :pope  :pope  :pope  :pope CINE ESTE TRANSSEXUALA,tarfa abjecta    Sifilisul ti-i l-ai tratat...Hai,pa ...Ca puti a hoit ...Tot cartierul Rogerius pute de la funduletul tau cacacios...TARFO ABJECTA :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Vai de viata ta ,taratura abjecta...De asta am venit a 6 a oara in 7 luni...Proasta esti ,tarfa abjecta...Ai vrea tu sa ai asemenea sclavi cum am eu...Saraca de tine...Pai nu ma f...Eu ii f.t pe ei,proasta sifilitica...Limitata tarfa mai esti... :pope 

:laugh2 ai 1001 recenzii de la baietii din oradea :slap2

si eu luna trecuta am FOST DE 32 ORI IN CJ :laugh2

PS nici macar sa ii futi nu vor dapoi sa te futa :laugh2

Link spre comentariu

SIFILITICO;STAI IN BANCA TA SI MERGI  LA FUCKING....TE ASTEAPTA CEI CU 100 lei  sa le oferi teava de esapament necuratata...Hei,Sictir..Puti a cadavru in putrefactie,ABJECTO :laugh2  :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu

:laugh2 ai 1001 recenzii de la baietii din oradea :slap2

si eu luna trecuta am FOST DE 32 ORI IN CJ :laugh2

PS nici macar sa ii futi nu vor dapoi sa te futa :laugh2

PROASTA ESTI;TRAZNI-TE-AR PAMANTUL DE SIFILITICA.....Dar cine mai scrie aici pe Site-ul Pestilor....????Esti proasta de puti ,vaca infecta... :laugh2 

Link spre comentariu

Tarfa si vaca proasta....La Oradea vin 5000 si scriu 2 ...cam asta este proportia....Vaca fatata prematur....Scrie doar cine este din ,,Pescarie,,-.....cam atat ,spurcaciune....Te las sa sugi acadeaua in continuare poate vine vreun client sa-ti doneze bani pt o painica...Prostuta cacacioasa...Hai,Sictir ..Mumie de ca ...t ce esti :laugh2  :boob 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Tarfa si vaca proasta....La Oradea vin 5000 si scriu 2 ...cam asta este proportia....Vaca fatata prematur....Scrie doar cine este din ,,Pescarie,,-.....cam atat ,spurcaciune....Te las sa sugi acadeaua in continuare poate vine vreun client sa-ti doneze bani pt o painica...Prostuta cacacioasa...Hai,Sictir ..Mumie de ca ...t ce esti :laugh2  :boob 

https://scontent.ftsr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18893059_1875019432747443_6559941260427090848_n.jpg?oh=116fe0d9aca38f2c297d29d98830f963&oe=59E5489C :laugh2

Link spre comentariu

Justlove nu te mai chinui sa-i raspunzi la asta,nu te mai cobora la nivelul ei,doamne ce vocabular are...de mahala.Cred ca locul ei ii la Pata Rat la cioroi de fapt nici aia nu ar futeo la ce vocabular are,s-ar speria de ea,ar avea concurenta:))).Pai asa vb o femeie,nu am auzit niciodata o femeie sa vb asa.Asta trebuie internata la nebuni..Diva Anita asta...sufera rau de tulburari de personalitate,se crede o diva.Stai drecu in banca ta si taci drecu din gura.In drum spre spitalu de nebuni poti sa il iei si pe Haroun cu tine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe culmile curviei
  • Oras:Pe culmile curviei

Justlove nu te mai chinui sa-i raspunzi la asta,nu te mai cobora la nivelul ei,doamne ce vocabular are...de mahala.Cred ca locul ei ii la Pata Rat la cioroi de fapt nici aia nu ar futeo la ce vocabular are,s-ar speria de ea,ar avea concurenta:))).Pai asa vb o femeie,nu am auzit niciodata o femeie sa vb asa.Asta trebuie internata la nebuni..Diva Anita asta...sufera rau de tulburari de personalitate,se crede o diva.Stai drecu in banca ta si taci drecu din gura.In drum spre spitalu de nebuni poti sa il iei si pe Haroun cu tine

 

Așa spurcată cum îi jidanca, află că e deasupra ta cu zece clase. Ai vrea tu să ai viața ei și banii ei.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Justlove nu te mai chinui sa-i raspunzi la asta,nu te mai cobora la nivelul ei,doamne ce vocabular are...de mahala.Cred ca locul ei ii la Pata Rat la cioroi de fapt nici aia nu ar futeo la ce vocabular are,s-ar speria de ea,ar avea concurenta:))).Pai asa vb o femeie,nu am auzit niciodata o femeie sa vb asa.Asta trebuie internata la nebuni..Diva Anita asta...sufera rau de tulburari de personalitate,se crede o diva.Stai drecu in banca ta si taci drecu din gura.In drum spre spitalu de nebuni poti sa il iei si pe Haroun cu tine

Remusika,lasa pupincurismul ,dragul meu....PARCA TU MA INTREBAI ANUL TRECUT DACA OFER SEX FARA PREZERVATIV....Deci ,sa lasam noi limbajul elevat pe un site de tarfe,pesti si pupincuristi...Sigur ca da..merg la spitalul de nebuni,cum sa nu????Dar vreau sa ma insotesti si tu,ftalaule..Te pup cu drag...Continua pupincurismul la gauazara mentionata mai sus...Bafta si week end frumos....P.s :pana la urma ti-a oferit cineva sex fara prezervativ sau ai ramas in stand by...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Justlove nu te mai chinui sa-i raspunzi la asta,nu te mai cobora la nivelul ei,doamne ce vocabular are...de mahala.Cred ca locul ei ii la Pata Rat la cioroi de fapt nici aia nu ar futeo la ce vocabular are,s-ar speria de ea,ar avea concurenta:))).Pai asa vb o femeie,nu am auzit niciodata o femeie sa vb asa.Asta trebuie internata la nebuni..Diva Anita asta...sufera rau de tulburari de personalitate,se crede o diva.Stai drecu in banca ta si taci drecu din gura.In drum spre spitalu de nebuni poti sa il iei si pe Haroun cu tine

Remusika,lasa pupincurismul ,dragul meu....PARCA TU MA INTREBAI ANUL TRECUT DACA OFER SEX FARA PREZERVATIV....Deci ,sa lasam noi limbajul elevat pe un site de tarfe,pesti si pupincuristi...Sigur ca da..merg la spitalul de nebuni,cum sa nu????Dar vreau sa ma insotesti si tu,ftalaule..Te pup cu drag...Continua pupincurismul la gauazara mentionata mai sus...Bafta si week end frumos....P.s :pana la urma ti-a oferit cineva sex fara prezervativ sau ai ramas in stand by...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Așa spurcată cum îi jidanca, află că e deasupra ta cu zece clase. Ai vrea tu să ai viața ei și banii ei.

Multumesc,Cioran ...Frumos Id .Da,sunt jidanca pur sange ..N-am ascuns niciodata acest aspect.Acestor personaje obscure din zona nu le place faptul ca eu spun lucrurilor pe nume si nu sunt pupincurista.Expun totul in stilul caracteristic jidovesc.N-am vazut niciodata absolut nici o problema in a raspunde cui merita cu aceeasi moneda.Week-end minunat!!P:S::: CIORAN ,eu cred ca multi de pe acest site ma iubesc dar n-au curajul sa arate acest lucru... :hug1 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Justlove nu te mai chinui sa-i raspunzi la asta,nu te mai cobora la nivelul ei,doamne ce vocabular are...de mahala.Cred ca locul ei ii la Pata Rat la cioroi de fapt nici aia nu ar futeo la ce vocabular are,s-ar speria de ea,ar avea concurenta:))).Pai asa vb o femeie,nu am auzit niciodata o femeie sa vb asa.Asta trebuie internata la nebuni..Diva Anita asta...sufera rau de tulburari de personalitate,se crede o diva.Stai drecu in banca ta si taci drecu din gura.In drum spre spitalu de nebuni poti sa il iei si pe Haroun cu tine

Iar tu ,micule babuin....Stai drequ spui in Ghetto -ul Zabrauti din Bucuresti ,da ,nu mie ??!!!Micule Print GAUAZAR PUPINCURIST .....Puteai sta bine merci in banca da murdara....Daca doresti iti mai  caut cateva popouri de pupat..Vad ca ai spor....Hai,Sictir!!! :pope  :boob 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...