Sari la conținut

Mia 19 ani 0751564382


Postări Recomandate

  • Oras:Pe culmile curviei
  • Oras:Pe culmile curviei

Multumesc,Cioran ...Frumos Id .Da,sunt jidanca pur sange ..N-am ascuns niciodata acest aspect.Acestor personaje obscure din zona nu le place faptul ca eu spun lucrurilor pe nume si nu sunt pupincurista.Expun totul in stilul caracteristic jidovesc.N-am vazut niciodata absolut nici o problema in a raspunde cui merita cu aceeasi moneda.Week-end minunat!!P:S::: CIORAN ,eu cred ca multi de pe acest site ma iubesc dar n-au curajul sa arate acest lucru... :hug1 

 

Odată ce în 90, când și-a republicat Schimbarea la Față, adevăratul Cioran și-a suprimat paginile rechizitoriu la adresa evreilor, e clar că și el i-a îndrăgit...

Mie îmi plac iudeii, sunt dați dracului. Inteligenți, ageri, versați. Merită să stăpânească Țara Sfântă.

Și prin exemplarele feminine sunt aparte. Un exemplu - Wonder Woman (mi se pare fantastic că pizda aia sexy a făcut doi ani în armata israeliană, păcat că-i măritată acum...).

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Domnule Cioran cum sa imi doresc sa am eu viata ei,tu macar gandesti ce scri?habar nu ai cine sunt si zici ca e cu 10 clase peste mine,pai cate scoli si facultati are ea fata de mine,asta nu sti.Anita nu sunt pupincurist,nu iau apararea nimanui.Nu te-am vizitat nici pe tine nici pe Justlove si sincer nu ma interesati.Da eu te-am intrebat daca oferi sex fara prezervativ din curiozotate pentru ca auzisem de la cineva de pe acest site ca oferi si asa ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu

Domnule Cioran cum sa imi doresc sa am eu viata ei,tu macar gandesti ce scri?habar nu ai cine sunt si zici ca e cu 10 clase peste mine,pai cate scoli si facultati are ea fata de mine,asta nu sti.Anita nu sunt pupincurist,nu iau apararea nimanui.Nu te-am vizitat nici pe tine nici pe Justlove si sincer nu ma interesati.Da eu te-am intrebat daca oferi sex fara prezervativ din curiozotate pentru ca auzisem de la cineva de pe acest site ca oferi si asa ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu

Odată ce în 90, când și-a republicat Schimbarea la Față, adevăratul Cioran și-a suprimat paginile rechizitoriu la adresa evreilor, e clar că și el i-a îndrăgit...

Mie îmi plac iudeii, sunt dați dracului. Inteligenți, ageri, versați. Merită să stăpânească Țara Sfântă.

Și prin exemplarele feminine sunt aparte. Un exemplu - Wonder Woman (mi se pare fantastic că pizda aia sexy a făcut doi ani în armata israeliană, păcat că-i măritată acum...).

CORECT!!!!Bravo!!Evreii nu cunosc jumatati de masura.!!Asa spun si eu ..Merita pe deplin puterea pe care o au !!SI MERITA SA STAPANEASCA PAMANTUL SFANT!!Armata Israelului este cea mai puternica Armata din lume.Singura Armata din lume de care ii este frica si lui Putin... :laugh2 Tare femeia....Te-ai indragostit de ea??? :blushing2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe culmile curviei
  • Oras:Pe culmile curviei

CORECT!!!!Bravo!!Evreii nu cunosc jumatati de masura.!!Asa spun si eu ..Merita pe deplin puterea pe care o au !!SI MERITA SA STAPANEASCA PAMANTUL SFANT!!Armata Israelului este cea mai puternica Armata din lume.Singura Armata din lume de care ii este frica si lui Putin... :laugh2 Tare femeia....Te-ai indragostit de ea??? :blushing2 

 

Cam da, însă degeaba, cum am zis, e măritată, cu copii și loială soțului...  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu exista moderatori pe aici? Inca un thread complet distrus...

 

bravo..

Exista !!!Doar ca Pisicuts ma iubeste atat de mult incat nu doreste sa ma opreasca .Stie ca sunt un Vulcan in eruptie .N-ar indrazni sa opreasca o femeie Scorpion nervoasa.Daca ai vreo obiectie iti fac legatura la Cancelaria Divei Anita pt reclamatii si obiectii.Bine,draga???SAU POT SA-TI OFER CAZARE LA MORMANTUL SFANT ...Gratis. :bow 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu te iubeste pe tine, iubeste orice postare cat de proasta o fi ca dupa frecventarea site-ului (da-o incolo de calitate) poate pune taxe pe reclamele curvelor. Altfel suna daca zice ca are 1000 de postari zilnic decat sa spuna ca are doar 50.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pisicuts,iti aduci aminte cum acum 1 an si jumatate cineva mi-a furat o pereche de bikini portocali si astfel mi-a descompus lenjeria???Sa stii ca i-a adus inapoi .Dupa 3 luni .A fost un sclav fascinat de ideea de a mirosi lenjeria unei Dive.Problema a fost rezolvata.Deci CASE CLOSED :laugh2 CUM A ZIS UN MILITIAN PROSTUT CANDVA :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mia hai acasa fiindca clujenii ti-au aranjat topicul de minune.:)

 

Anita. nu ne cunoastem, nu am vorbit la telefon, doar o data in PM anul trecut, cand te-am intrebat daca chiar esti in Oradea sau anuntul de pe publi este fals. Asa cum eu nu am facut nici un comentariu la adresa ta,te rog sa te abtii sa mai faci comentariii la adresa mea.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mia hai acasa fiindca clujenii ti-au aranjat topicul de minune. :)

 

Anita. nu ne cunoastem, nu am vorbit la telefon, doar o data in PM anul trecut, cand te-am intrebat daca chiar esti in Oradea sau anuntul de pe publi este fals. Asa cum eu nu am facut nici un comentariu la adresa ta,te rog sa te abtii sa mai faci comentariii la adresa mea.

Nu am nici o treaba cu tine ,nu m-a interesat persoana ta niciodata.Nu ti-am adresat nici un comentariu pe acest site direct sau indirect.Ti-am raspuns atunci in decembrie extrem de evaziv.Comentariile mele si atacurile nu ti-au fost adresate tie.Singura persoana cu care am niste lucruri de reglat este Just Caca Love ,sifilitica.Punct .Le revedere! :bow 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu te iubeste pe tine, iubeste orice postare cat de proasta o fi ca dupa frecventarea site-ului (da-o incolo de calitate) poate pune taxe pe reclamele curvelor. Altfel suna daca zice ca are 1000 de postari zilnic decat sa spuna ca are doar 50.

Cristi Borcea alias Haroun ,nu te contrazic!!!N-as indrazni niciodata sa-l contrazic pe domnul Borcea.Stii acest lucru.Te salut cu respect!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Topping ul de capsuni l-am pus pe inghetata celalalt care iti place tie este tot in frigider.Astept un sclav de la Arad .Toate bune.Mananc a 2 a inghetata ca sunt in calduri si nu m-a satisfacut pe deplin nimeni astazi.In asteptarea Orgasmului Suprem mananc o inghetata super buna de la Alpin 57 Lux :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu

E super Gelateria Moritz Eis din Pta Unirii .Nota 11,chiar.Ciucurel de regula linge savarina si atunci am Orgasm chiar daca mananc inghetata.Te pup.Printule :laugh2  :laugh2  :hug1 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Topping ul de capsuni l-am pus pe inghetata celalalt care iti place tie este tot in frigider.Astept un sclav de la Arad .Toate bune.Mananc a 2 a inghetata ca sunt in calduri si nu m-a satisfacut pe deplin nimeni astazi.In asteptarea Orgasmului Suprem mananc o inghetata super buna de la Alpin 57 Lux :laugh2 

 

NO, ma duc .Sclavul este in Alesd  deja. Tine-mi pumnii sa am Orgasm.Te pup si te imbratisez :laugh2 

vai de  georgafia ta  :laugh2 , ce treaba are aradu cu alesdu ? :slap2

Link spre comentariu

vai de  georgafia :laugh2 , ce treaba are aradu cu alesdu ? :slap2

Dar ce te intereseaza pe tine,tarfa penibila si scarboasa .Am scris la intamplare ca doar nu voi da raportul unei tarfe de cacat cine,cand , de unde vine spre mine.Evident ca eu am gresit ,vaca ce esti...Ai vazut  repede ...Cauta bine ,poate mai gasesti vreo eroare...Sa te f...  in anusul acela plin cu bacterii,...Spurcato

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Dar ce te intereseaza pe tine,tarfa penibila si scarboasa .Am scris la intamplare ca doar nu voi da raportul unei tarfe de cacat cine,cand , de unde vine spre mine.Evident ca eu am gresit ,vaca ce esti...Ai vazut  repede ...Cauta bine ,poate mai gasesti vreo eroare...Sa te f...  in anusul acela plin cu bacterii,...Spurcato

ori ai scris la intamplare ori ai gresit ?ca  nu pusca una cu alta , deci esti PRAF! :laugh2

Link spre comentariu

ori ai scris la intamplare ori ai gresit ?ca  nu pusca una cu alta , deci esti PRAF! :laugh2

AI DESCOPERIT America,vaca proasta .Nu pusca deloc ,sigur...A ,,puscat,, doar capul tau plin cu graunte..Vaca infecta :laugh2  :boob 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...