Sari la conținut

Miruna--Vizita la cluj--100 lei/fin - 0761439438


Postări Recomandate

  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

   Buna dragii mei

 Sunt disponibila in Cluj 

Serviciile mele sunt aceleasi ,iar cadoul este :-100 de ron/30 de minute sau 200 de ron/o ora.

Telefonul este deschis non-stop,iar ca program de lucru aleatoriu,in functie de starea mea de spirit.  :hug1 

  Numarul meu de telefon este 0761439438.

O sa atasez mai jos si cateva poze realizate astazi .

Va pup si va astept :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

 Buna dragii mei


 Sunt disponibila in Cluj 


Serviciile mele sunt aceleasi ,iar cadoul este :-100 de ron/30 de minute sau 200 de ron/o ora.


Telefonul este deschis non-stop,iar ca program de lucru aleatoriu,in functie de starea mea de spirit.   :hug1 


  Numarul meu de telefon este 0761439438.


O sa atasez mai jos si cateva poze realizate astazi .


Va pup si va astept  :*


post-195764-0-16794600-1505151773_thumb.jpg

post-195764-0-47434500-1505151781_thumb.jpg

post-195764-0-78700600-1505151790_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

desi mi-am zis ca nu am sa intervin peaici o fac pt domnisoara ,azi am fost pe la ea si m-am simtit bine pt ca imi plac  fetele dragute  

nu dau note  pt ca nu ma pricep dar sigur daca se va mai ivi ocazia  voi reveni .

Pupici :* te mai astept cu mare drag :*
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat-o si eu recent pe Miruna. Locatia este intr-un bloc mai vechi de pe Plopilor. Contactarea a decurs fara probleme. Ca aspect, e draguta, dar grasuta, deci depinde de gusturi. Ca atitudine insa e fata faina!

 

Baia e ok, exista de toate, am primit si prosop curat. ON a fost bunicel, la NP sta cum vrei tu. Am terminat la ea in gurita.

 

Experienta a fost placuta. Eu de obicei prefer tipele skinny. Dar pentru cei care-s fani BBW, merită mers!

Locatie - 8.5
Aspect - 6.5
Atitudine - 9
Igiena - 9
ON - 8
NP - 7
 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am vizitat-o si eu recent pe Miruna. Locatia este intr-un bloc mai vechi de pe Plopilor. Contactarea a decurs fara probleme. Ca aspect, e draguta, dar grasuta, deci depinde de gusturi. Ca atitudine insa e fata faina!

 

Baia e ok, exista de toate, am primit si prosop curat. ON a fost bunicel, la NP sta cum vrei tu. Am terminat la ea in gurita.

 

Experienta a fost placuta. Eu de obicei prefer tipele skinny. Dar pentru cei care-s fani BBW, merită mers!

 

Locatie - 8.5

Aspect - 6.5

Atitudine - 9

Igiena - 9

ON - 8

NP - 7

 

Iti multumesc frumos, te pup :*
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Salutare tuturor,

Nu inteleg, locatia e pe Sobarilor, conform anuntului sau in Plopilor ?

Stiu ca pot suna dar daca e pe Sobarilor spun pas din start, daca e in Plopilor revin cu recenzia 😜

 

Mulțumesc.

Buna, locatia este pe Sobarilor.. dar nu stau in partea din spate.. stau la Junior Residence :) totul este ok aici
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Am vizitat-o pe Miruna de vreo 3 ori. Intalnirea am stabilit-o foarte usor, am discutat telefonic si a ramas sa sun cand ajung pe strada cu pricina iar de acolo am fost ghidat telefonic pana la usa.
Locatia este frumoasa si moderna dotata cu tot ce trebuie, inclusiv cu prosop mare.
Miruna este fix pe gustul meu: are in jur de 20 de ani, grasuna, sani medii spre mari, draguta la fata. Punctul forte al Mirunei cu siguranta este fundul mare si rotund!  Este vorbareata si sociabila.
Am fumat o tigare, am mai vorbit dupa care am intrat la dus pe rand.

Locatie 9/10 - bloc nou, apartament modern, curatenie in apartament
Aspect 9/10 - fund foarte frumos
Curatenie 10/10
Oral 10/10 - Miruna este foarte priceputa la oral, nu zgarie si nici nu se simt dintisorii
Normal 10/10 - cea mai mare placere sa-i vezi fundul mare si rotund din spate
Comision: 100 ron sau 200 ron ora
De recomandat!

  • Like 8

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am vizitat-o pe Miruna de vreo 3 ori. Intalnirea am stabilit-o foarte usor, am discutat telefonic si a ramas sa sun cand ajung pe strada cu pricina iar de acolo am fost ghidat telefonic pana la usa.

Locatia este frumoasa si moderna dotata cu tot ce trebuie, inclusiv cu prosop mare.

Miruna este fix pe gustul meu: are in jur de 20 de ani, grasuna, sani medii spre mari, draguta la fata. Punctul forte al Mirunei cu siguranta este fundul mare si rotund! Este vorbareata si sociabila.

Am fumat o tigare, am mai vorbit dupa care am intrat la dus pe rand.

 

Locatie 9/10 - bloc nou, apartament modern, curatenie in apartament

Aspect 9/10 - fund foarte frumos

Curatenie 10/10

Oral 10/10 - Miruna este foarte priceputa la oral, nu zgarie si nici nu se simt dintisorii

Normal 10/10 - cea mai mare placere sa-i vezi fundul mare si rotund din spate

Comision: 100 ron sau 200 ron ora

De recomand!

Multumesc frumos :* te pup si te mai astept cu mare drag :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...