Sari la conținut

Bruneta sensual poze 100 reale (caut colega)


Postări Recomandate

Ti-am zis doar ca nu ne cunoastem, nu stiu de ce insisti sa tot raspund balariilor tale.

Ups :))) Ia uite cum ai scris de pe alt cont fara sa iti dai seama , asta inseamna sa ai prea multe :))) Acum sa vada toata lumea cine sunteti voi astia care va sustineti unul pe altul , sunteti 2 -3 bolnavi la cap cu N-spe' mii de conturi , ce panarame de oameni :))) morrr , uite cum ai stricat-o singur si va aratati fara sa vreti conturile multiple bolnavilor :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu

s0z, am gresit contul.

 

PS Ungureanule mirosi a conserva de peste stricat

Deci tot tu comentezi de conserve de peste a ??? :))) Morrr , cum te-ai dar de gol cu mai multe conturi doamneeee :))

 

Ti-am zis doar ca nu ne cunoastem, nu stiu de ce insisti sa tot raspund balariilor tale.

Ups :))) Ia uite cum ai scris de pe alt cont fara sa iti dai seama , asta inseamna sa ai prea multe :))) Acum sa vada toata lumea cine sunteti voi astia care va sustineti unul pe altul , sunteti 2 -3 bolnavi la cap cu N-spe' mii de conturi , ce panarame de oameni :))) morrr , uite cum ai stricat-o singur si va aratati fara sa vreti conturile multiple bolnavilor :)))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Gigi palton - vat69 - KlausKlaus si multe alte conturi , poate acum vad oamenii cum va agitati sa nu va pierdeti gunoaiele de curve de le aveti pe aici la pula si spuneti de userii normali la cap si fara vre-o legatura cu bagaboantele din orasul ca sunt pesti , doamne fereste , ce panarame de oameni , dapai chiar ca imi inchid contul pe siteul asta , acum am inteles de unde vine " uneala asta a voastr" , ca defapt sunteti doar cativa tampiti , debili mintal care activati pe aici si scrieti numai tampenii :))) Acum vede si lumea , cum GRESITI CONTURILE la cate aveti si scrieti de pe altul si iar de pe altul , nici capul nu va ajuta , ma gandesc ca nu stii ce inseamna a traii o viata la cat esti activ pe aici pe forum cu atatea conturi deci zi si noapte pe aici :))) Fereasca Dumnezeu

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Esti de " noaptea mintii" . Ti-ai inscenat singur intriga !!! Tu ai si contul cu "Gigi Palton " si ai facut o schema de peste jegos : ai simulat o greseala de pe contul lui Gigi si ai replicat de pe contul Ungur..ca sa-mi pui mie in carca contul tau de labar infect . Esti atat de prost incat daca ar doare prostia ai merge urland !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Tanganyika
  • Oras:Tanganyika

Haha, trebuie neaparat sa comentez.

 

Threadul asta zici ca e dirijat de Christopher Nolan. Nici Inception nu are atatea plot twist-uri. :laugh2  :laugh2

Bp. Eu am pierdut firul..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...