Sari la conținut

NOUA in orasul tau


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

NOUA in orasul tau si vreau sa petrecem clipe de neuitat te astept la mine acasa , vreau sa te fac sa uiti de toata crijile cu un masaj de relaxare , ofer oral ,anal cu finalizare. Te astept la mine acasa! Nu fac deplasari!!!!

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/noua-in-orasul-tau-si/12465373

 

 

a fost cineva la dansa???

am sunat si nu a raspuns

Link spre comentariu
  • Oras:Unde Vreau
  • Oras:Unde Vreau

da am fost eu acum o luna , avea locatia undeva pe str. ana ipatescu la casa , m-am dus intr-o seara la ea , cand am ajuns mi-a raspuns a venit la poarta intr-o camasa de noapte rosie , apoi am mers intr-o camaruta din curtea respectiva , pana la camaruta era sa imi rup picioarele de portiunile de ciment din curte , curtea urata , intrat in camera , am observat un pat urat de pe timpul lui mamaia care mai si scartaie , am decartat 60 de ron pentru un normal si am trecut la actiune , groaznica  din toate punctele de vedere , se uita ca in 10 minute sa termini , nu duce lipsa de clienti , intra unul iese altul din curtea aia , telefonul suna pe banda rulanta , nici in alea 10-15 minute nu se concentreaza la actiune e cu ochiul la telefon sa raspunda , am puso capra , am dat de 4-5 ori in ea si finalizat in prez. am plecat si dus am fost , la iesire la poarta mai erau doi tipi care isi asteptau randul ,nu o recomand deloc . Preturi 60N+80C


Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

da am fost eu acum o luna , avea locatia undeva pe str. ana ipatescu la casa , m-am dus intr-o seara la ea , cand am ajuns mi-a raspuns a venit la poarta intr-o camasa de noapte rosie , apoi am mers intr-o camaruta din curtea respectiva , pana la camaruta era sa imi rup picioarele de portiunile de ciment din curte , curtea urata , intrat in camera , am observat un pat urat de pe timpul lui mamaia care mai si scartaie , am decartat 60 de ron pentru un normal si am trecut la actiune , groaznica  din toate punctele de vedere , se uita ca in 10 minute sa termini , nu duce lipsa de clienti , intra unul iese altul din curtea aia , telefonul suna pe banda rulanta , nici in alea 10-15 minute nu se concentreaza la actiune e cu ochiul la telefon sa raspunda , am puso capra , am dat de 4-5 ori in ea si finalizat in prez. am plecat si dus am fost , la iesire la poarta mai erau doi tipi care isi asteptau randul ,nu o recomand deloc . Preturi 60N+80C

 

naspeta, te grabeste si nu duce lipsa de clienti... asa ajung toate parasutele  in  orasul asta ca toti labarii pentru 10 minute de pizda accepta orice

Link spre comentariu

  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova
  • Telefon: 0744123456
  • Oras:craiova

naspeta, te grabeste si nu duce lipsa de clienti... asa ajung toate parasutele  in  orasul asta ca toti labarii pentru 10 minute de pizda accepta orice

sincer, la cum arata daca si asta are coda io chiar nu inteleg de ce se mira lumea ca nu avem cine stie ce calitate...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...