Sari la conținut

Atentie la userul AMBROZ!!(..Pt cei noi pe forum)


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tu stii ca am batut un politist pana i-amm rpt nasu si nu era nimic in centru Milano in fata masinii in care era colegu lui?

daca e mamut nu inseamna ca nu o tai

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 Mor . Esti pe principiul dai si pleci . Ce structura ai : inaltime, greutate ?

 

PS  Vezi ca daca te bati cu  vreo taranca vreodata s-ar putea sa aiba mai multa forta

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Nu ești, fă, la golf???

fah vb cu tiganca de nor-ta care l-a luat de drogatu analfabet de fiu-tau care a fost internat la nebuni si care te-a facut sa te milogesti la membrii de pe forum ca toaca bani pe droguri si in cazinouri, cu piranda de nevasta-ta si alte ciori asemenea 

ce daca sunteti tigani crezi ca am vreo jena? latra si tu talpa chineazsca te.a raportat marsh cu tiganca storfa de adina in ignore list sa latrati singurei

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

tu stii ca am batut un politist pana i-amm rpt nasu si nu era nimic in centru Milano in fata masinii in care era colegu lui?

daca e mamut nu inseamna ca nu o tai

pisa m as pe fata ei de ghertoiaca si tiganca imputita

 

Cum ....ase?  :laugh2 

http://zutv.ro/uploads/image/---narcisa/angry/angry3.gif

  • Like 7
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Cum ....ase?  :laugh2

http://zutv.ro/uploads/image/---narcisa/angry/angry3.gif

ignore esti cel mai lingaci papagal pe nimfomane si am cunoscut multi utilizatori

sper ca esti mandru

eu te voi evita total. ceea ce inseamna zbori pe ignore list, nu vb despre tine nu ca as avea de cine esti complet insignifiat 

PS nu mai mai da niciodata mailuri de cacat, de niciunfel iti dau report spam de acum. multumesc pt intelegere

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

fah vb cu tiganca de nor-ta care l-a luat de drogatu analfabet de fiu-tau care a fost internat la nebuni si care te-a facut sa te milogesti la membrii de pe forum ca toaca bani pe droguri si in cazinouri, cu piranda de nevasta-ta si alte ciori asemenea

ce daca sunteti tigani crezi ca am vreo jena? latra si tu talpa chineazsca te.a raportat marsh cu tiganca storfa de adina in ignore list sa latrati singurei

 

Gata, îți dau report =))

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Gata, îți dau report =))

da.mi da-te dracu cu stra ta baita. pisicuts nu m-a certat si il doare in pl orice si oricat raporturi nici macar nu imi atrage atentia se pisa si el cu jet pe fata ta de milog si cersetor

uiti jeg cand umblai cu miloaga si te alergau useri pe forum sa le dai banii inapoi sau sa raspunzi macar la telefon si te bana si iti recomanda munca nu cerseala gunoi colorat ce esti

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

da.mi da-te dracu cu stra ta baita. pisicuts nu m-a certat si il doare in pl orice si oricat raporturi nici macar nu imi atrage atentia se pisa si el cu jet pe fata ta de milog si cersetor

uiti jeg cand umblai cu miloaga si te alergau useri pe forum sa le dai banii inapoi sau sa raspunzi macar la telefon si te bana si iti recomanda munca nu cerseala gunoi colorat ce esti

 

La banii mei, imi permit să fac donații cu acte doveditoare...e greu cu mine, nespalato =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

as fi avut daca ajungea acu lasa-ma ca nu postez in top[icu tigancii cu fata businata 

vorbim in alta parte dear te pup

 

http://i.imgur.com/ZTK8VIE.gif

Link spre comentariu

  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

La banii mei, imi permit să fac donații cu acte doveditoare...e greu cu mine, nespalato =))

pi-s-m-as pe tine si mui-ti-as neamu de ciori nu raspundeai membriilor forumului cu saptamni luni la telefon cacat sarac si ciorditor de prin italia. labagiu gainar

vara-ti acte in cur dupa ce ai fost la produs si furt si ai facut imprumuturi si nu rasp macar oamenilor sa ii amani mai faci si muian ala trist si lepros de cioara tipica la mine

uooooo scarboasa rasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...