Sari la conținut

Anunturi masaj publi24


Postări Recomandate

Salut

 

Ambele anunturi sunt in proportie de 90 - 95% reale.

 

Prima domnisoara - roscata - are locatie undeva in spate la Expo Transilvania - intr-un bloc destul de ciudat. Prima data cand am mers m-am razgandit cand am vazut zona. A doua oara in schimb, mi-am facut curaj si am urcat. Apartamentul si baia sunt amenajate ok. Domnisoara tanara frumoasa, foarte apropiata de ce e in poze. Peste 95% asemanari intre poze si realitate. Sani si fund bestiali - tineretea isi spune cuvantul. GFE asa si asa, fara FK dar incearca sa se faca placuta, vorbeste frumos, e amabila. nota generala - locatie, aspect, masaj relaxare si masaj erotic - 8,5 -9.0.

 

A doua domnisoara - bruneta - are locatie in Buna ziua la un demisol de bloc, de asemenea destul de ciudata locatia. Apartamentul e un fel e boxa demisol transformata in apartament. Domnisoara tanara frumoasa, foarte apropiata de ce e in poze. Peste 95% asemanari intre poze si realitate. Sani si fund bestiali - tineretea isi spune cuvantul. GFE asa si asa, fara FK dar incearca sa se faca placuta, vorbeste frumos, e amabila. nota generala - locatie, aspect, masaj relaxare si masaj erotic - 8,0 -8.5.

 

TIn sa mentionez ca am fost cam acum 2-3 luni la ele.

 

Spor la domnisoare

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...