Sari la conținut

AndreeaPloiesti 0726582829 0725037840


vyypuss

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ma bag si eu in seama ca musca in ciorba:andreea si colegele ei sunt foarte ok daca in primul rand le vorbesti frumos,te comporti ca atare,intr-un cuvant esti barbat de la inceput pana la sfarsit. nu vreau sa arunc cu noroi in nimeni...dar cum noi suntem pretentiosi la fizic,gfe si sex,asa si ele au drepturile lor.acum...restul e can-can

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat si eu domnișoara acum aproximativ 2,zona malu rosu,pe langa jet oil...etaj superior, poze reale, tipa dragutza,am optat pt un oral neprotejat si normal protejat, oral executat bine finalizat CIM nota 7-8,normal nu am mai apucat ari fi fost interesant. Halatul 80 lei.de revenit da pentru normal...dar s-a retras...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna baieti!Am revenit!Daca aveti drum prin Bucuresti va astept impreuna cu alte colege pentru a petrece momente frumoase impreuna!!pentru detalii contactati-ne la nr 0784882988.Pupici

daca imi platesti drumul pana in Bucuresti, vin pentru vreo 2 ore  :blushing2

  • Like 1
Link spre comentariu

N am avut norocul sa te vad la ploiesti din diverse motive dar vreau sa te intalnesc macar aici.dai detalii despre locatie tarif servicii

Ofer sex oral si normal,oral neprotejat ,finalizare orala,corporala sau faciala,69..tariful este de 70 RON.finalizara faciala se plateste extra.Ca locatie,pe B-dul Unirii.mai multe detalii la telefon.te pup si sper sa ne cunoastem in curand.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...