Sari la conținut

reala 100/100 ramona confirmare pe whatsapp la camera


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Dragilor, tin sa va anunț ca prietena mea își reia activitatea începând cu data de 1 Iunie, in București, zona centrală

250 fin

500 ora

Pentru mai multe detalii o puteți contacta telefonic la nr 0737430528

😘😘😘

post-298826-0-31113600-1590227860_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Valeu muiicaaa ! Super sexy domnisoara, iar puloiul ala atasat la o asa frumusete, tare imi este ca pleci in patru labe de la ea, o saptamana mananci numai apa cu paine si stai cu punga cu gheata la fund !  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Am fost si eu la tipa din anunt cand a fost la gl...fiind curios de o astfel de experienta...pot sa spun k a fost ok ramona...acum k am vazut k incepe iar activitatea parca ias mai face k face un oral care e greu de intalnit :)

Link spre comentariu
  • Oras:Dev-Null
  • Oras:Dev-Null

Am fost si eu la tipa din anunt cand a fost la gl...fiind curios de o astfel de experienta...pot sa spun k a fost ok ramona...acum k am vazut k incepe iar activitatea parca ias mai face k face un oral care e greu de intalnit :)

Dc e greu de intalnit?
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dragilor, tin sa va anunț ca prietena mea își reia activitatea începând cu data de 1 Iunie, in București, zona centrală

250 fin

500 ora

Pentru mai multe detalii o puteți contacta telefonic la nr 0737430528

😘😘😘

Ca intrebare așa.. oare ce dimensiune are ?
Link spre comentariu
  • Oras:Dev-Null
  • Oras:Dev-Null

Am discutat cu Ramona este de o finete aparte si un plus de amabiliate rar intalnita. Din ce am inteles revine in jurul datei de 10 iunie plus sau minus cateva zile dar repet e super politicoasă. Deci aveti grije cum pastrati topicul curat fara alte aberatii si mizerii la adresa fetelor din sectounea asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am discutat cu Ramona este de o finete aparte si un plus de amabiliate rar intalnita. Din ce am inteles revine in jurul datei de 10 iunie plus sau minus cateva zile dar repet e super politicoasă. Deci aveti grije cum pastrati topicul curat fara alte aberatii si mizerii la adresa fetelor din sectounea asta.

Nu ai cum my friend 😉 După ce ca sunt puține în toată tara, tre sa existe niște dubioși prosti și frustrați care sa denigreze asa e în societate😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna. Nu o sa spun prea multe.

Doar ca am vb cu ea pe whatsapp si mi a trimis poza plus filmulet dar a sters repede caci altfel le postam si aici.

E ok. E frumoasa. Si are dotarea chiar super dupa cum vedeti in pozele de la colegi mai sus.

Mi a spus ca nu stie exact cand va incepe dar eu unul... direct zbor la ea.

Nu e de ratat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...