Sari la conținut

80 roni,***,ora 150** - Maria -tel 0758501297


Postări Recomandate

IL AVEM BE B-ESHADE..CARE IN IMAGINATIA LUI DEBORDANTA SE VEDE PLIN DE BANI ..DOAR SE STIE CA DE OBICEI ESTI TENTAT SA SUSTII CONTRARIUL...EL NEAVAND BANI SUSTINE CA E PLIN DE BANI...HAHA...SARACUTUL...DAR DACA EL SE SIMTE BINE ASA ..SA-L LASAM IN CONTINUARE SA SE CREADA ASA..

ESHADE MUIST MICUTZ SI TUCIURIU...NU MAI VB NEINTREBAT SI NU TE MAI BAGA IN SEAMA DEGEABA PE AICI.

DACA AI VREO RECENZIE..BINE..DACA NU...MARSH AFARA .

BAIETE ..DACA AI SCULA MICA..NU E VINA NOASTRA TATAIE..E NATURA CARE A CONSIDERAT CA NU MERITI CEVA MAI MARE..ASTA E...DA LA BUCI LA SLABE CA DOAR SE STIE..CEI CU DOTARI FOARTE MODESTE DOAR LA SLABUTE REUSESC SA FACA CEVA TREABA..LA CELE MAI BINE FACUTE..MHHHH..NU PREA AJUNG LA PASARICA...DAR DACA VREI ITI POT POVESTI IN PRIVAT DIN EXPERIENTELE MELE BAIATULE..ASA POTI VISA NOAPTEA FRUMOS.HAHA

APROPOS-DACA SI MARIA-CEA PE CARE O ACUZAI CA NU TE-A MAI PRIMIT..NU TE MAI VREA..ATUNCI ESTI VARZA BAIETE..CIOTULETUL ALA PE CARE IL AI INTRE CRACI E BUN DOAR SA URINEZI..ATATA TOT.

Link spre comentariu

 

Linares e un mare bou
Tigan borat si cu un ou
Poreclit se pare 
Basina cu B mare
 
Ca are capul plin de cacat
Acest fapt e demonstrat 
A zis si mama lui
Ca e prostul satului
 
Suge pula ca de basm 
Si mereu imi da orgasm
E plin in gura de sloboz
O vrea chiar si in gaoz'
 
Va ia pe toti la rost 
Dar pute instant a prost
Fara recenzii, ca un jegos
Se da mare futacios
 
Dar constata cu stupoare
Ca e gol in buzunare
Si ca un sarac  muist
Face laba ca un trist

 

ASTA AI COMPUS-O IN TIMP CE TE TRAGEAI DE PUTZULICA DOAR-DOAR MAI CRESTE CATIVA MILIMETRI..ASA-I NEBUNULE..AM GHICIT?

FRUSTRAT MICUTZ CE ESTI TU...DOAR LABA TI-A MAI RAMAS CA NU TE MAI PRIMESC CURVELE DIN CAUZA DIMENSIUNII FOARTE MICI A ASA ZISULUI TAU PENIS...AM DREPTATE SAU NU ?

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

I-as sugera Mariei sa-si schimbe numele in 'Mariana cur de fier' . I-am facut o vizita si pot spune ca a fost o experienta modesta tip ' low cost' . Aspect - 6 ( tate marimea 0,5), oral P( la vreo 20 - 30 de clienti pe zi - este recomandat) - 8 , Inteligenta - 5 ( greu leaga o vorba) , normal P - 6 ( sta cum o pui si cam larguta) , gfe- 0 , igiena - 8. Nu se grabeste dar n-o sa mai trec pe la ea. Nu are peste in casa ( am verificat) . In timp ce sugea pula raspunde la telefon si-i vorbea unuia bolborosind ceva . Probabil pe centura s-ar arde cu 50 lei dar avand cuib cere 80 pe finalizare. Genul - Oferta !!! - se inghesuie fratii ca la Oferta

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...