Sari la conținut

Bianca 0756276639


Postări Recomandate

Vizitator 10samsung
Reputație: 0

Totusi putin respect! Daca ai aflat si ai vazut ca seamana las o asa , nu trebuie sa dai nume. Cine a fost stie despre ea ce si cum....

Link spre comentariu
  • Oras:botosani
  • Oras:botosani

Cotrariat de parerile colegilor si impins de curiozitate am hotarat sa apelez si eu la serviciile respectivei.am sunat in jurul orei 12 am stabilit intalnirea in locatia pe care o stiti.in afara faptului ca am fost pus sa astept o jumatate de ora sa se faca curat in camera pt care fata si a cerut scuze pe mine fata chiar ma impresionat .pupacioasa lipicioasa sta cum vrei face ce vrei foarte draguta si comunicativa.

NOTE: ASPECT 9

LOCATIE 10

NORMAL 10

ORAL 9

pentru mine fata e de revenit si vorbesc doar din punctul meu de vedere

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Sunat după ora 14, programat, plecat din Suceava la Botosani cu telefonul sunând într-una, însă nu a mai răsune nimeni. Am sunat mai mult de o ora fără izbânda. Am programat împreuna sa ajung după ora17:00 și sa-i confirm anterior sosirea. Am început sa sun de la ora 16:30 pana la ora 17:50 din 5 in 5 minute, gândindu-mă ca are pe cineva și pleacă după o ora. Nu a Fost sa fie. Concluziile le trage fiecare. Nu cred ca ma mai risc sa fac programare la domnișoara. Doar sa o prind când sunt in Botosani cu programare pe moment.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...